escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 jeszcze tylko 2 miliony komentarzy w swoim stylu w tym roku i wygrasz za rok nagrodę redakcji.
8
@wpwelement @Redakcja
Dziękuję:) nagroda dotarła.
https://zapodaj.net/plik-RKqPi6PGQO
3
@GigiAmoroso idzie do drużyny, która ma kim straszyć, jak będą obrzydliwą defensywną drużyną to nie wyczymie.
Co do pytania to tak, chyba jest to największe nazwisko. Chociaż Blanc też trochę wygrał, no ale to na ziemiach francuskich głównie.
0
Bez spalonego. Karny.
Nie wierzę.
1
@blakkudium swoje we Włoszech wygrali, teraz idą zarobić.
0
@blakkudium W końcu. Ten pet taki skład a 14 punktów straty do lidera.
Jest Pioli to idzie i Allegri;)
Sarri robi mistrza z Napoli i na nowy sezon do Al Hilal:D i cała śmietanka włoska w Arabii;)
0
2:2 a ha ha.
Darek jest bezbłędny:)
0
Ale akcja Diallo-Eriksen
1
Zirkzee zepsuł jedną sytuację. Zamiast podawać to się zakiwał i to tyle na minus. Chłopak dzisiaj wszedł z ławki i haruje aż miło. Wielki kloc niby (193cm), ale dzisiaj bardzo dobrze wygląda. Nie przegrywa pojedynków, świetnie się zastawia, dynamiczny.
2
Onana wyczynia cuda. Świeci już powinni prowadzić.
0
@Pawlak1992 tak, ale ja nie o tym;)
3
Ciekawostka liga wielbłądów.
Pod nieobecność Mitrovica w ataku Al Hilal gra były zawodnik Benfici - Marcos Leonardo.
Chłopak dzisiaj (67 minuta) ma już hattricka. Piąty kolejny mecz z golem. To ósme trafienie w tych kilku spotkaniach.
1
@Coutinho007 tak tak. Już poprawiłem się.
1
Skoro kadra Brazylii jest taka słaba, skoro ostatnio powoływani byli „dziwni” zawodnicy z ligi brazylijskiej, skoro ten Pan znalazł klub, to z całego serduszka życzę formy z Chin i powołania!
5
@BezglutenowyPedri dobre:)
Jak akurat pływałem na kajcie w nowej zelandii i też nie oglądałem. Także podpinam się pod pytanie:)
0
@Hrzan jednak nie. Bramkarz, ale inny:) Cillessen:)
0
@Coutinho007 no i ter Stegen wtedy przyszedł z nimi. Dla mnie Digne nie dostał szansy. Uważam, że dalej mógłby grać u nas.
0
@Maker0 ja mam wrażenie że właśnie na lewej gra najgorzej.
1
Brazylijska Serie A
Arsenal wypożycza do Cruzeiro Marquinhosa. Cruzeiro sprowadza też Gabigola (ten, któremu nie poszło w Interze), a w składzie jest już Yannick Bolasie (Crystal Palace, Aaron Villa).
Sao Paulo ma już w swoim składzie legendę chińskiej piłki, a zarazem byłego zawodnika Chelsea - Oscara. Tym samym błyskotliwy pomocnik dołącza do Lucasa Moury (Tottenham) czy Luiza Gustavo (Bayern, OM).
To może być kolejny ciekawy sezon w Brazylii:)
1
@Transu96 długo wytrzymałeś.
0
@PatrykBarca ale skąd wiesz że straci? Zapytałem czy Yamal będą w takim gazie jak obecnie był próbowany na lewej stronie?
Nie wtedy gdy „raczkował”.
0
@AnqFCB z tego co widzę możesz tylko wybrać osobno. Teoretycznie transfermarkt pokazuje wszystko zsumowane.
0
@WiernyKibic111 debiutował, ale zapytałem „Yamal będąc w takim gazie był próbowany na lewej stronie?”
0
@PrzemekK95 tak jest. Auba też przychodził pokłócony z Arsenalem, z kadrą Gabonu i proszę jak odpalił.
1
Taka mnie rozkminka wzięła.
Mamy trzech muszkieterów w przodzie. Lewy z pozycji 9 nie do ruszenia. Yamal na prawej raczej nietykalny. Raph gwiazda na prawej, z konieczności przesunięty na środek, gdzie też odpalił jak totalny mistrz. Teraz przy zdrowej kadrze przesunięty na lewą, gdzie jednak traci kapkę swojego blasku.
I teraz ta „tytułowa rozkminka” - czy Yamal będąc w takim gazie był próbowany na lewej stronie?
Może by się zmieniali w trakcie meczu?
Pamiętam jak pięknie grającą Wisła Kraków tak robiła ze skrzydłami - Kosowski/Uche.
Ale też, jeśli mnie pamięć nie myli, nieźle to wyglądało u nas w kadrze jak zmieniali się stronami Kosowski i Krzynówek.
2
Tymczasem Espaly nie zaspaly i wyrównaly z PSG 2:2. Grającą w 36373837 francuskiej lidze druzyna Espaly groźna dla mistrzów Francji.
2
Tymczasem w lidze niemieckiej w Lipsku czerwone kartki Openda i Sesko.
Nastepny mecz z ostatnim w tabeli Bochum ale i tak czuję ciężary RB.
0
Haller druga bramka. Świetnie!
Szkoda że z drużyną Zawady, no ale Polak ma słabszą ekipę.
0
Panie Kounde chciałem Pana przeprosić za zwątpienie. Nie chce jednak nikogo na prawą stronę i powrotu Pana na środek obrony.
Takie głupoty wymyśliłem ja, escarabajo, czym tam dziennikarze:)
La zabawa:)
1
@Hajny to prawda.