escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kiedyś to Uche był w Wiśle Kraków a dzisiaj to zwykła popierdółka.
0
@Goralkov czemu?:)
1
No i Lewy zagrywał. Auba by strzelał… ech..
0
@Andi18 otoczenie nastawione pozytywnie.
9
Widzę ze Kiwior przegrywa walkę o miejsce w obronie z potężnym Parteyem i jakimś 18 latkiem, który według FlashScore też jest pomocnikiem. Najs.
1
No i @Eklerek wyszlo na Twoje. Cieszę się:)
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak, tyle że oni nie są zbyt mocni ze swoimi najlepszymi strzelcami, więc co będzie dzisiaj?:)
0
Propozycja od buka.
Lipsk gra z ostatnią drużyną. W Lipsku nie grają Openda i Sesko. W napadzie gra Simmons i Nusa. Dobrze płacę za gola któregokolwiek.
Tak tylko pisze:)
0
@Eklerek możesz mieć rację:)
Ps. Z tym drzewem to taki nieśmieszny żart, bo Ci słownik chyba słowo zmienił:)
2
@partymaker A - jakieś Bournemouth ma kolejny bardzo dobry sezon
B - mecz trwa 90 minut:)
0
@Eklerek przesadzić to możesz drzewo…
He he he
:D
Co do tamtego meczu to wtedy miał 3 karne i stąd hattrick:) dzisiaj może będzie lepiej, z gry wszystko.
2
@Eklerek nie „mecz życia” bo niedawno miał hattrick;)
2
Kluivert 3 kolejny mecz z golem. Biorąc pod uwagę dzisiejszy dublet, to już 4 bramki.
Zważywszy na fakt, że pierwszym barcelońskim idolem był tatuś, to pięknie się patrzy na synka:)
2
Bournemouth na dziś punkt za LM, a przypomnę, że drużyna sprzedała najlepszego strzelca (Solankę), mimo to oni i tak swoje. Iraola pan trener.
3
@Lionel_Messi10 facet od 20 lat gra na najwyższym poziomie, raczej formy mu nie odmówimy, pytanie jak jego gruby kolega;)
@mekston tak jest.
3
@Lionel_Messi10 myślę, że ten mecz absolutnie nie pokaże kto jest w jakiej formie. America zaczęła już, zeszłej nocy grali mecz ligowy.
5
NHL.
Przed chwilą zakończył się mecz Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins.
Pingwiny wygrały 5:2. Ciekawostką w meczu jest fakt, że bramkarz wygranych zakończył mecz z golem i asystą:)
0
@waletpl masz rację. Powinno byc inaczej, albo „wystarczy mu ten który zastał w trafiając tu”, albo „wystarczy mu ten który zastał w kadrze gdy tu trafił.”
Co do Twojego drugiego komentarza „ponieważ nie gra w żadnych poważnych rozgrywkach.” to on nie tyle co nie gra w poważnych, co w żadnych:)
1
@fart tak myślałem o Salahu. Pogonią Neymara i kawał pieniędzy zostaje na wydatki.
2
Tymczasem stoper Wajadoid na 1:1 bezpośrednio z rzutu wolnego. Ściągnął pajęczynę.
1
@ViscaelBarca2007 nawet mi ich nie żal.
@misterio tak, dlatego je Wam polecam;)
@FcPortoFan1999 miłego oglądania.
2
Już za 5 minut hit ligi hiszpańskiej. Odwróć tabele a Espanyol i Valladolid na czele. Trzecia od końca ekipa podejmuje drugą od końca. Espanyol niepełne 0,9 gola na mecz, a goście niepełne 0,7. Zapowiada się majstersztyk hiszpański.
0
@ShawnC no ja lubię szary, dlatego wybrałem te, a pozostałe dwie odpuściłem;)
1
Najlepszy napastnik w historii na świecie w Barcelonie z kolejnym golem w Arabii.
0
@Chada ale ja też mu ani nie ubliżyłem ani nie skrytykowałem jego. Przecież grzecznie odpisałem.
Powtarzam koszulki były trzy do wyboru, że strony https://rambla.pl
Dodam też opis, bo może nie wszyscy wejdą. „Barcelona to nie tylko dom naszego ukochanego klubu piłkarskiego. To też fascynujące miasto, pełne wyjątkowej energii i odważnej architektury… dlatego bez problemu znaleźliśmy w nim inspirację dla nowego, lifestyle’owego projektu.
Nie da się mówić o Barcelonie, nie wspominając o Antonio Gaudim. I nie da się mówić o Gaudim, nie wspominając o trencadís, specyficznym dla Katalonii stylu mozaiki. To właśnie jego interpretację przedstawiliśmy na naszej najnowszej koszulce.”
Mi ta mozaika się od razu skojarzyła z Gaudim, więc swoją funkcję spełniła. Do tego poza klubem, miasto też mi się podoba:)
0
@BulaKG Flick jest trenerem. On nie chce szrotu, wystarczy mu ten który zastał w kadrze zanim tu trafił.
1
Jorge Jesus, który nie oszukujmy się, doświadczenie ma i z kilku pieców jadł chleb, otwarcie mówi, że skreśla Neymara.
Gość go skreśla bo uwaga… jest za słaby na ligę wielbłądów. Czaicie?
I teraz ktoś ma się nabrać na niego w o wiele bardziej zaawansowanej lidze?
Jeśli przyszła drużyna nabierze się na typka, który w ciągu roku zagrał 7 minut to będzie naprawdę źle świadczyć o tej ekipie.
Marketingowo spoko, ale w kontrakcie powinnien byc zapis „grasz-zarabiasz”.
2
@GigiAmoroso 7 w tym sezonie:)
A mamy styczeń:)
1
@ShawnC miałem do wyboru 3, w moim mniemaniu wybrałem najlepszą. Na szczęście to ja będę mega słabo w niej wyglądał a nie Ty;)
@Transu96 a tego nie wiem, nie wklejał rączki.
@wpwelement tak jest szefie:)
0
@Dari0G ale ja ją wygrałem a nie ukradłem:)