9

Ostatni dzień okienka:D
- hit:D Morata w Galacie.
- Galatasaray zwróciło się do Bayernu Monachium z zapytaniem o wypożyczenie Leona Goretzki do końca sezonu. Klub z Niemiec chce go definitywnie sprzedać. [Fanatik]
- Propozycja Olympique'u Marsylia za Ismaëla Bennacera z Milanu dotyczy wypożyczenia z opcją wykupu za 10 milionów euro. [RMC Sport]
- Pojawiają się postępy w rozmowach Milanu z Chelsea w sprawie Joao Felixa. [Loïc Tanzi]
- Olympique Lyon, zgodnie ze wczorajszymi zapowiedziami prezydenta, odrzucił oficjalną ofertę Borussii Dortmund w wysokości 22,5 miliona euro za Rayana Cherkiego. [Patrick Berger] - BVB wciąż próbuje.
- AS Roma złożyła oficjalną ofertę za Jana Bednarka za 8 milionów euro plus dodatki. Southampton ją odrzuciło i w konsekwencji doprowadziło to do postawienia na Victora Nelssona z Galatasaray. [Tomasz Włodarczyk]
- o, a to ciekawe. Brazol zapewnił sporo punktów Fluminense w zeszłym słabym sezonie. "Szachtar Donieck zaznacza swoją obecność na rynku. Zespół z Ukrainy sięga po Kauã Eliasa z Fluminense za 17 milionów euro i dodatki sięgające 2 milionów euro. [Ge.Globo]"
- OFICJALNIE: André Silva piłkarzem Werderu Brema. Portugalski napastnik zaliczył wewnętrzną przeprowadzkę w obrębie Bundesligi z RB Lipsk na zasadzie wypożyczenia bez opcji wykupu. Nowy klub zawodnika zgodził się pokryć całe należne mu wynagrodzenie w wysokości 1,5 miliona euro.
- Andrea Belotti pojawi się lada chwila w Portugalii. Włoski napastnik finalizuje swój pierwszy zagraniczny transfer w karierze w postaci zasilenia Benfiki. [Sky Sport Italia] - to sie nagrał w Como:D
- Flamengo sfinalizuje w najbliższych dniach umowę z Jorginho. Pomocnik dołączy latem do brazylijskiego klubu na zasadzie wolnego transferu z Arsenalu. [Fabrizio Romano]
- Ben Chilwell przystał na opcję kontynuowania kariery w Crystal Palace. Obrońca przeszedł już testy medyczne i lada chwila opuści Chelsea w ramach wypożyczenia. [Fabrizio Romano]
- Mario Balotelli skontaktował się z Venezią. Napastnik chce rozwiązać umowę z Genoą i przenieść się do innego klubu z Serie A. [Gianluca Di Marzio] :D

0

@FcPortoFan1999 Otóż to.

0

@FcPortoFan1999 możliwe:)

7

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).

- Łukasz Skorupski ławka w LM - 1:1 ze Sportingiem, a w lidze 90 minut i wygrana 2:0 z Como.

- Jakub Kiwior 90 minut w LM, Arsenal wygrywa 2:1 z Gironą. W lidze zaś ławka, a jego drużyna bardzo mocno bije City - 5:1.
- Sebastian Walukiewicz 45 minut, jego Torino remisuje 1:1 z Atalantą.
- Kamil Piątkowski niepełne 90 minut w debiucie. Jego nowy klub - turecka Kasimpasa - wygrywa 5:3 z Adaną.

- Nicola Zalewski jeszcze w Romie na ławce w LE - 2:0 z Eintrachtem, ale po kilku dniach z ławki w Interze. Kwadrans i asysta na 1:1 w derbach Mediolanu.
- Jakub Kamiński ławka. Wilki 1:1 z Eintrachtem.
- Sebastian Szymański 180 minut. W LE asysta i remis 2:2 z Midtjylland, a w lidze 3:2 z Rizesporem.
- Jakub Moder 60 minut w debiucie. Jego Feyenoord przegrywa jednak 1:2 z Ajaxem.
- Piotr Zieliński ławka w LM, Inter wygrywa 3:0 z Monaco, a w derbach niespełna 30 minut i remis 1:1.

- Karol Świderski 45 minut i asysta w debiucie w nowym klubie. Panathinaikos z 0:2 wyciąga 3:2 z OFI Kreta.
- Adam Buksa 90 minut w LE i 2:2 z Fenerbahce.

Ponadto zagrali:
- Pan Piłkarz Krzysiu Pio Pio Pio Piątek. 83 minuty, hattrick i wygrana 4:0 z trzecim w tabeli Samsunsporem.
- Kacper Urbański 180 minut w nowym zespole. Monza jednak przegrywa oba mecz: 0:2 z Genoą i 0:1 z Veroną.
- Tymoteusz Puchacz 90 minut, a jego Plymouth wygrywa 2:1 z West Brom.
- Antoni Kozubal 90 minut i asysta, Lech bije 4:1 Widzew.
- Michał Gurgul 86 minut, jak wyżej - Lech bije 4:1 Widzew.
- Mateusz Wieteska 90 minut w debiucie, a PAOK przegrywa 1:2 z AEK.
- Bartosz Kapustka 90 minut, Legia 1:1 Korona.
- Bartłomiej Drągowski 90 minut, Panathinaikos 3:2 z OFI Kreta.

Ostatnio w kadrze nie było, ale trzeba wspomnieć:
- Robert Lewandowski 69 minut w LM i 2:2 z Atalantą oraz 90 minut i bramka, Barcelona wygrywa 1:0 z Alaves.
- Dawid Kownacki ostatnie dwa mecze jego Fortuny Düsseldorf to 4 bramki, dwa razu dublet i oba wygrane mecze.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

0

@FcPortoFan1999 wytykam to również Wolves np, ale tam mnie to niewiele obchodzi, tu jednak boli mnie ten fakt, bo chciałbym mocnej kadry. A naiwnie wierzę, że mocna kadra Polakami stoi:) takimi co grają, w klubach... w Polsce również.
@MesQueUnClub_87 wyrażam tylko swoją opinie.

2

Już nawet w radiu cisną bekę:D
Ja wczoraj pisałem, że na ławce Interu więcej Polaków niż zagrało w meczu Rakowa, a ten mówi, że w Barcelonie więcej Polaków niż w Rakowie.
Piękny to Papszun:)

6

@MichuZ44 Zamek na głowie, a co?

1

@Adran360 1 gol - dramat warunki.
2. Bardzo ładny.
3. Pięknie technicznie:)
4. Ten honorowy to jakiś dramat. :D

9

Były obrońca Realu, City a ostatnio Juventusu - Danilo - po tym jak rozwiązał kontrakt z tym ostatnim klubem, związał się z zespołem, w którym gra jego wieloletni kolega z turyńskiego klubu. Tym samym bo niedługim czasie „rozłąki” na bokach obrony znowu biegają Alex Sandro i Danilo. Jeszcze niedawno w Juventusie, a dziś w brazylijskim Flamengo. Danilo przed chwilą zadebiutował w nowej drużynie.

Przypomne też, że trenerem Flamengo jest Filipe Luis, który przez lata hasał na lewej obronie w Atletico Madryt.

2

@partymaker świetny duet. Pol sezonu jeden w szpitalu, a następne pół drugi.

1

Angelino na 1:1 dla Romy. Przepiękny gol. Cudo!

4

@arkon____ to nie asysta:)

0

Isco może wszysko:)

0

@blakkudium patrzyłem w apce i nie ogarnąłem:) dzięki!!

0

@blakkudium dzięki.
Ach, miałem na myśli dzisiejszy mecz z Arsenalem.

0

@blakkudium czasem porównujesz piłkarzy. Masz może szczegółowe statystyki Marmousha?

2

Ciekawostka Grecja.

PAOK - AEK 1:2 w tej chwili (60 minuta).
Dla gospodarzy bramkę strzeliła Baba. Aż boję się myśleć co gdyby tam strzelał chłop.

0

@cules100pro ładnie?:)

0

Można gdzieś zobaczyć statystyki Marmousha w tym meczu?

1

@GigiAmoroso to prawda.

3

Tymczasem 39 letni (w przyszłym miesiącu) Edin Dzeko z dubletem w lidze. Od odejścia z Interu Dzeko rozgrywka drugi sezon w zespole Fenerbahce, dla którego strzelił już 45 goli w lidze i pucharach.

Powtarzam - wiek to tylko liczba:)

0

@cules100pro Real z mistrzów Polski, ale Raków z mistrzów Hiszpanii:) wybierz sobie

0

@Krzysztof1987 chyba mają to w nosie.
@cules100pro przyklad z mistrzów:)

0

Derby Mediolanu z dwoma Polakami na ławce.

2

W zespole Rakowa wczoraj wyszedł jeden Polak w pierwszej jedenastce - bramkarz. Z ławki weszło trzech zawodników, żaden nie był Polakiem.

Pozdrawiam.

1

@Krystian1588 kiedyś to było;)

2

Jeszcze żeby to było Deportivo la Coruna, ale nie. My drżymy o wynik z Alaves. Nie tak się goli frajerów.

0

Czyli to ja mógłbym komentować skoro o bramkarzu afrykańskim napisałem 10 minut temu, a przed chwilą powiedzieli to komentatorzy?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15274510#comment-15274510
Nie? Ok;)

1

O tym jak źle wyglądamy w ofensywie niech świadczy fakt, że Flick kazał rozgrzewać się Fatiemu.

1

Maja mówi w studiu - tym zajmiemy się w studiu pomeczowym, teraz zapraszamy na drugą połowę.
Myślę sobie - już? Ale szybko:)
Patrzę na zegarek 15:00, mamy 15:06 wciąż reklamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?