escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja juz powtarzałem to wielokrotnie. Paulinho jest dobrym zawodnikiem. Gra w kadrze która na ostatnich około 20 spotkań przegrała raz, grając o cos. Bez sparingów. Patrzmy na to zamiast na to w jakiej gra lidze. W ktorej trzeba podkreślić fakt ze jak na pomocnika to ma bardzo dobre liczby.
Ludzie się uparli, a młodzi nie mając pojecia o tym, powtarzają dalej. "Paulinho grał w ŁKSie" No i kur.. co z tego? Nie jego wina ze klub go chce, gosc chce tu przyjść jak się okazuje nie dla Neymara tylko dla klubu. Obniża o polowe swoje zarobki.
Skonczcie to pieprzenie tylko poczekajcie na to co pokaze na boisku. Wtedy oceniajcie.
0
La Ramblowicze mam do Was pytanie.
Czy Waszym zdaniem liga chińska poziomem jest gorsza od amerykańskiej czy na odwrót?
1
Ja to bym go u nas widział:)
0
Ty tak poważnie?
0
To nie takie hop siup niestety...
0
Dawno o nim mówiłem. Mało tego, pismaki tez juz pisały przez chwile o nim. Pytanie ile Levy by chciał za niego. Ale zdecydowanie do pomocy wole za niego dać 100 niż za Coutinho.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tym razem mu się uda.. a za 2-3 lata...:) "Dembele nie stawił się na treningu, oznajmił ze chce odejść do Bayernu, Realu, City, Chelsea, PSG czy gdzie tam sobie zamarzy. "
0
Do szkoły chłopaku!
0
Liczy się klikalność. Wszedłbys gdyby napisali zawodnik z Meksyku zamieszane w handel narkotykami? Pewnie nie, a na pewno mniej ludzi by zajrzało.
Ale gosc przez lata zarobił kupę siana, po co mu to?
Chociaż patrząc na tatusiów Neya czy Messiego to i on chciał "dorobić" tyleże w inny sposób:)
0
Czytaliście? :https://transfery.info/104285,oficjalnie-zasluzony-pilkarz-barcelony-oskarzony-o-przemyt-narkotykow
Oby to były tylko pomówienia.
0
Wiecie co, na jego miejscu to bym się załamał. Naprawdę, to jakaś nie wiem klątwa? Pech? Nie wiem jak to nazwać ale ciagle coś. Chyba czas się przebranżowić.
0
A co z Roberto? Bedzie pierwszym z ławki?
0
Kovacic słabszy duzo nie jest..:)
5
A ja bym chciał zeby im zrobili szpaler z uśmiechem na twarzy bijąc brawo, a potem po prostu ograli ich w dwumeczu, tak... z uśmiechem na twarzy:)
0
On ma swój język!:)
0
Co za różnica czy pocisk czy nie pocisk. Tobie korekta nigdy nie zmienila niczego?
Nie chodzi o obronę tylko o troche ogłady. Zobacz sam co napisałeś. I co teraz beka z Ciebie?
Edycja:
I nie, nie chodzi mi o ten żenujący zart powyżej a o wcześniejszego babola "nawet by nie wiedziała ze piersi i pierwsi to innym słowa"
1
Po co siejesz takie pierdoly? Napisała dziewczyna 2 minuty później ze autokorekta jej "pierwsi" zmieniła na "piersi".
Ludzie troche ogłady...
2
My się martwimy o lewe skrzydło po Neymarze, może czas zacząć myśleć o prawym, bo Messi chyba ze środka nie wyjdzie...
0
Bardzo dobry zawodnik. Pytanie na ile dźwignąłby ciężar gry w naszym klubie.
3
Spierdalaj pajacu!
0
Kevin Seraphin? To duże wzmocnienie, wyglądał bardzo solidnie wchodząc z ławki i zmieniając naszego polish hammera:)
0
A teraz niby jest to takie pewne?
0
wg mnie duzo do powiedzenia ma Messi. Zarząd nawet boi się pierdnąć a co dopiero powiedziec im coś takiego. Myśle ze Messi świętoszkiem nie jest i on może domagać się tytułów a co za tym idzie również gwiazd.
3
"Mam ambicje" ... No przestałem czytać dalej. Rozpier..lił moj system:)
0
Dopóki bedzie zdrowy to akurat fakt znajdowania się w planach trenera jest dla mnie całkowicie zrozumiały:)
0
Płeć nie. Chodzi mi ze to gnój który ma pustostan w głowie.
8
Dziewczyna? Rozkapryszony dzieciak:)
0
Hehe
0
No i co? Pamietam jak Laporta śledził Ronaldinho:D