0

Ja juz powtarzałem to wielokrotnie. Paulinho jest dobrym zawodnikiem. Gra w kadrze która na ostatnich około 20 spotkań przegrała raz, grając o cos. Bez sparingów. Patrzmy na to zamiast na to w jakiej gra lidze. W ktorej trzeba podkreślić fakt ze jak na pomocnika to ma bardzo dobre liczby.

Ludzie się uparli, a młodzi nie mając pojecia o tym, powtarzają dalej. "Paulinho grał w ŁKSie" No i kur.. co z tego? Nie jego wina ze klub go chce, gosc chce tu przyjść jak się okazuje nie dla Neymara tylko dla klubu. Obniża o polowe swoje zarobki.

Skonczcie to pieprzenie tylko poczekajcie na to co pokaze na boisku. Wtedy oceniajcie.

0

La Ramblowicze mam do Was pytanie.
Czy Waszym zdaniem liga chińska poziomem jest gorsza od amerykańskiej czy na odwrót?

1

Ja to bym go u nas widział:)

0

Ty tak poważnie?

0

To nie takie hop siup niestety...

0

Dawno o nim mówiłem. Mało tego, pismaki tez juz pisały przez chwile o nim. Pytanie ile Levy by chciał za niego. Ale zdecydowanie do pomocy wole za niego dać 100 niż za Coutinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Tym razem mu się uda.. a za 2-3 lata...:) "Dembele nie stawił się na treningu, oznajmił ze chce odejść do Bayernu, Realu, City, Chelsea, PSG czy gdzie tam sobie zamarzy. "

0

Do szkoły chłopaku!

0

Liczy się klikalność. Wszedłbys gdyby napisali zawodnik z Meksyku zamieszane w handel narkotykami? Pewnie nie, a na pewno mniej ludzi by zajrzało.

Ale gosc przez lata zarobił kupę siana, po co mu to?

Chociaż patrząc na tatusiów Neya czy Messiego to i on chciał "dorobić" tyleże w inny sposób:)

0

0

Wiecie co, na jego miejscu to bym się załamał. Naprawdę, to jakaś nie wiem klątwa? Pech? Nie wiem jak to nazwać ale ciagle coś. Chyba czas się przebranżowić.

0

A co z Roberto? Bedzie pierwszym z ławki?

0

Kovacic słabszy duzo nie jest..:)

5

A ja bym chciał zeby im zrobili szpaler z uśmiechem na twarzy bijąc brawo, a potem po prostu ograli ich w dwumeczu, tak... z uśmiechem na twarzy:)

0

On ma swój język!:)

0

Co za różnica czy pocisk czy nie pocisk. Tobie korekta nigdy nie zmienila niczego?

Nie chodzi o obronę tylko o troche ogłady. Zobacz sam co napisałeś. I co teraz beka z Ciebie?

Edycja:
I nie, nie chodzi mi o ten żenujący zart powyżej a o wcześniejszego babola "nawet by nie wiedziała ze piersi i pierwsi to innym słowa"

1

Po co siejesz takie pierdoly? Napisała dziewczyna 2 minuty później ze autokorekta jej "pierwsi" zmieniła na "piersi".
Ludzie troche ogłady...

2

My się martwimy o lewe skrzydło po Neymarze, może czas zacząć myśleć o prawym, bo Messi chyba ze środka nie wyjdzie...

0

Bardzo dobry zawodnik. Pytanie na ile dźwignąłby ciężar gry w naszym klubie.

3

Spierdalaj pajacu!

0

Kevin Seraphin? To duże wzmocnienie, wyglądał bardzo solidnie wchodząc z ławki i zmieniając naszego polish hammera:)

0

A teraz niby jest to takie pewne?

0

wg mnie duzo do powiedzenia ma Messi. Zarząd nawet boi się pierdnąć a co dopiero powiedziec im coś takiego. Myśle ze Messi świętoszkiem nie jest i on może domagać się tytułów a co za tym idzie również gwiazd.

3

"Mam ambicje" ... No przestałem czytać dalej. Rozpier..lił moj system:)

0

Dopóki bedzie zdrowy to akurat fakt znajdowania się w planach trenera jest dla mnie całkowicie zrozumiały:)

0

Płeć nie. Chodzi mi ze to gnój który ma pustostan w głowie.

8

Dziewczyna? Rozkapryszony dzieciak:)

0

Hehe

0

No i co? Pamietam jak Laporta śledził Ronaldinho:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?