1

Mógłby zacząć mieć jeszcze kompleksy De Gei czy Curtuazyjnego albo chociażby Oblaka na ligowym podwórku. Może by się czegoś więcej nauczył. Potencjał ma, ale jego nonszalancja jest wkurzająca.

0

O to chodzi. Myśle ze ma duże zdanie jesli chodzi o transfery dlatego to "bull shit"

0

Nie wiem czy normalny czy nie, ale jednak czytam większość plotek z naszym klubem związanych. Co nie znaczy ze w nie wierze:)

0

Roma straciła Salaha, mimo wszystko motor napędowy. Natomiast z Atalanty odszedł Kassie. Myśle ze Roma to pewniak.

Fiora juz nie ma Bernadschiego czy jak to tam się pisze a Inter? Hmmm to może być sezon tak Interu jak i Milanu. Oczywiście nie mistrz bo raczej 1)Juve 2)napoli ale następne miejsca do wzięcia.

5

Czytaliście co "Don Balon" napisał?
Otóż Messi miał iść do trenera i wskazać zawódnikow to sprzedaży:
Semedo, Vidal, Gomes, Deu, ter Stegen, Digne.

Myśle ze Messi ma duuuuzy wpływ na trenerów czy piłkarzy, ale gdyby faktycznie cos było na rzeczy to by nie sprowadzali Semedo czy Deu kilka tygodni temu:)

Wracając do Ter Stegena... chyba mnie troche irytuje. Taki pewny siebie cfaniaczek, który nie jest jeszcze jakiś wybitny. Jakoś Cilessen mnie przekonuje bardziej...
Chociaż ter Stegen miał dobry turniej w lecie. No ciężki wybór bedzie miał Valverde.

0

Jesli zobaczę kilka/kilkanaście spotkań Roberto na pozycji pomocnika, solidnych spotkań to zmienię zdanie. Ale póki co niestety przyznaje ze Kova zjada naszego Roberto.

0

Zgadzam się. I nie można mówić ze ostatnio, Busi zaczął kolejny sezon słabo. Jest niestety cienki. Drewno jakich w pomocy mamy duzo. Mam nadzieje ze to tylko na początku.
Juz zeszły sezon miał mizerny, oby ten był lepszy.

7

e tam, zawsze był słaby. Szkoda tylko ze woleli oddać Ramireza a zostawić tego chłopca.

0

Nie ma się do kłócić. Każdy kiedyś musi się zarejestrować. A czy fan Barcelony czy Realu? No co za różnica ("ale to forum Barcelony!" No i co z tego?) jak ktoś ma argumenty to czemu nie pogadać? (Popisać)



Zgadzam się co do Kovy. Gosc jest tak elegancki z piłka, czy to defensywie czy w ofensywie. Kiedyś zazdrościłem Realowi Casemiro, ale temu troche w głowie się przestawiło, sędziowie go w kilku sytuacjach oszczędzili w zeszłym sezonie. Do tego jak zobaczyłem jak gra Mateo to zmieniłem zdanie.



Gosc jest dla mnie fenomenalny. I nie mówię o ostatnich dwóch meczach, bo oglądam sporo meczów. Czy to hiszpańskich, polskich, angielskich czy niemieckich.

0

Dziwnie było oglądać Juana Carlosa Unzue na ławce Celty...

0

Komentatorzy to rzecz gustu. Może póki co wole C+ może ze względu na "przywiązanie" przez lata. Ale młodzież depcze im po piętach.
Bardziej chodzi mi jaki maja skurczybyki rozmach ze studiami.

7

Kilka spostrzeżeń "na gorąco":

1) Powiem Wam, że Eleven robią robotę. Studia, dziennikarze, "studia w plenerze" pod stadionami, naprawdę niedługo bedzie można stawiać ich na równi z Canalem+. Co prawda C+ maja przewagę "głosów"(doświadczenia dziennikarzy) ale chyba Eleven mają większy rozmach.

2) Manu wyglądają baaardzo solidnie. Niezle się prezentują. Myśle ze Lukaku zrobi lepsza robotę niż Zlatan. Po pierwsze strzeli więcej goli, po drugie przy nim odblokuje się jego ziomek Pogba. Kiedyś musi zacząć się spłacać.

3) Milik znowu w pierwszym i znowu strzela:)

0

Hahaha nie wiem gdzie ta cała Calella, ale powiem Ci ze dałeś czadu:)
Po 1) jak masz pytania to tu mozesz napisac o wszystkim, bądź o wszystko zapytac. Jesli ktoś bedzie potrafił odpowiedzieć/umiał pomoc to myśle ze to zrobić.
Po 2) tu lepsze:) nie musisz na sile pisać na temat piłki zeby o cos zapytac. Komentarz odnośnie transferów mnie rozwalił:D

1

200 mln maja od kilku dni raptem wiec bez zgrzewy. Z cała reszta się zgadzam. Najbardziej szkoda mi Bernardo Silvy.

2

Pisze o tym od samego początku. Laicy mówią ze ŁKSiak ale bez żartów, podstawowy gracz świetnej ekipy Canarinhos:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzieki.

0

Ktoś cos wie o Mbappe? Ani w pierwszym
składzie ani na ławce... przesądzone PSG?

0

I bomba! Na druga stronę Dembele, cofnąć messiego i jest paka:)

1

Haha, na transferyinfo, podają ze PSG sa wstanie puścić Draxlera za 32 mln funtów... do Arsenalu.
To raz:myśle ze znak iż Alexis transfer pewnie do City
Dwa:nam pewnie poniżej 80mln by nie puścili:)

0

W końcu:) oby się udało:)

1

W tej chwili to i Pique i na pewno Busquets sa równi drewniani co reszta.

0

Myśle ze za nami:) chyba nic nie pobije transferu Neymara:)

0

Nowy trener, nie oczekuje cudów. W porządku, początek sezonu. Dla mnie to wciaz jest przepaść. Wczoraj az mnie oczy bolały. Taki las w środku pola, tyle drzew. Brak rozgrywajacego widać było juz rok temu.
Wiesz co a wracając do formy i przygotowania fizycznego to... uwaga bomba: Widzę gościa od czarnej roboty w Paulinho. Ja naprawdę w niego wierze, kadra Brazylii gra naprawdę na wysokim poziomie, a on tam gra w pierwszym składzie. Myśle ze nie będziemy żałować kupna tego goscia.

Ale nie ma komu rozgrywać i tyle. Jak cofnie się Messi to gryzoń sam nic nie zdziała.

1

A może Monchi się zastanowi i przyjdzie do nas?:)

2

Pięciu zawodnikow w drugiej linii i nie ma komu rozgrywać. Nie wiem czy można o kimś dobre słowo powiedziec. Naprawdę starałem się widzieć pozytywy ale ciezko. Druga linia nie istnieje. Czy jest tam 3 ludzi 5 czy nawet 6 z cofniętym Messim. Obawiam się ze nawet z Coutinho i Dembele, o ile uda się ich ściągnąć, to wciaz bedzie mało.

0

Oglądałem oba i nie powiesz mi chyba ze to nie był przekręt z Ovrebo?:)

0

Ja to bym Albę dał na skrzydło a Digne do tylu.

2

Kontuzjowany.

0

Wojenki są zawsze. Nas tez za uszy ciągnęli w lidze mistrzow z Chelsea czy nawet ostatni z PSG. niestety 3/4 kibiców tak Barcelony jak i Realu jest siebie warta.

Klapy na oczach i moje prawda jest ważniejsza niż wasza. zero jakiejś tolerancji, szacunku. Włączyć myślenie czasem, ale wielu to boli, za ciezko...

W tej chwili Real swoją kadrą nas zjada. Pokazali to kilka dni temu. Zobaczymy dzisiaj czy to potwierdzą czy jednak nie jesteśmy duzo słabsi obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?