0

ten stadion wygląda imponująco...

0

Valdesowi się w głowie poprzewracało. Nie spodziewałem się po nim, myślalem, że jego miłość do Barcy jest bezwarunkowa. To dobry bramkarz, ale na pewno są lepsi - tak naprawdę dopiero po tym sezonie ludzie przestali narzekać na VV (chociaż też nie jestem pewien, czy to jego zasługa, czy gry totalnej w obronie). Dlatego też proponuję, oczywiście pod warunkiem, że nadal będzie chciał takiej fortuny, opchnąć go za przyzwoite pieniądze i za połowej tej kwoty sprowadzić innego goal'iego.

Są Diego Lopez, Steve Mandanda, Yohann Pele, Hugo Lloris i jeszcze paru innych. Asenjo podobno już sprzedany do Atletico. Można coś wykombinować...

0

Laporta codziennie pieprzy o niestosowej polityce transferowej Realu, ale kibicom jak do tej pory nie daje powodów do radości (mówię oczywiscie o transferach Barcelony, tych o których też codziennie wspomina). A na onecie jest napisane, że i Riberyiemu i Ibrahimovicovi bliżej do realu. Wiadomo, że to plotki, ale już dostaje od nich na głowę.

Villa nie porozumiał się z madrytem. To chyba idealny moment panie Joan?

0

MD pisze, że Barcelona złożyła ofertę i jest w tej chwili najbliżej pozyskania DV

Marca pisze, że Real przerzuca sie na Forlana, bo z Villą się nie udało

AS pisze, że Villa może przejść tylko do Realu.

Mówiąc krótko - nie ma się co podniecać, bo każdy pisze co innego, nie zważając już ile w tym jest prawdy.

Chociaż informacja o ofercie dla Villi i ewentualnym transferze do Barcy przyprawia o dreszcze... (przyjemności oczywiście) ; - )

kurde, przydałby się choć jeden potwierdzony (!) transfer na tym etapie

0

Jurek to obok Srny najlepszy pomysł na lewą obronę. Obaj harują jak woły, a co najważniejsze - i co będzie zasadniczą przewagą nad Abidalem - są bardzo dobrzy również w ataku. Klasyczni współcześni boczni obrońcy. Do tego Jurek może grać w razie czego na skrzydle pomocy. To świetny pomysł... Oby wypaliło. Jak nie oni to Filipe. Riise to pomylony pomysł dziateczki...

0

Bruno Alves jest dobrym obrońcą panowie. Silny jak skała, dobra gra głową i strzał z dystansu. Mam wrażenie, że skoro chcą go kupić, to może się to wiązać z odejściem któregoś z defensorów (np. Milito). W innym wypadku trochę nie rozumiem, bo akurat środek obrony jest dość dobrze obsadzony. A wśród tych 3-4 transferów Barcy, o których mówił Pep i Trixi, przydałoby się znaleźć zawodników na pozycje wymagające większego wzmocnienia.

Do tego Alves już jest dość stary.

Alves jest tylko jeden. Daniel!

0

olo17 piąteczka ;-)

swider1010 myli pojęcia. Silva jest skrzydlowym, lewym. xavi nigdzie by sie nie ruszal po jego przyjsciu.

albo ribery, albo silva będą u nas, bo real chyba nie kupi obu? tym bardziej, że mają jeszcze robbena.

z villa trzeba sie pożegnać, jak na moje...

kurde, coś już by sie mogło rozstrzygnąć, bo na razie same pytania, a podnieta rośnie... visca trixi, visca pep. idziemy na zakupy! ;-D

0

David będzie wspaniałym wzmocnieniem. juz w trakcie ME udowodnil, jak dobrze mu sie gra z Xavim i Iniestą. Cieszę się, że oba Davidy nie przejdą do realu, ale to jest sygnal dla naszych... trzeba reagować!

silva-aguero-mascherano-srna

0

skoro e2 sie tak awanturuje o pieniądze, to dlaczego laporta upiera sie, że ma taki "wyjątkowy charakter"? to jest chyba niestety ostatni moment, by na nim zarobić.

now or never

0

no cóż... południowcy niestety mają przeważnie koszmarny gust muzyczny :-D

0

szkoda, wielka szkoda tego villi. bo jeszcze pół biedy, gdyby barcelona go nie kupiła, ale zostałby w valenci. będzie piłkarzem realu, to już niemal pewne. kaka, cron - ich sie nie boje, ale villa to już naprawdę wzmocnienie. czekam z niecierpliwością na ruch barcelony. jestem zdania, że im szybciej przeprowadzą swoje transfery, tym większa będzie korzyść dla atmosfery i przygotowania na nastepny sezon.

ja osobiście jestem mimo wszystko za aguero i zatrzymaniem etoo. myślę, że aguero mógłby się sprawdzić na lewej flance, w środku, a nawet jako wysunięty pomocnik. a on chce do barcy!!!

taka okazja nie zdarza się często...

0

haha najbardziej kretyński pomysł o jakim słyszałem. jakby toni przeszedł do barcy, to uznałbym, że pepowi odbiło ;-)

0

Już możemy się powoli pożegnać z opcją 'David Villa'.

I real i Chelsea są już podobno po złożeniu ofert. O ofercie z Barcelony nic nikomu nie wiadomo. Trochę szkoda

0

znowu będzie opcja "Zidanes y Pavones" ;-D

będziemy młócić tą dziurawą obronę, jak obronę Malagi, albo innego podrzędnego klubu.

boże, ci ludzie się naprawdę niczego nie nauczą...

Real mamy z głowy na kilka lat

0

Monster Mash jest świetnym piłkarzem. Porównywalnym z Toure jeśli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika. Yaya jest wyższy i większy, ale Mascherano jest szybszy, trudniej go zgubić, nawet po minięciu.

Cała ta akcja z transferem Javiera jest chyba jednoznacznych sygnałem, że dni Toure w Barcelonie są policzone. Szkoda.

Może być tak:

wymiana z Arsenalem (Toure za Fabregasa)

zakup Monstera.

I pomoc mamy kompletną (jeszcze ktoś na ławe tylko)

0

i bardzo dobrze. nie pokazał nic, zupełnie nic, więc nawet nie dał nadziei na poprawę.

szkoda tych pieniędzy, ale trudno - trzeba go kimś zastąpić (tylko nie pedro! błagam!)

0

Damian1000 dobrze prawi. Jedna uwaga - z transferem Fabregasa bym poczekał. Cesc, Xavi i Iniesta to byłby za duży kocioł. Cesc i tak w końcu wróci do Barcy, ale na chwilę obecna lepszy bylby gracz gotowy popatrzeć z boku na chłopaków - przynajmniej tak długo, jak Xavi jest młody i fenomenalny. Proponuje np.Javiego Martineza, albo Pedro Leona. Młodzi i niezwykle obiecujący. Z pary Ribery Silva, lepszy jest Ribery, choć ja osobiście uwielbiam Davida i wydaje mi się, że jest idealnie stworzony do Blaugrany.

Villa lub Forlan zdecydowanie tak (e2 zostaje, bojan na wypożyczenie)

Nie wiem co z lewą...

zobaczymy kto odejdzie...

0

To był magiczny wieczór. Już tyle razy zdążyłem zwątpić, ale sie udało

Nie wiem, kto zrobił te podpisy pod filmikiem, ale ma wyczucie. Beczka śmiechu ;-)

Lepiej bez karnych, bo nie dość że nerwy to jeszcze zwycięstwo jednak z dużą dozą farta. A nie o to chodzi w finale ligii mistrzów!

0

Grafite i Dzeko! Bierzemy ich :-D

0

dzeko + grafite

0

Forlan jest fantastycznym piłkarzem. Nasi powinni się o niego ubiegać, bo jest dużo tańszy od ibrahimowvića, a wcale nie gorszy. Trzeba uzupełnić kadrę, bo to co robią gudjohnsen i hleb to jest po prostu żenada ;-)

pozdro dla e2, że zmarnował coś, czego nie dało się zmarnować. ciekaw jestem, czy też mu do śmiechu teraz

0

tak się podnieciłem pociskiem na pyrzo barce, że napisałem dwóm prze "u" i teraz mi wstyd ;-) i tak jesteśmy po tej samej stronie barykady, wiec w zasadzie nie ma co!

0

pyrzo barca - ja się dopiero uśmiałem przy tej nazwie. co ty z poznania jesteś? hahah

powiem ci tyle - życzę ci, żebyś kiedyś był w tej sytuacji co ja - że dwa twoje ukochane zespoły, które zaznaczyły się w twoim życiu na tyle wyjątkowymi chwilami, że nie czujesz się zobliwany wybierać na siłę zgodnie z zasadą, że "przecież nie można kibicować dwum drużynom" i możesz mieć w pompie, to że tacy jak ty zgrywają fanatyków, a nic nie wiedzą o historii kraju, klubu, tylko zajarali sie, bo r10 kiedyś fajnie kopał w piłke, i próbują na tym forum zrobić z siebie jakichś boixos nois.

oba te kluby kocham, bo reprezentują to co dla mnie w piłce jest najważniejsze (ot choćby najwspanialszych, wiernych wychowanków). Jestem mega penerem, bo finał będzie dla mnie ucztą, i choc uważam, że w tym sezonie należy się barcy a nie krystynie głupiej, to będę oglądał zrelaksowany i pewny, że w tym odcinku zwycięża futbol.

a ty gryź paznokcie i się wściekaj - tacy są najśmieszniejsi.

kks

0

Pepe ma rację - mało jest piłkarzy, którzy wykonują rzuty wolne w taki sposób. Piłka tylko chwilę się wznosi, poczym raptownie opada. Do tego jest bita mocno. Inna sprawa, że czasami krystian nie potrafi się wstrzelić cały mecz, więc bez przesady z tym olbrzymim zagrożeniem. Gorzej z Nemanją, O'shea i właśnie CR7 w grze głową.

W ataku upatrywałbym właśnie strony Irlandczyka, niegdyś zwanego przez Szpakowskiego, O'Szeja, bo to jest leszcz. Jestem kibicem Czerwonych Diabłów i wciąż uważam, że mają w składzie strasznie dużo padaki - przede wszystkim środek pola. Nie ma tam ani jednego gracza z charakterystyką Xaviego, czy Iniesty. Scholes jest stary, Carrick lepszy w obronie, a Anderson to straszne padło (Fletch nie zagra).

Będę kibicował Barcy, bo w tym roku im się należy najbardziej.

Gdy miałem 10 lat wymarzyłem sobie taki finał, ze zwycięstwem Blaugrany 4-3 po dramatycznym meczu i dogrywce. Co wy na to?

pzdr

0

ludzie, którzy bronią etoo są niepoważni. to, że kameruńczyk jest bez formy to jedno, ale drugie, że napastnik tak klasowego zespołu nie ma prawa się tak kompromitować. to nie jest kwestia kilku tygodni - etoo cały sezon przeplata gole katastorfalnymi błędami, których piłkarz rzekomo 'tej klasy' nie ma prawa popełniać. Etoo jest świetnym piłkarzem, ale w tej chwili są lepsi napastnicy i skoro jest okazja, któregoś z nich zatrudnić to apeluje. Kameruńczyk już jest wypalony, strasznie gwiazdorzy i mimo olbrzymiego szacunku dla jego umiejętności, powinien odejść. to będzie z korzyścią dla obu stron. a jego uśmiechy są po prostu bezczelne

0

Dobry pomysł. Warunkiem jest pozbycie się e2, który ostatnio sieje straszną żenadę. Żal mi tego piłkarza, bo bardzo go cenię, ale coś mu się chyba pomyliło. Ibra jest wysoki, silny, nieźle gra głową - będzie znakomitym uzupełnieniem naszych 'malutkich'. Do tego techniką nie odstawałby od reszty. Jedyny problem i jedyna przegawa samiego nad zlatanem to skuteczność, ale Ibra strzela naprawdę dużo (i to czasem z niczego), a Sami jest ostatnio fatalny (a do tego sam nigdy nie potrafił stworzyć przewagi).

70 mln to może być trochę za dużo, ale skoro mamy hajs to dawajta go

do tego ribery zamiast hleba i jeszcze jakieś uzupełnienie w obronie.

i stworzymy istne imperium w przyszłej dekadzie

Vamos!

0

etoo na lewym skrzydle to porażka :D już pora na man city dla niego

0

Terry to może obok lamparda naprawdę wielka postać. życzę mu kiedys tej ligi mistrzów, ale może jednak nie w chelsea. może mistrzostwo świata z anglikami? nalezy się temu pokoleniu trochę. John zapraszamy

0

bardzo mądry, dojrzały tekst. gratuluję autorowi!

0

Już chyba nie pamiętacie, że w Barcelonie był karny dla FCB nie podyktowany! Że Ballack nie powinien był w ogóle grać w tym meczu! Że Niemiec tydzień temu sędziował pod the blues. Dzisiaj sie odwróciły losy. Mówić, że Barca nie zasłużyła na finał to przesada. Dziś grali gorzej, ale w przekroju całego sezonu zasłużyli. Są we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Hiddink to zwykły leszcz - znów mu sie nie udało zepsuć futbolu.

Iniesta od dziś jest nowym bogiem futbolu.

Niesamowity finał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?