dzbanke
Dołączył/a: luty 2018
Gdynia
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiergol2 gdzie napisałem "wymagam"? Już już, skończ się spuszczać, oni mają prawo sobie wstawiać, ja komentować co wstawiają, ty pisać swoje wypociny. Nie dopowiadaj sobie
1
@swiergol2 Odwzajemnię się jeszcze lepszym trikiem: to, co ktoś robi z wolnym czasem to jego sprawa, wiec idź białorycerzyć gdzie indziej. Napisanie 4 zdań mi osobiście zajmuje minutę i nie stanowi intelektualnego wysiłku. A jeśli jest to portal, który lubię odwiedzać, i na którym komentuję, to może zależy mi na tym, by publikowane tu treści nie były gówniane, więc korzystając z wolności słowa mam prawo skomentować, tak jak ty. Proste, ogarniesz rozumem, czy za długi komentarz?
5
Co to ma wspólnego z Barceloną? Zróbcie dział Inne i tam umieszczajcie takie kwiatki albo nowy portal o La Liga w całości, bo ten ma chyba Barcę w nazwie. Nie grał u nas, a granie przeciwko Barcelonie lub być może dołączenie do kilku byłych naszych grajków w Ameryce to też chyba dość mało. Zaraz będziecie publikować artykuły o Spidermanie, bo sobie Tom Holland przybił piątkę z Messim na gali parę lat temu?
0
Lewy to ich chyba stresuje jak Adaś syna w Dniu Świra, wchodzi i nagle to gorzej wygląda, machanie rękami i presja zamiast swobodnej wymiany piłek
1
no nie może być meczu realu bez umęczonego świętego winicjusza, który dostaje kartkę za rasizm i niewinność, na pewno jakiś przodek sędziego stał z batem na polu bawełny, a może i on sam! i pewnie to pole opłacała barcelona! spiseg!!!!1!!!11!
1
Słowo klucz: kontrola. Brak kontroli Araujo, brak kontroli Xaviego, odcinka Cancelo, oddanie kontroli nad meczem PSG, nie wyszliśmy jak po swoje. I dupsko. Od odejścia Messiego, a nawet od 2-3 lat przed tym odejściem, tutaj nic nie zbudowano.
4
Spóźnione zmiany, nietrzymanie ciśnienia, dzisiaj Xavi ocena bardzo nisko, niech on już lepiej tej decyzji nie zmienia i przyjdzie trener z doświadczeniem by budować coś z niczego, bo po tym sezonie zostaniemy bez trofeów, kasy i perspektyw
0
@ObiektywnyKibic121 karny na Gundoganie powinien być jeśli Araujo wyleciał, więc zła decyzja zespołu sędziów, która wypaczyła mecz
7
Araujo czerwona, a tutaj nic, brak karnego i 2 żołte w rezultacie dla Barcy za protesty. Oj przelewik w przerwie zrobił brrr
7
Jest biały, więc nie ma tematu, zamykam, gdyby to był święty winicjusz to ło panie...
1
Jaki? Zajeżdżanie do 21 roku życia, a potem kontuzja co pół meczu?
15
A ja bym dorzucił zasadę 6 błędów: 6 razy podyktujesz nieprawidłowego karnego, źle podpowiesz na VARze czy nie uznasz prawidłowej bramki, tracisz licencję sędziego na 6 miesięcy.
19
Do każdego trenera łączonego z Barcą jest jakieś ale, nie ma kandydata idealnego. De Zerbi ma kontrakt, na którego rozwiązanie klubu nie stać i nie jest zweryfikowany w dużym klubie. Lucho czy Arteta mówią nie. Tuchel to już nie jest wersja z czasów w Dortmundzie. Motta nie jest zweryfikowany w dużym klubie, Marquez też. Klopp czy Alonso to opcje na tyle nierealne, że chyba nie ma co wspominać. Flick ma oczywiście dwie twarze, i tę weryfikację w klubie przeszedł wzorowo, w końcu wygrać potrójną koronę to legendarne osiągnięcie, ale ciąży za nim ta praca w reprezentacji. Tam sobie nie poradził. Tylko że reprezentacja i klub to nie to samo, w reprezentacji praktycznie nie ma jednostek treningowych, a po drugie, tym bardziej w takim kraju jak Niemcy to bardziej kwestia stworzenia zespołu, by z 40/50 świetnych piłkarzy wybrać te podstawową 11 i rezerwowych na turnieje. Tu za dużo namieszał, za bardzo chciał pozmieniać i stworzyć coś na lata, co nie mu wyszło. Ale to inna specyfika pracy, i to jej nie podołał. W Barcelonie takiej sytuacji nie będzie, bo nie mamy 50 kandydatów w pierwszym zespole. W klubie sobie poradził, wygrał tryplet, a lista szkoleniowców, którzy go wygrali, jest króciutka. To samo w sobie jest dla mnie weryfikacją, że to trener z topu, i w Barcelonie raczej zobaczymy tę lepszą wersję niż reprezentacyjną. Oczywiście zmiennych jest dużo, problemy finansowe i instytucjonalne Barcy, trudności z transferami, język, trafienie do grupy, gwiazd i młodzieży, więc to dalej niewiadoma, ale jest chyba najbardziej zweryfikowany ze wszystkich opcji, które realnie można rozważyć jako kandydata (czyli odrzucając Lucho, Kloppa, Alonso i Artetę), więc ja bym postawił właśnie na niego. Jak ktoś wygrywa tryplet, raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
0
Jutro Real madryt TV: Barcelońska zemsta na arbitrach za mecz z Almerią!
0
No i patrz Bożenko, najpierw młody błyskotliwy, strzeli gola, potem dwie zmarnowane setki, niewykorzystane sytuacje się zemszczą, odpadnięcie, psycha siądzie i transfer na odbudowę, i znowu z powrotem diamentu nowego w szkółce szukać
0
Kogo zbudował Xavi, że jest w formie?
Piłkarze, którzy byli w formie bardzo długo, są pod formą. Piłkarze, którzy przybyli do nas w formie, są pod formą i równają w dół, nie w górę. Piłkarze, którzy od dawna są pod formą, są jeszcze bardziej pod formą. Nowe transfery są pod formą.
Przykro patrzeć, jak ten zespół się zwija, a nie rozwija. Genialny zawodnik =/= genialny trener.
Kolejny młody brazol nie przypudruje trupa, bo nawet na tego kolejnego brazola nie będzie hajsu. Zakładając, że Roque coś tu zdziała, bo na razie niewiadoma jak każdy młodzieniaszek.
Tu potrzeba pomysłu, długofalowej strategii rozwoju, tego Xavi nie zaproponował ani razu odkąd przybył, bo wygrywania 1:0 cały poprzedni sezon defensywą nie uznaje za jakiś przełomowy ruch naszego trenera masterminda. Drugiego Guardioli już na pewno mieć nie będziemy, gdyby ktoś się łudził.
Zadowolony to jest chyba z tego kurwidołku tylko brzuchol Laporty.
3
Ale to są placki, że wóz Drzymały o nazwie Sergi Roberto ciągnie ten kurwidołek
Z Almerią ku*wa, z Almerią...
0
Po takim czasie w klubie wyciąganie wniosków nie tylko jest przydatne, ale wręcz obowiązkowe. Xavi piłkarz =/= Xavi trener, a Xavi trener jest trenerem za słabym na Barcelonę.
Pytanie o alternatywę, bo nie sądzę by Laporta miał plan kto za niego. To raczej tak sobie będziemy trwali, bo trener jest na stanowisku za zasługi z czasów bycia piłkarzem i za status w klubie.
0
A się dziwią antropolodzy, że neandertalczycy zniknęli
0
Raphinha out za dwie zgrzewki żywca zdrój i dwa worki piłek, jak najszybciej z tego klubu, change my mind
31
@Comentateiro ja tu tylko zostawię ciekawy wpis z fb Razprozak, pokazujący wybitność tej twojej "polskiej" reżyserki. :) Mówisz: "Piękne czasy, jak za komuny", "tresura społeczna", ? Faktycznie, niewiele się od komuny zmieniło.
"Córka żydowskiego komunisty, propagandysty z ,,Trybuny Ludu", tworzy film ,,Zielona Granica", opluwający polski mundur i mający za zadanie oczernić Polskę na arenie międzynarodowej.
Dofinansowanie filmu autorka zawdzięcza Rafałowi Trzaskowskiemu - synowi tajnej współpracownicy SB, aktualnie działającemu w Platformie Obywatelskiej - partii założonej przez komunistycznego agenta. Trzaskowski przejdzie do historii jako ten, który przeznaczył miliony złotych na tęczową fundację byłej funkcjonariuszki SB od zadań specjalnych mających za zadanie zniszczyć polskie dążenia niepodległościowe.
Na uroczystej premierze plującego na Polskę filmu, do zdjęć pozuje Jerzy Owsiak, resortowe dziecko, syn pułkownika Milicji Obywatelskiej. Owsiak nie tylko pozuje ale i reklamuje film trzymając go w ręku, a drugą ręką robi znak zwycięstwa.
Obok niego na premierze - Kuba Wojewódzki, syn PRL-owskiego prokuratora, do którego pretensje ma na przykład kultowy raper OSTR - wyznał, że ojciec celebryty za komuny zaszedł za skórę jego rodzinie.
Na premierze paszkwilu córki żydowskiego komunisty również - Adam Bodnar. Znany ze wspólnych występów ,,Tour de Konstytucja" u boku ,,sędziego" Tulei - syna funkcjonariuszki komunistycznej SB. Bodnar uzyskał tytuł naukowy za pracę pod kierunkiem Wyrzykowskiego - znanego z wykładów w kuźni esbeków, uczelni imienia Dzierżyńskiego. W latach 80-tych Wyrzykowski nawiązał relacje z towarzyszami Walterem i Wejchertem, a gdy stworzyli TVN - dostał fuchę w radzie nadzorczej tej telewizji.
Na premierze filmu córki żydowskiego komunisty pojawił się ,,dziennikarz" Morozowski - syn archiwisty w komunistycznym Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, żydowskiego pochodzenia.
Oprócz niego, na premierze pojawiły się również jego koleżanki z pracy - Kolenda-Zaleska (teoretycznie dziennikarka informacyjna, a praktycznie - niemal rzeczniczka prasowa Tuska) i Monika Olejnik, córka majora komunistycznej SB. Pracownice telewizji TVN stworzonej przez towarzysza Waltera, którego za komuny żydowski komunista Urban polecał generałowi Kiszczakowi do robienia esbeckiej propagandy.
Największą propagandę filmowi córki żydowskiej komunistki robi ,,Gazeta Wyborcza" - założona przez syna żydowskich komunistów, Michnika, który swoją prawą ręką uczynił córkę żydowskiego komunisty, Helenę Łuczywo, i gdzie od ponad 30 lat pisze teksty syn żydowskiej komunistki, Konstanty Gebert, i gdzie pisał polityczne, antylustracyjne teksty esbecki konfident Lesław Maleszka a wydawcą gazety, dla odmiany - córka żydowskiego komunisty (Wanda Rapaczyńska).
List otwarty, którego sygnatariusze dziękują córce propagandysty ,,Trybuny Ludu", za ,,patriotyczną postawę", podpisała Anna Bikont (redaktorka ,,Wyborczej" i córka żydowskiej komunistki z ,,Trybuny Ludu"), Michał Boni (tajny współpracownik SB, działający obecnie w Platformie Obywatelskiej założonej przez komunistycznego agenta), Konstanty Gebert (syn komunisty który namawiał Amerykanów żeby nie udzielali pomocy Polsce zaatakowanej przez Stalina, któremu służył propagandowo ojciec Agnieszki Holland), Jan Grabowski (autorytet TVN-u, który w zagranicznej prasie opierdolił Niemców na arenie międzynarodowej za to, że przejmują na siebie za dużo winy za holokaust i nie pozwalają Polakom przejąć wstydu za holokaust), Żyd Józef Hen (członek komitetu poparcia komunisty Cimoszewicza w wyborach prezydenckich), Michał Komar (syn żydowskiego komunisty), Ewa Łętowska (żona Janusza zarejestrowanego jako TW SB), Helena Łuczywo (córka żydowskiego komunisty), Adam Michnik (syn żydowskiego komunisty skazanego za próbę narzucenia Polsce komunizmu siłą), Aleksander Smolar (syn żydowskich komunistów) i wielu tym podobnych.
To oczywiście wszystko totalny zbieg okoliczności.
Co się stało z Twoją godnością, biedna Polsko..."
0
@Messiah10 ale mam przez Ciebie flashbacki z metina :D
2
polsat sport premium 1 super hd na żywo sprawdź to 4K emocje gitara piłka nożna spać nie można
kurwa, dłuższą nazwę kanału ustawcie, zaraz na pół ekranu będzie XD
8
Women☕
2
@_M4rtin zacytował dając w cudzysłów fragment tweeta Mentzena "żyć z 500+", który w ogóle w nim nie pada, to jest manipulacja.
"ŻE NIE TRZEBA PRACOWAC, ŻEBY MIEĆ Z CZEGO ŻYĆ" - a to się odnosi do 500+, czy do socjalu w ogóle? Bo moim zdaniem do ogółu socjalu, a nie do 500+, o którym jest pierwsza część tweeta. Mentzen mówi, parafrazując: ukraińcy sobie ciągną socjal nielegalnie, ogólnie to nie popieram rozdawnictwa, by tylko z niego żyć. Koleś mu odpowiada: a jakim cudem żyć mają tylko z 500+, i jeszcze cytuje fragment tweeta, którego tam nie ma.
No z czym do ludzi, kolejny. Skończ sobie wstyd robić człowieku.
0
@BorzyKrzys a co to ma do rzeczy, że ich przeważająca część pracuje? Jeśli jest jakiś nawet mały ułamek takich, którzy przyjeżdżają sobie na jeden dzień, by wypełnić papierki na socjal i wracają do siebie, a socjal dostają i tak. I to się odbywa w zorganizowany sposób, nie że sobie jedna czy dwie rodzinki pojechały. Wyczuli hajs i niemoc państwa, to żerują. Nie uważasz tego za niesprawiedliwe? Nasze państwo powinno zareagować, a tego nie robi, bo jak zwykle jest słabe.
Ponadto wytknąłem Ci, że udostępniłeś odpowiedź na tweeta Mentzena polegającą na manipulacji, bo koleś cytuje jego fragment, który tam w ogóle nie pada. Na to już nie odpowiesz? A co tam, wstawiło się jakieś gówienko, nieważne że nieprawdziwe, ważne by uderzyć. Żałosny człowieku.
21
@BorzyKrzys "Doktorze Mentzen, czy mógłby Pan wyjaśnić, co dokładnie trzeba zrobić, żeby "żyć z 500+" jednocześnie nie pracując?" - Zacytował "żyć z 500+", ale w tweecie Mentzena przecież takie sformułowanie nie pada. Już jak krytykować, to spoko, nie mam nic przeciwko, ale to może nie manipulując?
Oczywiste jest też chyba jak brak charakteru w reprezentacji to, że jak ktoś ma 500+, to jesli żyje z socjalu, nie jest to jego jedyny zasiłek, który ciągnie. Spokojnie jakiś alimencik od seby, kilka różnych socjali i będzie na fajeczki, pazurki i browarki. Ale nie, lepiej hehe doktorek niech sobie gada, a my dalej sponsorujmy patologię. A Ukraińcy będą organizowali busy do Polski, by sobie przyjechać, wypełnić dwa druczki i ciągnąć socjal siedząc na Ukrainie. Brawo, hehe doktorek zaorany, można iść pograć w csa.
Wy naprawdę powinniście przechodzić jakiś minimalny test na inteligencję, jak powielacie takie bzdury. Bo szok, że udostępniając taką żałosną odpowiedź na tweeta jakiegoś polityka masz prawo później głosować. IQ jak Sergi Roberto w pomocy.
1
Wypierdolcie tych kasztanów z kadry, wszystkich bez wyjątku, i powołać jakichś 20 paru mirasów z okręgówki, jakiś zbysio z A-klasy z 200-kg brzucholem by to trafił
0
@yoli pan profesor? XDDDDDD chyba inny mecz oglądamy, jego "wrzutkę" z wolnego widziałeś?
0
Nie zapominajmy, że Zieliński zaraz odpali
i tak od 10 lat