1

@D10SLEO żeby Jerzy Dudek zdążył wymyślić co ma powiedzieć, by znowu się skompromitować

1

co za małpa XDDDDDDDDDDDDDDDDddddd

1

Raphinha dzisiaj bez jednego dobrego strzału czy zagrania, 1/10

3

Dawać Pablo Torre i Fatiego, hulaj dusza piekła nie ma :D

0

Pamiętajcie, że jak wasz ziomek kiedyś coś głupiego odwali i będziecie go chcieli nazwać debilem, to że istnieje ktoś taki jak jerzy dudek, który na ten tytuł bardziej zasługuje.

0

@Tuc ale były cztery poprzednio niepodyktowane, gdzie VAR milczał

0

Przecież tutaj na styku, ale wcześniej nam nie podyktowano ze 4 karnych XDD

0

Kopnięty Ferran, gramy dalej? XDDDD

0

Toczyła się jak Laporta na obiad, ale mamy to !!!!!!!!! REKIN!!!!!

0

Jeśli to przegramy, to będzie drukarnia stulecia, bardziej obrzydliwego meczu ciężko szukać po stronie sędziowania.

0

Rudiger to pod jakieś inne zasady podlega, że mu wolno jak małpie łapami machać i nic?

2

Zmiany, zmiany, zmiany

0

boże święty, Raphinha........... drugi raz to samo, ja pier*ole.

0

Raphinha, obudź się chłopie...

0

@DragonxNF dodałbym brak drugiej żółtej dla Ceballosa, i drugiej żółtej dla Rudigera. Real by zaczynał drugą połowę w 8, gdyby to normalny sędzia prowadził.

0

Pytanie jest jedno: czy ktoś się czegoś innego spodziewał po dzisiejszym meczu? Ten sędzia normalnie jest mierny, plus wczoraj presja, i mamy rezultat. Real wyraźnie faworyzowany, jedna kartka dla gracza z pola przy wielu brutalnych lub taktycznych faulach, brak interwencji VARu (ręka Valverde, ciągnięcie za koszulkę Cubarsiego, czerwona dla Tchouameniego, kopnięcie Olmo). Żenadometr mi wywaliło poza skalę.

2

VAR dojechał na ten mecz? Czemu nic nie jest sprawdzane, jak to jest finał? Tutaj spokojnie powinny być 3 interwencje VARu: 2x karny i bezpośrednia czerwona.

1

Rudiger gdyby sędziował to normalny sędzia, zarobiłby właśnie drugą żółtą kartkę. Tchouameniego też już nie powinno być na boisku. Drukarnia, że ja pie*dole.

3

Powinni przegrać walkowerem za nałożenie takiej presji na arbitra, obrzydliwy, mały klubik.

1

Zerowa kontrola nad meczem, chłop wczoraj płakał. PŁAKAŁ, ku*wa, i on ma sędziować?

1

@cchesterr43 nie ma co się bać, ja napiszę, inżynierski wyraz twarzy i iloraz inteligencji

2

I te białe klauny mają czelność protestować przed meczem? Jak tu już kontrowersyjny karny, brak kilku żółtych kartek i jednej czerwonej po pół godziny gry? Z czym do ludzi?

3

To jest czerwona kartka.

2

INIESTA!!!!! wróć, PEDRIII!!!!!!!!!!!!!!

0

Real bez trzeciej żółtej kartki, nawet VARu przy karnym nie było, sędzia spłakany i zastraszony, co to jest ku*wa za finał XD parodia

0

Nie będą ci rodziny obrażali, że jesteś złodziej, jakbyś żółte kartki dawał. I płakać nie będzie trzeba. Nie masz psychy, zmień zawód typie, proste.

4

Kartek sędzia zapomniał wczoraj, jak się popłakał? Vasquez i Rudiger z żółtą powinni już grać.

0

Bez jaj, to ma być karny? Za kichnięcie też podyktują? Mbappe dodał 99% od siebie

0

Rudiger już powinien grać z żółtą

0

Mbappe schowany do kieszeni XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?