dzbanke
Dołączył/a: luty 2018
Gdynia
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO żeby Jerzy Dudek zdążył wymyślić co ma powiedzieć, by znowu się skompromitować
1
co za małpa XDDDDDDDDDDDDDDDDddddd
1
Raphinha dzisiaj bez jednego dobrego strzału czy zagrania, 1/10
3
Dawać Pablo Torre i Fatiego, hulaj dusza piekła nie ma :D
0
Pamiętajcie, że jak wasz ziomek kiedyś coś głupiego odwali i będziecie go chcieli nazwać debilem, to że istnieje ktoś taki jak jerzy dudek, który na ten tytuł bardziej zasługuje.
0
@Tuc ale były cztery poprzednio niepodyktowane, gdzie VAR milczał
0
Przecież tutaj na styku, ale wcześniej nam nie podyktowano ze 4 karnych XDD
0
Kopnięty Ferran, gramy dalej? XDDDD
0
Toczyła się jak Laporta na obiad, ale mamy to !!!!!!!!! REKIN!!!!!
0
Jeśli to przegramy, to będzie drukarnia stulecia, bardziej obrzydliwego meczu ciężko szukać po stronie sędziowania.
0
Rudiger to pod jakieś inne zasady podlega, że mu wolno jak małpie łapami machać i nic?
2
Zmiany, zmiany, zmiany
0
boże święty, Raphinha........... drugi raz to samo, ja pier*ole.
0
Raphinha, obudź się chłopie...
0
@DragonxNF dodałbym brak drugiej żółtej dla Ceballosa, i drugiej żółtej dla Rudigera. Real by zaczynał drugą połowę w 8, gdyby to normalny sędzia prowadził.
0
Pytanie jest jedno: czy ktoś się czegoś innego spodziewał po dzisiejszym meczu? Ten sędzia normalnie jest mierny, plus wczoraj presja, i mamy rezultat. Real wyraźnie faworyzowany, jedna kartka dla gracza z pola przy wielu brutalnych lub taktycznych faulach, brak interwencji VARu (ręka Valverde, ciągnięcie za koszulkę Cubarsiego, czerwona dla Tchouameniego, kopnięcie Olmo). Żenadometr mi wywaliło poza skalę.
2
VAR dojechał na ten mecz? Czemu nic nie jest sprawdzane, jak to jest finał? Tutaj spokojnie powinny być 3 interwencje VARu: 2x karny i bezpośrednia czerwona.
1
Rudiger gdyby sędziował to normalny sędzia, zarobiłby właśnie drugą żółtą kartkę. Tchouameniego też już nie powinno być na boisku. Drukarnia, że ja pie*dole.
3
Powinni przegrać walkowerem za nałożenie takiej presji na arbitra, obrzydliwy, mały klubik.
1
Zerowa kontrola nad meczem, chłop wczoraj płakał. PŁAKAŁ, ku*wa, i on ma sędziować?
1
@cchesterr43 nie ma co się bać, ja napiszę, inżynierski wyraz twarzy i iloraz inteligencji
2
I te białe klauny mają czelność protestować przed meczem? Jak tu już kontrowersyjny karny, brak kilku żółtych kartek i jednej czerwonej po pół godziny gry? Z czym do ludzi?
3
To jest czerwona kartka.
2
INIESTA!!!!! wróć, PEDRIII!!!!!!!!!!!!!!
0
Real bez trzeciej żółtej kartki, nawet VARu przy karnym nie było, sędzia spłakany i zastraszony, co to jest ku*wa za finał XD parodia
0
Nie będą ci rodziny obrażali, że jesteś złodziej, jakbyś żółte kartki dawał. I płakać nie będzie trzeba. Nie masz psychy, zmień zawód typie, proste.
4
Kartek sędzia zapomniał wczoraj, jak się popłakał? Vasquez i Rudiger z żółtą powinni już grać.
0
Bez jaj, to ma być karny? Za kichnięcie też podyktują? Mbappe dodał 99% od siebie
0
Rudiger już powinien grać z żółtą
0
Mbappe schowany do kieszeni XD