draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele jaki speed ;ooooooooooo
3
no to klasykiem przed meczem
zaskoczeni po zwycięstwie, wierni po porażce
1
@KrystianR to wygląda bardziej jak Roast xDD
3
@Norkusik Do 3 stówek polecam xiaomi mi 70 pro.
Zwróciło się z nadwyżką jak na policji zarobiłem 1600zł za rysę uciekiniera :D
0
Czerwona kartka i karny? Kpina
1
No to czas teraz popatrzeć jak Real rozjeżdża Atalante.
6
Może uda się dowieźć ten remis do końca.
Po 1 pkt
VAMOSSSSSSS
5
Wyborny mecz w wykonaniu piłkarzy Barcelony
1
Ci co oglądają wazzupa na yt.
Kocham Gościa, zrobił de-kompresor :D
4
Ah ciekawe kto dzisiaj dostanie wylewu w obronie.
Może Pique, może Lenglet.
1
@Qexi stąd moralnie nie będę dawał krzyżyka na jawne okradanie mnie.
4
@Qexi Problem w tym, że w tym momencie mamy tylko partie które prześcigają się w tym ile dadzą pieniędzy (tj. zabiorą w podatkach). PO w 2015r. mówiło, że Państwo padnie i nie ma kasy na 500+.
Teraz? Dawali jakieś 1000+, tablety dla każdego dramat.
0
@pa_ttryk to wciąż wystarcza by zapychać szpitale i paraliżować służbę zdrowia, cała filozofia
3
CAsemiro, jak ja go nienawidzę
6
Real mistrzowsko wstrzelił się z przebudową stadionu
4
Hohland jak Ibrahimovic ;o
0
@Janas11224 niemieckie, nowe samochody. Obecnie zakochany w pasku b8 2.0 w gnoju oczywiście z DSG. Jazda to dla mnie czysty relaks.
6
Boras siedzi w koszulce
"Wyje*ane na frajerskie gadki" xDD
10
@Hopner15 a gdzie darmowe gumki na flet dla mężczyzn?
45
Rondo Praw Kobiet zamiast Ronda Dmowskiego xDDD
Te to już całkiem głowa gniecie.
4
De jong Wczoraj mecz z PSG, dzisiaj strzela bramkę Borussi, szacun.
14
Czemu Ronaldo dzisiaj nie gra?
0
Neymar w 2017r. wszystko przewidział i wiedział w którym miejscu będzie Barcelona 2021r.
2
Ale w lato to już Neymar na 100% przyjdzie
4
Proponuje 5 letnie kontrakty i podwyżki pensji dla Lenglet'a, Umtitiego, Pique, Busiego, Alby. Takie w stylu naszego zarządu.
Będziemy przynajmniej stabilnie rok w rok oklepywani.
7
Jaak co roku, gwałt, kompromitacja,
Kurwa ile można.
1
niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził
0
Myślicie, że jak dopłacimy z 40 baniek to PSG weźmie Bombele?
0
@Batys @Messibestplayerintheworld @Lub567
Jak tam Panowie Pique i Lenglet piękny mecz co nie?
0
Dembele już prześcignął Mbappe??