draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mamy Alderwieufurkjenrda ' Szpaku
1
Ten mecz tak mniej więcej pokazuje jak by wyglądała Polska z Belgia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@pawello10 dodał idiotyczne tweety
0
@Chaoss bo mogę
3
Ale żenada
0
@K1XPL Giant ROAM 3 DISC
19
@svensonFCB i bardzo dobrze
6
Wiceprezydent Uefa Boniek na pewno by odbierał teraz telefon od Borasa xDD
0
Nie zdziwilbym się, że po wznowieniu meczu, drużyny solidarnie by doczekały do końca nie grając. Zbyt duża dawka emocji by teraz grać mecz.
1
Węgrzyn się zapowietrzył
0
Borek, Węgrzyn >>>>> Cała reszta komentatorów.
Jakie to jest Duo
7
@D10SLEO tak samo jak dla innych Polska Słowacja xD Dwie miernoty
6
Eh Fifa 20, od prawie dwóch lat grałem sobie karierę Realem Sociedad.
Nadszedł 30 czerwca 2034 roku i dalej nie można bo emerytura :c
1
@ElPonczato nie mam czasu gadać, nara!
30
mmmmm dwa tygodnie bana jak śmietana, miło wrócić na stare śmieci
9
Co 5 kobieta w Polsce została zgwałcona XDDDDDDDD
3
Haha jaka beka z tym hejtparkiem xD
0
Gooool villareal 1:0 :D
0
Korwin dzwoni do Mentzena, hit xDDD
1
chłopy gadają o polityce a ten tutaj dzwoni i gada o transferze pjanic - arthur :|
25
Mentzen słusznie o tym, że gdyby doszli do władzy to w zasadzie nie obniżyli by od razu podatków z uwagi na zobowiązania jakie ma Polska.
Pierw zaczęliby od uproszczenia systemu podatkowego,
3
@masq mogłoby być ciężko patrząc jaki procent osób głosujących w Polsce to emeryci czyli w większości elektorat PiS :D
1
@Pogba ja uważam, że nie zamienił się w żadną osobę, po prostu żeby program nie był nudny musi przyjąć konwencję by prowokować gościa
0
@klemens100
Oram Cię jak większość użytkowników tutaj na każdym kroku.
O Twoim intelekcie nie chcę się rozprawiać bo mi Cię po prostu szkoda :-D.
0
@klemens100
Moderacja Ciebie orała usuwając te głupoty :-D.
2
@Yosemite nie no on ma chociaż wyrobioną opinie na pewne tematy, a nie jak lewak Gonciarz nie ma zdania
8
Bardzo celnie wypunktowana wolność partii Konfederacja w kwestiach obyczajowych, chcą przejść pewien pułap musieliby bardziej skręcić w stronę centrum.
1
@klemens100
To idź do okulisty bo źle widzisz :-D
11
Kłopoty, kłopoty Mentzena :D