2

Mamy Alderwieufurkjenrda ' Szpaku

1

Ten mecz tak mniej więcej pokazuje jak by wyglądała Polska z Belgia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pawello10 dodał idiotyczne tweety

0

@Chaoss bo mogę

3

Ale żenada



0

@K1XPL Giant ROAM 3 DISC

19

@svensonFCB i bardzo dobrze

6

Wiceprezydent Uefa Boniek na pewno by odbierał teraz telefon od Borasa xDD

0

Nie zdziwilbym się, że po wznowieniu meczu, drużyny solidarnie by doczekały do końca nie grając. Zbyt duża dawka emocji by teraz grać mecz.

1

Węgrzyn się zapowietrzył

0

Borek, Węgrzyn >>>>> Cała reszta komentatorów.

Jakie to jest Duo

7

@D10SLEO tak samo jak dla innych Polska Słowacja xD Dwie miernoty

6

Eh Fifa 20, od prawie dwóch lat grałem sobie karierę Realem Sociedad.
Nadszedł 30 czerwca 2034 roku i dalej nie można bo emerytura :c

1

@ElPonczato nie mam czasu gadać, nara!

30

mmmmm dwa tygodnie bana jak śmietana, miło wrócić na stare śmieci

9

Co 5 kobieta w Polsce została zgwałcona XDDDDDDDD

3

Haha jaka beka z tym hejtparkiem xD

0

Gooool villareal 1:0 :D

0

Korwin dzwoni do Mentzena, hit xDDD

1

chłopy gadają o polityce a ten tutaj dzwoni i gada o transferze pjanic - arthur :|

25

Mentzen słusznie o tym, że gdyby doszli do władzy to w zasadzie nie obniżyli by od razu podatków z uwagi na zobowiązania jakie ma Polska.
Pierw zaczęliby od uproszczenia systemu podatkowego,

3

@masq mogłoby być ciężko patrząc jaki procent osób głosujących w Polsce to emeryci czyli w większości elektorat PiS :D

1

@Pogba ja uważam, że nie zamienił się w żadną osobę, po prostu żeby program nie był nudny musi przyjąć konwencję by prowokować gościa

0

@klemens100
Oram Cię jak większość użytkowników tutaj na każdym kroku.
O Twoim intelekcie nie chcę się rozprawiać bo mi Cię po prostu szkoda :-D.

0

@klemens100
Moderacja Ciebie orała usuwając te głupoty :-D.

2

@Yosemite nie no on ma chociaż wyrobioną opinie na pewne tematy, a nie jak lewak Gonciarz nie ma zdania

8

Bardzo celnie wypunktowana wolność partii Konfederacja w kwestiach obyczajowych, chcą przejść pewien pułap musieliby bardziej skręcić w stronę centrum.

1

@klemens100
To idź do okulisty bo źle widzisz :-D

11

Kłopoty, kłopoty Mentzena :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?