0

@AmigoBlancos też tak myślałem i jak widać się przeliczyłem

1

@karci0 RAPHINHAAAA Goooool

0

@Pablozeusz hahahahaha

5

A na stronie białych kibice już srają pod siebie że po lidze XD pięknie się to czyta

0

Manita dzisiaj jak nic

2

Oby dzisiaj było czyste konto i co najmniej dwie strzelone, trzeba podbudować bilans bramkowy, oraz fajnie by było dać odpocząć Yamalowi oraz Cubarsiemu

7

@Aragorn33 Liga negreiry. Czego nie rozumiecie?

0

Biali znowu wpadka a maszyna Herr Flicka się rozpędza

0

Czego można się było spodziewać jak chłop dostał 3 razy w jednym sezonie tą samą kontuzję, ta jego kostka to już strasznie zniszczona jest i trzeba pewnie odbudować chirurgicznie

2

@Romario87 kontuzja Bernala jednak przekreśla nawet to jakby real miał i przegrać jutro

1

@Popitek12 CR7 suiiiiii

0

@PizzerMan mam nadzieję, też się dorzuciłem

0

@PizzerMan trzymaj się tam

1

Rok temu Gavi, teraz Bernal, zawsze jakiemuś utalentowanemu gościowi się musi trafić "krzyżówka" która mocno przeszkadza w rozwoju

0

@Almighty nie no niech gra tylko żeby zdrowy był

0

@adamek20151 skubany dobry jest

0

@tbas fakt, dopiero co wyleczył to co wykluczyło go z euro i znowu na repke kolejny uraz

0

Czemu znowu nie powołali Matiego Gotówki. Gość gra w solidnej lidze w mocnym klubie a powołania nie dostaje kosztem jakiś kopaczy z ekstraklasy
Edit, faktycznie ma kontuzje

2

@PaprykFCB nie będzie bo nie strzeli dzisiaj hehe

0

Rozmiarowo pewnie pasowało więc założył koszulkę fatiego

0

To jeszcze tylko odliczanie do nowej umowy z Nike

0

0

@FcBarce nie mówiąc już o Śpd

2

Brawo zarząd, świetna robota

0

Powoli pakujemy się w takie gówno z jakiego wyszliśmy z tymi transferami

0

@Azi pojawiały się takie spekulacje

2

Miał być Nico Williams a skończymy z Olmo na lewym skrzydle, gdzie chłop najlepsze mecze gra w środku, kiedy oni w tym zarządzie zrozumieją żeby drużyna stwarzała zagrożenie potrzebni są szybcy skrzydłowi którzy nie boją się pograć 1 na 1 oraz są w stanie wykorzystać swoją szybkość żeby odbierać piłki zagrane za plecy obrońców

0

@jakub1906 gen realu, grasz cały mecz gówno ale i tak wygrywasz

0

Białasy w podnietce

2

Rozchorowałem się, chyba od brata bo u niego na wyjeździe była mała epidemia norowirusa, obrzydlistwo takie że szok. No i następny tydzień wakacji poszedł się jeb*ć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?