0

Ależ przyjemny meczyk

1

@Arden nooo u nas to już wielu się rozwinęło

1

Fachowcy z LR w płacz

0

Hahaha meczycho

0

Spalony będzie na bank

2

Łoooo kutfa ale brama

0

@mordini123 no może być ciężko bo tam ściana wody leci

1

Dortmund oberwanie chmury. Ciekawe czy mecz się odbędzie

0

Austrio do boju!

0

Brawo sąsiedzi brawo

1

Tak jestttt sąsiedzi!

0

Do boju sąsiedzi!

2

Buzia na kłódke na Bukse następnym razem!

4

Zawsze ciary i oczy mokre przy hymnie. Na nich panowie!

0

@Messiah10 dla mnie w Top 3 bo jeszcze marsylianke lubię

0

Na nich Chorwacyjooooo

2

@Aferzysta ten jaki kozak z rana

2

Barcelona wygrywa ligę mistrzów!

1

@Culer9002 ligi mistrzów panie

0

Przypomnę dla chwilowej zmiany dyscypliny że Barca w ręczna gra finał

1

@Stinger_ jeszcze Barca w ręczna finał gra

1

Grać panowie bo o 20 formuła

1

@KrisVEB81 jeśli musisz to Cinemax, choć oba pakiety są zbędne. Tam nic nie ma ciekawego.

0

Wraca szrot. Ehhhh

0

@Xaviball rób kolejny edit

0

@tristan87 jeśli z Arka to nie.

0

@FcPortoFan1999 się pierwsze erotyki na Rtl oglądało hyhy

0

Multimedia kanał 831. Gdyby ktoś finał chciał obejrzeć.

2

@ranger3120 6 dni pobyt tylko Revolut. Forinta nie miałem przy sobie.

0

@mordini123 widzę właśnie, nawet flashscore pisze ze miało tam być, no nic lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?