1

Iniesta rowniez

0

Ladnie Eibar ciśnie

1

A dziwisz się? Taka mizeria naszych na tych igrzyskach. Tez sie wydarlem

1

Jesli nie znasz pelnej historii auto popartej fakturami- wymieniaj jak najszybciej.

1

to raczej do okulisty się nadajesz ;)

0

I teraz Juve defensywka. Wynik maja. Tak sie skonczy

0

I zaraz dwa ....

1

Tak to się rodziło i trwa...

0

Ja miałem nc+ ale właśnie po tych utraconych prawach zakończyłem z nimi przygodę. Na dziś mam multimedie a w niej i paczkę canal plus, polsaty sport i eleveny. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

1

ja tam wole żeby Real, przeszedł, potrafimy z nimi grać więc wyeliminowanie PSG jest ne rękę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?