derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iniesta rowniez
0
Ladnie Eibar ciśnie
1
A dziwisz się? Taka mizeria naszych na tych igrzyskach. Tez sie wydarlem
1
Jesli nie znasz pelnej historii auto popartej fakturami- wymieniaj jak najszybciej.
1
to raczej do okulisty się nadajesz ;)
0
I teraz Juve defensywka. Wynik maja. Tak sie skonczy
0
I zaraz dwa ....
1
Tak to się rodziło i trwa...
0
Ja miałem nc+ ale właśnie po tych utraconych prawach zakończyłem z nimi przygodę. Na dziś mam multimedie a w niej i paczkę canal plus, polsaty sport i eleveny. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie.
1
ja tam wole żeby Real, przeszedł, potrafimy z nimi grać więc wyeliminowanie PSG jest ne rękę ;)