2

w tym sezonie nie ma opcji żeby już odpalił, przepracuje pełny okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy co z niego za pożytek

0

Drodzy użytkownicy LaRambla. Wyjaśnijcie mi człowiekowi już podstarzałemu jaki cel ma ktoś kto zakłada konto na RM z takim samym nickiem jak mój tu ? Na szczęście zostało konto zbanowane. Ale why ? Szukanie taniej atencji ?

0

Zobaczysz :))))

0

Bedzie remis i dogrywka

0

Dokładnie to prawdopodobnie rozleciały się łopatki turbiny, zrobił się luz na wirniku i tędy znikł olej co za tym idzie chmura dymu za autem.

1

Tylko że jak auto zaczyna kopcić to jest to raczej wina turbiny która zasysa olej ;) ja bym się jej przyjrzał. Co ma silnik do dymienia że chcą go wymieniać.

0

Wcześniej też trenował a w meczach widać było dyskomfort. Ciekawe czy znów się nie powtórzy sytuacja.

0

ja bym under postawił ;)

0

Niedokładne Psg. Tak sie nie da

0

1:1 Real pierwszy strzeli

0

A co w tym dziwnego ? Wytłumacz proszę.

0

I jakie to ma teraz znaczenie ? Real strzeli i awansuję. Tego im życzę.

0

Real strzeli bramkę ;)

1

ponoć gotowy ;)

0

ok zgoda to można tak napisać ale nie używajmy farmazonów o solidnej emeryturze ;)

9

solidną emeryturę...zawsze mnie to zastanawia, to teraz na waciki nie ma ?

2

download/upload

6

Bedzie nasz :))

5

Gomes co gral tragedii nie bylo... Zalecam okuliste.

2

Prorok...przed meczem z Las Palmas tez przewidywales manite?

12

Może Ci kibice sukcesu po takim meczu jak wczoraj pojda sobie na strone białych i tam sie wygadają. Zapewne znajdą wielu sojuszników. Dalej przypomne dalej cala liga w naszych rekach. Wiec przestancie szczekac na trenera, ekipe. Po 3 punkty w niedziele.

5

Dramatyczny Iniesta

2

Masz racje. Ale zrozumiec wystawienia zagrozonego zolta kartka Suareza to juz nie ogarniam.

0

I ja to szanuje.

6

a mi Asa :)) taką ekipe chce dziś obejrzeć

1

Tylko nie Gomes...czemu Valverde ma nas krzywdzic ogladaniem tego pokraki

11

Żadnego luzu w niedziele. Pełna koncentracja i 3 punkty

0

Ja nie zauwazylem

0

Jak dzis pisali ze Digne zostaje jako zmiennik Alby....

0

Jak Digne na srodku jak Alba za kartki pauzuje. Ta opcja jest wykluczona. Bo kto na lewej ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?