@DaPidejpi Nie pisz, że całą karierę trzyma poziom, bo może jesteś za młody i nie pamiętasz sezonów w których grał u nas kiepsko. Np 2011 2012 i 2012 2013.
@tomek8756 Ta to już bardziej wygląda na swoje lata niż tamta blondyna, co ostatnio wstawiałeś, ale też jest spoko. Jak miałem z 5-6 lat i chodziłem z tatą na pocztę to pracownice 37-38 lat wyglądały na 60+.
@macio_944 Dalej jest najbardziej medialnym zawodnikiem, mimo swojego wieku. Messi zanotuje świetne spotkanie i zespół przegra, to media go zlinczują. Ronaldo zagra beznadziejnie i zespół przegra, to cała uwaga się skupi na reszcie ekipy. Dlaczego nie pomogli Ronaldo?
@CTLM Kiedyś może i tak, ale teraz? Wątpię. @Przemas8411 Gorzej jak to będzie nie brutto, a netto. Płacić tyle zawodnikowi, co nie potrafi się stawić punktualnie na trening i jest szklany? Zawodnicy mają przywileje, ale i obowiązki stawić się na trening punktualnie to jego psi obowiązek.
Ciekawe kto się nim poważnie interesuje poza Newcastle, które nie wie na kogo się porywa. Żaden poważny klub nie chce zawodnika na 20-25 spotkań w sezonie, ale na cały sezon i do tego z wielkimi brakami dyscypliny.
@BarcaInfo Gościu... Poraz kolejny jesteś odklejony od rzeczywistości. Jaka wymyślona nagroda dla Lewandowskiego? To jest nowa nagroda, a po drugie Chelsea też dostała nagrodę drużyny roku, czego wcześniej nie było.
@nitey Nie ma gwarancji, że jakby został w Realu, to dalej wygrywali by LM. Wydaję mi się, że i tak wygrał tam więcej LM niż mógł. @Chaoss Na przestrzeni 20 lat nie ma szans, żeby ktoś przebił te 7 ZP Messiego, a szczególnie, że Argentyńczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Gdyby to Ronaldo wygrał ZP będąc przed tuż przed Lewym, to aż takiego płaczu by nie było. No, tutaj by był bo jest kompleks Ronaldo, ale taki Iwański by oszalał z szczęścia i pewnie komentował by to z koszulką Portugalczyka.
9
@patry295 No, nie taka młoda, bo tylko rok młodsza od Zibiego, ale ją wtedy zaorał jak taką typową napaloną małolatę :D @Sulimo Z połowy lat 90.
0
@DaPidejpi Nie pisz, że całą karierę trzyma poziom, bo może jesteś za młody i nie pamiętasz sezonów w których grał u nas kiepsko. Np 2011 2012 i 2012 2013.
0
@tomek8756 Ta to już bardziej wygląda na swoje lata niż tamta blondyna, co ostatnio wstawiałeś, ale też jest spoko. Jak miałem z 5-6 lat i chodziłem z tatą na pocztę to pracownice 37-38 lat wyglądały na 60+.
3
@macio_944 Dalej jest najbardziej medialnym zawodnikiem, mimo swojego wieku. Messi zanotuje świetne spotkanie i zespół przegra, to media go zlinczują. Ronaldo zagra beznadziejnie i zespół przegra, to cała uwaga się skupi na reszcie ekipy. Dlaczego nie pomogli Ronaldo?
0
@CTLM Kiedyś może i tak, ale teraz? Wątpię. @Przemas8411 Gorzej jak to będzie nie brutto, a netto. Płacić tyle zawodnikowi, co nie potrafi się stawić punktualnie na trening i jest szklany? Zawodnicy mają przywileje, ale i obowiązki stawić się na trening punktualnie to jego psi obowiązek.
0
Ciekawe kto się nim poważnie interesuje poza Newcastle, które nie wie na kogo się porywa. Żaden poważny klub nie chce zawodnika na 20-25 spotkań w sezonie, ale na cały sezon i do tego z wielkimi brakami dyscypliny.
1
@Elnuum Messi jeszcze z 2-3 lata pogra i koniec, a najważniejsze jest dobro klubu. Poza tym Leo już u nas nie ma.
2
@igor69 Zapytaj @chosenone jest w gorących.
1
@Vebrol No, te 5 ZP powinien zaprezentować.
0
@BarcaInfo Gościu... Poraz kolejny jesteś odklejony od rzeczywistości. Jaka wymyślona nagroda dla Lewandowskiego? To jest nowa nagroda, a po drugie Chelsea też dostała nagrodę drużyny roku, czego wcześniej nie było.
0
W sumie nie tylko nagroda Lewandowskiego wygląda śmiesznie. Inne nagrody od France Football też wyglądają jakby zostały wykonane z jakiejś tektury.
3
@macio_944 W takich poważnych sprawach nie robię sobie żartów :D
3
@macio_944 Nie znasz się na grach. @VamosRakieta Zdecydowanie gra 2018 roku i po Wiedźminie 3 najlepsza gra ostatnich 10 lat.
0
@Ronmes Dobrze, że kupiłem kilka kartonów wódki, kilkanaście krat piw i kilka wagonów fajek. Teraz mnie mogą w dupę pocałować.
0
@Rewolucja123 No, żebyś wreszcie miał rację i nie musiał znikać na tydzień, tak jak wiele osób po porażkach z Liverpoolem czy Bayernem.
0
@Danny Gaucho Lewandowski Król Polski idzie po drugiego ZB.
0
@Encore No, racja po 10 razie się resetuje.
4
Po co nam Ferran Torres? Pojaracie się nim na 7-8 spotkań i będzie jak z Depayem.
1
Teraz to Messi musi zdobyć 23 ZP, żeby było aktualne do obecnego numeru na plecach.
2
@AduŚ07 Te DNA jest zerwane od przynajmniej 3-4 lat.
1
@maciar Antonella mogła chlać na gali Cole, a Messi jest np twarzą Pepsi.
1
@GrzegorzFloryda Miał podobne o ile nie lepsze liczby niż Lewy. Dlaczego miałby w 2016 nie wygrać?
0
@nitey Nie ma gwarancji, że jakby został w Realu, to dalej wygrywali by LM. Wydaję mi się, że i tak wygrał tam więcej LM niż mógł. @Chaoss Na przestrzeni 20 lat nie ma szans, żeby ktoś przebił te 7 ZP Messiego, a szczególnie, że Argentyńczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
2
@macio_944 Byłem mile zaskoczony zachowaniem Iwańskiego. Często pokazywał fanboystwo Ronaldo, a tutaj pokazał klasę.
2
@maroon Niech się cieszy, że jest przed Salahem. Za co miałby dostać wyższe miejsce?
9
Gdyby to Ronaldo wygrał ZP będąc przed tuż przed Lewym, to aż takiego płaczu by nie było. No, tutaj by był bo jest kompleks Ronaldo, ale taki Iwański by oszalał z szczęścia i pewnie komentował by to z koszulką Portugalczyka.
31
Messi wygrał zasłużenie. Fajnie, że wygrał 7 ZP w karierzę. Najlepszy piłkarz w historii.
6
@GeneralXavi Trzodę to France Football odwaliło rok temu.
0
Lukaku wygląda jak młodszy brat Drogby.
1
Ta prowadząca razem z Drogbą ma okropną tą sukienkę.