0

Siódmy werset mówi że Kain zle postępował a składał ofiary Bogu i ofiara dla Boga od kogoś kto zle postępuje nie ma żadnej wartości i dlatego Bóg nie przyjął jego ofiary. To raczej logiczny wniosek. Gdyby postępował kain dobrze Bóg przyjął by jego ofiarę i miał by twarz pogodna ( ciekawie oddał to ten przekład Bibli który przytoczyłeś )

Czy możliwe jest to aby Bóg który jest sprawiedliwy nie przyjął ofiary bez powodu, czy Bóg ma mniejsze mierniki sprawiedliwości niż my ludzie?

Wiec nie chodziło,o ofiarę czyli o trzodę czy płody roli, tylko kto jak postępuje bo jakby Abel składał płody roli a Kain trzodę to nic by to nie zmieniło, sytuacja wyglądałaby tak samo dlatego Bóg by przyjął ofiarę Abla bo był dobrym człowiekiem a odrzucił Kaina bo zle czynił.

1

Przeczytałem historie Kaina i Abla w Biblii z ciekawości i Są nieścisłości w tym co napisałeś:
1. Kaina ofiara nie została odrzucona bez powodu Księga Rodzaju 4:7 mówi o powodzie.
2. Adam nie żył 960 lat tylko 930 lat.

0

Dla Rafinhi za późno na wypożyczenie albo teraz gra abo odchodzi. On już był w Celcie

1

Coutinho i Santi Mina

2

To Głodówka przez miesiąc i masz tysiak do przodu:-)

1

I Tak Atletico z Realem przegrywa w lidze mistrzów a z nami wygrywa wiec lepiej aby z grupy nie wyszli

1

Gomes to miszcz odczepcie się ......

0

Poproszę Link do meczu bo na aliez nie działa

0

Skupmy się na tym co jest dobre a nie co złe

0

Nasz zawodnik Samobój wczoraj z Realem bramka i dziś z Olimpiakosem gol.

0

Ile meczów zawieszenie dostał Dele Alli?

0

Nasz zawodnik Samobójj strzelił dla Tottenhamu a na prawej stronie w Realu biega Munir takie mam wrażenie ..

0

Co myślicie o Icardim? Dobry jest ? Wart jest zainteresowania?

0

Suarez rozdarł koszulkę sobie w ostatniej akcji

0

Po sezonie będzie 7

3

Nie ma co gadać dobry mecz Barcelony a zmiany wydawały się tragiczne a to pokazało że trener lepiej zna drużynę niż my obserwatorzy.

0

To jest lepsze pozycja dla Gomesa

0

Andre super teraz

0

Paulinho wszedł i odrazu gol

1

Wanda jak narazie nie jest w typie Barcy

0

Całe 10 min jeszcze

0

Nie ma komentatorów

0

Teraz Paulino i 2 :1 dla nas

0

Czemu jest krytyka na Rakitica?

0

Stany nie jadą do Rosji a to ciekawe ....

1

Suarez z Godinem ściskali się po strzeleniu gola a teraz będą się kopać w weekend.

0

Arda, Vermaelen, Rafinha, Gomes, Paco i chyba Vidal musza odejść
A trzeba nam właśnie Coutinho, jakiegoś mega środkowego pomocnika i środkowego obrońcę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Między Messim a Di Maria jest chemia

0

Oby ich gra nie siadła teraz bo to się zemści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?