0

Co się śmiejesz? Leo ostatnie lata Leysy w rękę i gotowy na Ligę mistrzów. ...

3

Grzmot nie puści z obrona Juventusu tego meczu a Simeone pakować walizki i brońcie wicemistrza w La lidze

1

Z Juve lepiej zagrać w finale bo dwumecz byśmy z nimi raczej przegrali. Włoska ziemia nam nie leży.

3

Cieszę się że nie ma Grzmota już w Realu bo skubaniec umie się mobilizować na wielkie mecze ma taki zapał i nie odpuszcza dlatego może z Juve wygrać LM a wtedy kolejna złota piłka niestety jego.

0

Pół roku spokoju. Od sierpnia się zacznie walka. jednał Łysy potrafił mobilizować białych.
Myśle ze ligi i tak nie wygrają ale boje się o ligę mistrzów za rok.

0

Ten pan jak narazie w Lidze Mistrzów czy jest głównym arbitrem czy siedzi na VARZE, to słabo sędziuje.
Oby w środę sędziował jak należy.

3

Pique, Umtiti, Lenglet, de Ligt, Todibo.
Ale piękny środek obrony jak tu ich byłoby pogodzić?

5

A co miał powiedzieć że byli beznadziejni?
Trzeba jednak znać swoją wartość mimo porażki

11

Oby nie był szklany.....

13

„ piłkarz potrzebuje tego, aby przyszedł ktoś inny i opowiedział historię inaczej.”
W stu procentach zgadzam się z tymi słowami.

3

Dla.mnie najważniejszy transfer tego lata. Pique potrzebuje godnego następcy i już pora aby ten już u nas zaczął grać.

10

Przecież założyć im koszulk Barcy i nie odróżnilibyśmy ich od nas w stylu gry a nawet oni grają lepiej niż my w tym sezonie. Oni są bardziej barcelońscy

1

Jeszcze wszystko przed toba ....:-)

0

Perez to jest dzban oszczędza na wszystkim, na transferach na łapówkach za wszelka cenę chce wybudować ten stadion.

17

de Jong pasuje do Barcy bo na Bernabeu tez czuje się jak na treningowym :-)

7

Ten Ajax w dzisiejszym meczu i nas by chyba zlał

39

Się Ramos inteligentnie wykartkował skubaniec :-D

2

Ale z tym Frankim interes życia Barca zrobiła.

Rakieta jest Oki, chce aby został, bo mieć takiego gościa to rewelacja w zanadrzu, ale de Jong to będzie gość a raczej już jest i to on będzie grał pierwsze skrzypce

3

Jakby Real odpadł to nawet puchar Króla ma ogromne znaczenie

1

Nie chce aby spotkali się w lidze Mistrzów ani z Realem ani z Atletico.

8

A jak mu się trafi słaby mecz to,co chłopaki sprzedać? Albo zakończyć karierę?
Pique mega środkowy obrońca a w formie najlepszy na świecie. A do tego mega sympatyczny

60

Neyamar zepsułeś to wszyst, teraz o śmiesznym Viniciusie mówi się więcej jako o gwieździe niż o tobie a tylko dla tego że gra dla Realu. A ty mogłeś dalej dla Barcy.

0

Wiesz jeszcze liga mistrzów może być dwu mecz albo Finał

0

Jak zagrał Cou?

2

Jakby Cou, Messi i Dembele doskoczyli do formy Pique, Lengleta i Rakiety to myśle że z Realu nie byłoby co zbierać

1

Bez Ronaldo te mendy nic nie znaczą a jadnak komentatorzy Wychwalają ich na siłe i gadają Vinicius to Vinicius tamto a chłopak musi sobie jeszcze po grać aby zasłużyć na pewne glory i chwały.

0

Co Vidal wyprawia ? Bo stream mi się tnie

1

Ależ ten mecz pięknie ogląda się z angielskim komentarzem. Polski komentarz dopiero włączę jak to pokolenie swiecickich chyba wymrze

2

Jak oglądacie Ramosa tez macie mu ochotę wpier.... spuścić?

0

Najczęstsze słowo przyporządkowane Rakiticowi na La Rambli ? - Sprzedać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?