7

Spokojnie w bilbao ani Perez ani Fati wiecej by nie pokazali niż Dembele bo to był trudny teren wiec nie porównujcie tych dwóch meczy.

0

Griezmann naprawdę co gość porusza się w swojej strefie to poezja....

1

Jednak niech PSG bierze tego Semedo

1

Może jednak zacisną tyłki i kupią Neymara bo koleś jednak różnice zrobi a teraz w Barcy nie ma piłkarza który robi różnice . Oczywiście nie licząc Messiego

1

Liga w tym sezonie może być Atletico. Real tez nie będzie regularny a Atleti jednak sporo tych po 1:0 meczy wyciągnie

1

Wow okupujemy w tej chwili ostatnie miejsce razem z Leganes. No dawno tego w Barcelonie nie było....

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Najlepsza opcja dla Barcy to Neymar zostaje w Paryżu......
Nie widzę tutaj dobrego rozwiązania bo W Realu jednak z Hazardem to będzie siła ataku największego rywala a w Barcelonie z tą pensją puści nas torbami....

0

Rodrygo akurat lepszy od Viniciusa według Edmilsona

1

Hazard, Vinicius, Rodrygo, Asensio, i Neymar to jedna pozycja na boisku więc po co biali starają się o Neymara?

3

Spokojnie gość jest zwykłym piłkarzem. Łapie kontuzje to normalne w tym wieku bo Messi i Iniesta tez w tym wieku często byli poza gra i myśle że u niego będzie podobnie. Później będzie pociecha u nas na lata jak wyżej wymienieni panowie.

6

Takich jak ty trzeba zapisywać i co jakiś czas przypominać innym dla przestrogi twoje debilne komentarze.
Co za dzbany wystarczy niepowodzenie, kontuzja i już komentarze w stylu a nie mówiłem albo pisałem itp.......
a jak Dembele wygrywał nam mecze to morda w kubeł była.

0

Obyś nie przestał kibicować Barcelonie przez niego bo jak my przeżyjemy taka stratę,....:-)

5

Wy byście chcieli mecze bez emocji aby inne drużyny nie miały 100 % sytuacji, aby Barca gromiła wszystkich 7:0 przy posiadaniu piłki 70%, i do tego pięknym stylu.
Mi się takie mecze właśnie podobają jak grają dwie równe drużyny a i tak wygrywa Barca. Taka właśnie jest Barca Valverde.
Taka jest teraz piłka że nie ma zdecydowanego faworyta.


0

Tak ale czy jakis zespół jest głupi aby Tak zaryzykowac i brać kontuzjowanego? Umtiti aby mógł być sprzedany za grube pieniądze i tak musi byc zdrowy, więc wolę zdrowego Sama w Barcy niż gdzie kolejek indziej

0

5 lat gry na najwyższym poziomie w tym trofea ( mam nadzieje). Myślę że warto było by wydać taka kwote A przy tym juz wypatrywać młode perelki na przyszlosc ale to już rola skautów, dyrektorów sportowych itp. Ludzi.
Z.
Griezmanem jest taki problem że to produkt gotowy i nie można pozwolic sobie gościa posadzić na ławce. Wiec za kogo mialby grac? bo Lusis jeszcze że 2 latka po smiga na najwyższym pozomie.

16

Co oni z tą sprzedarzą Umtitiego? Przecież to gość który jak jest w formie i wyleczy kontuzje będzie stanowił trzon obrony na lata.

38

Wielu tutaj chce zmiany trenera bo myślą że np. Guardiola zapewni im tamte czasy które raczej nie wrócą.
Tamten futbol był odkrywczy, wszyscy padali nam na kolana a teraz niestety już trochę ten styl został rozgryziony przez przeciwników i żaden trener tak nie zdominuje rywali jak Guardiola za czasów pracy w Barcelonie.
Ale co tam i tak wielu tego nie zrozumie i nie doceni pracy Valverde.

21

Kibicuje Barcelonie sporo lat były różne sytuacje i nie raz mnie Irytowali różni piłkarze Gomes, Suarez, Cou, i inni ale nie odważyłem się obrażać ani jednego z nich. Dlaczego?
Szacunek dla ludzi których grą się pasjonuje a to że są ludźmi i wychodzi jak wychodzi to trzeba w kalkulować w życie. Ale naprawdę dziwie się tutaj tym ludziom co obrażają naszych zawodników tym bardziej po wygranym meczu 3:0.
Wstyd mi bardziej za was niż nawet za porażkę z Romą.

7

Jednak obrona wygrywa się LM .taki napór Liverpoolu A tu cyk 2:0

0

To nie Barca słabo gra ale Liverpool gra rewelacyjnie

1

Jak tu nie wbijamy 2 bramki to na Anfield będzie ciężko kropnąć Liverpool

0

Liverpool gra jak u siebie

0

Ale.presing liverpoolu

1

Polsatu nie ma co oglądać pro Realowcy sami

0

Każdy kiedyś tak zaczynał i jak dostał szanse to albo ja wykorzystał albo nie. Nazwisko Ancelotti czy Guardiola lub Klopp nie zawsze były wielkie. Wiec nie rozumiem twojego sposobu myślenia.. Jednym się udało po otrzymaniu szansy a drugim nie. To że Setien dziaduje to nie znaczy jak by dostał szanse czy jej nie wykorzysta.
Popatrz przykład Murinho trenował takie Porto osiągnął sukces i dostał kolejne szanse i je wykorzystał. Ale to to my jesteśmy śmieszni rzeczywiście.
Czemu wymieniłeś tych trenerów co im się nie udało a nie tych co się im udało?

Ale oczywiście siła argumentów cie nie przekonuje, bo ambicja ci tego przyjąć nie pozwoli.

0

Może słyszał o zainteresowaniu Realu i się dostosowywuje

0

Stary ale dajesz argumenty śmieszne:-) teraz takiemu trenerowi pasowałoby teraz poprowadzić drużynę z która mógłby jeszcze bardziej się wykazać a nie od nowa lepić skład po wykupieniu polowe składu Ajaxu.
Kolega dobrze napisał z gówna pierożków nie ulepi nawet Guardiola ;-D

0

Co powiedział?

1

Twierdzisz że Ajax to samograj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?