clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@tristan87 nie wiem czemu ale jak to zobaczyłam, mam straszną ochotę pobiegać w tym deszczu na boso po tej murawie. XD
0
@justfootball nie znam
3
Jakiego użytkownika La Rambla lubicie najbardziej? Oprócz mnie of kors.
0
@zakazskretuwlewo nie musisz pobierać. Wystarczy, że puścić tę piosenkę, a drugi telefon z uruchomioną aplikacją znajdzie tę piosenkę :)
2
Mario Balotelli trenuje obecnie z występującym w Serie D klubem Franciacorta, w oczekiwaniu na oferty.
Źródło: Po prostu o footballu.
Ale regres Mario :o
6
@itmustbejoke nikt im nie zarzuci, że jest dziura w budżecie przez złe zarządzanie, tylko protesty-duża ilość chorych-lockdown. Mają alibi na swoje działania.
2
@MESSIah16 serio myślisz, że nie ma osób 20-35 powiedzmy, które myślą, że nie można żyć na zasiłkach? Ciągnąć kasę za nic? Podziwiam Twój optymizm :(
0
@NaFazieHitman hmm, jednak zjem chleb z dżemem xD
4
Człowiek by sobie schrupał pickę a tu przed wypłatą. :(
4
Kurs na to, że Kolejorz będzie prowadził 3:0 w 1 połowie: 51.00
^^
6
Marzy mi się taki Umtitim w swoim prime, Messi w średniej formie wystarczy i do tego Antek żeby strzelał chociaż tyle co w Atletico, a tak to mogłoby zostać jak jest. :(
0
@zakazskretuwlewo ściągnij sobie na drugim telefonie (ktoś z gospodarstwa) aplikacje Shazam i żadna piosenka nie będzie wyzwaniem :)
1
Są bardzo wysokie kursy na konkretne wyniki w meczu Lecha. Tak tylko podpowiadam ^^
2
@Tom0VeB fanbojów* to po pierwsze, a po drugie raczej ich tu nie ma :D
35
@SiSenior przestań bo fanboje Tuska Cię zjedzą
0
Skoro tak tu wszyscy o wyborach, muszę zapytać:
Radowid V Srogi vs Emhyr Var Emreis Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów.
Kto ma Wasz głos? :D
1
@rosser najlepiej zwolnienie załatwić u psychiatry, a u rodzinnego kręgosłup
51
Kibic z wczoraj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9226573#comment-9226573
Już po operacji. Trochę jest oszołomiony i płacze, ale operacja się powiodła, bez komplikacji. Dziękuję za trzymane kciuki! Freddie też dziękuje :) oby teraz doszedł do siebie.
0
@Jurandinho no ale w takim wypadku wolałabym Xbox One X niż Serie S, przecież One X wyrwiesz taniej :D
1
Informacja o tym, że farmaceuta będzie mógł odmówić sprzedaży np. prezerwatyw jest fake newsem.
0
@chosenone biedna jak biedna, ale na pewno nie można nazwać tego konsolą nowej generacji. Średnio to wygląda :/
0
Xbox Series S będzie miał 364 GB miejsca na dysku. Dla porównania PlayStation 5 wersja bez napędu ma taką samą specyfikację jak z napędem. Nieźle Microsoft wydupczył swoich fanów. Więc jak ktoś chce Xboxa, powinien kupić Serie X.
0
Proponuję przesunąć Pique na atak, gorzej od Antka nie będzie grał.
1
De Jong dał się przepchnąć jak gowniak na orliku.
1
Ale mamy farta. Co za dno
2
@JaroCoach no to mogliśmy kupić byle kogo, kto szybko biega za czapkę śliwek i kazać mu biegać, a nie za tyle milionów Griza :D
0
@shaun u mnie, ja nie obstawiam na monitorze, tylko mamy terminale dotykowe i klienci sami sobie obstawiają, wrzucają tam hajs i drukują kupon. Do mnie podchodzą tylko wypłacić wygraną :D
0
@kuz powiedziałam mu, że nie chce być niegrzeczna ale zamykamy. ,,Tak, tak już kończę". To ,,tak-tak" trwało 10 minut.
3
20:58, 2 minuty do zamknięcia (teoretycznie, bo jak gra Barca to 21:00 już przekręcam klucz i wychodzę), przychodzi nieogarnięty klient i on teraz będzie grał w wirtualne mecze... Nienawidzę ludzi, serio.
12
https://zapodaj.net/c2fc8c3e48b5b.jpg.html
A Wy wiecie? ^^