9

@tristan87 nie wiem czemu ale jak to zobaczyłam, mam straszną ochotę pobiegać w tym deszczu na boso po tej murawie. XD

0

@justfootball nie znam

3

Jakiego użytkownika La Rambla lubicie najbardziej? Oprócz mnie of kors.

0

@zakazskretuwlewo nie musisz pobierać. Wystarczy, że puścić tę piosenkę, a drugi telefon z uruchomioną aplikacją znajdzie tę piosenkę :)

2

Mario Balotelli trenuje obecnie z występującym w Serie D klubem Franciacorta, w oczekiwaniu na oferty.

Źródło: Po prostu o footballu.

Ale regres Mario :o

6

@itmustbejoke nikt im nie zarzuci, że jest dziura w budżecie przez złe zarządzanie, tylko protesty-duża ilość chorych-lockdown. Mają alibi na swoje działania.

2

@MESSIah16 serio myślisz, że nie ma osób 20-35 powiedzmy, które myślą, że nie można żyć na zasiłkach? Ciągnąć kasę za nic? Podziwiam Twój optymizm :(

0

@NaFazieHitman hmm, jednak zjem chleb z dżemem xD

4

Człowiek by sobie schrupał pickę a tu przed wypłatą. :(

4

Kurs na to, że Kolejorz będzie prowadził 3:0 w 1 połowie: 51.00

^^

6

Marzy mi się taki Umtitim w swoim prime, Messi w średniej formie wystarczy i do tego Antek żeby strzelał chociaż tyle co w Atletico, a tak to mogłoby zostać jak jest. :(

0

@zakazskretuwlewo ściągnij sobie na drugim telefonie (ktoś z gospodarstwa) aplikacje Shazam i żadna piosenka nie będzie wyzwaniem :)

1

Są bardzo wysokie kursy na konkretne wyniki w meczu Lecha. Tak tylko podpowiadam ^^

2

@Tom0VeB fanbojów* to po pierwsze, a po drugie raczej ich tu nie ma :D

35

@SiSenior przestań bo fanboje Tuska Cię zjedzą

0

Skoro tak tu wszyscy o wyborach, muszę zapytać:

Radowid V Srogi vs Emhyr Var Emreis Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów.

Kto ma Wasz głos? :D

1

@rosser najlepiej zwolnienie załatwić u psychiatry, a u rodzinnego kręgosłup

51

Kibic z wczoraj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9226573#comment-9226573

Już po operacji. Trochę jest oszołomiony i płacze, ale operacja się powiodła, bez komplikacji. Dziękuję za trzymane kciuki! Freddie też dziękuje :) oby teraz doszedł do siebie.

0

@Jurandinho no ale w takim wypadku wolałabym Xbox One X niż Serie S, przecież One X wyrwiesz taniej :D

1

Informacja o tym, że farmaceuta będzie mógł odmówić sprzedaży np. prezerwatyw jest fake newsem.

0

@chosenone biedna jak biedna, ale na pewno nie można nazwać tego konsolą nowej generacji. Średnio to wygląda :/

0

Xbox Series S będzie miał 364 GB miejsca na dysku. Dla porównania PlayStation 5 wersja bez napędu ma taką samą specyfikację jak z napędem. Nieźle Microsoft wydupczył swoich fanów. Więc jak ktoś chce Xboxa, powinien kupić Serie X.

0

Proponuję przesunąć Pique na atak, gorzej od Antka nie będzie grał.

1

De Jong dał się przepchnąć jak gowniak na orliku.

1

Ale mamy farta. Co za dno

2

@JaroCoach no to mogliśmy kupić byle kogo, kto szybko biega za czapkę śliwek i kazać mu biegać, a nie za tyle milionów Griza :D

0

@shaun u mnie, ja nie obstawiam na monitorze, tylko mamy terminale dotykowe i klienci sami sobie obstawiają, wrzucają tam hajs i drukują kupon. Do mnie podchodzą tylko wypłacić wygraną :D

0

@kuz powiedziałam mu, że nie chce być niegrzeczna ale zamykamy. ,,Tak, tak już kończę". To ,,tak-tak" trwało 10 minut.

3

20:58, 2 minuty do zamknięcia (teoretycznie, bo jak gra Barca to 21:00 już przekręcam klucz i wychodzę), przychodzi nieogarnięty klient i on teraz będzie grał w wirtualne mecze... Nienawidzę ludzi, serio.

12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?