0

@mkord tak naprawdę to najprawdopodobniej nikt nie zostałby zawieszony, jesteśmy zbyt dużym krajem w europie że sporymi wpływami. Skończyłoby się na początkowym sapaniu i pewnie państwo z UEFA by się dogadało.

0

@Kondziubarca wiem ale o tym kto wygra już nawet boras mówił na początku roku

4

Jedyna sensowna opcja to opcja atomowa, czyli nie patrząc na sankcje od UEFA i zawieszenie reprezentacji (żadna strata i tak gramy kupę w pazłotku) zaoranie totalne PZPN. Wprowadzić naczelnika i rozpocząć przekształcanie w inna instytucję. Wywalić tych przypasłych ochlajtusów z wąsami i wprowadzić młodych ludzi z wizją. Przecież to jest niepojęte, że rok przed wyborami i tak wiadomo kto je wygra ( nawet przy takim pierdolniku jaki jest). Kulesza to jest pierwowzór typowego Janusza zbudowany za poprzedniej władzy. Głośny wulgarny, disco polo, wódeczka ma być prosto i swojsko. O dziwo aż mnie zdziwił Smokowski w radiu 357 przed chwila sam powiedział, że dla ludzi z PZPN to zero szacunku a chłop na bank na akredytacjach leci.

6

@NeroTFP1 powinno być 21,37 wtedy by się dopiero zagotował

1

@Krzysztof1987 dla Polaka to właśnie bardzo przewidywalny przeciwnik a zarazem przyjaciel.

1

@misterio bo pewnie wywyższała by się swoją inteligencją i pluła w twarz biednym i "inteligentym" inaczej

0

@CLS63AMG zidiocenie społeczeństwa idzie pełną gębą, przyrównują jakiegoś politycznego kacyka wykopanego z ustawek do geniusza w dziedzinie matematyki.

3

@Nazio_87 teraz dziwić się świadkom o sutenerstwo, że chcieli zostać anonimowi, skończy się na niczym bo w takiej sytuacji każdy będzie się bal

8

@fart niebezpieczni ludzie tak samo jak Braun takim trzeba zamykać drogi przekazu

0

@July_6_BcN widziałeś jedno duże miasto i wiesz jak to jest we Francji. Naoglądacie się filmików z wielkich miast i jesteście pewni jak to jest niebezpiecznie. Oczywiście jakość życia w niektórych dzielnicach Paryża czy innych miast drastycznie zmalała przez błędy rządzących i umieszczania w jednym miejscu biedoty, ale w całości Francja to jest kraj w którym jakość życie jest nieporównywalnie większa niż u nas.

0

@Pedri16Future no i pojedź sobie do Francji w 10 randomowych miejsc i zobacz ile jest tam „dzikusów”. podpowiem ci jak nie pojedziesz do jakiegoś blokowiska gdzie mieszka kilka tysięcy biedoty muzułmańskiej (coś ala Hiszpanie z akordeonami, w zasadzie w kilku dużych miastach ) to zobaczysz normalny, bardzo bogaty kraj ultra 1 świata

0

@PatrychoO nasze życie zmienia się powoli w happeningi

0

@Xpert77 narodowcy chcą pieniążków ze skarbu państwa

0

@BezglutenowyPedri to co się dzieje w Szwecji jedynie jest czymś zaskakujących i niepokojącym. Francja i WB to kraje typowo kolonialne i nie mają takiego podejścia do obcych jak Polacy. 99% „obcych” w WB czy Francji to ludzie całkowicie scaleni ze społeczeństwem. Czy my będziemy mieli podobny problem z imigrantami co Szwecja, raczej nie. Kraj dużo biedniejszy, społeczeństwo nastawione wrogo, inny profil imigrantów. Tak czy siak przy naszym pięknym przyroście naturalnym zaciąg z Azji pójdzie pewnie pełną parą

1

@Destroyer_of_Worlds No ale co to zmienia w tonie Twojej wypowiedzi? Zagłosowałeś na typa który jest Dyzmą i ty za to odpowiadasz. Swoją drogą to że głosowałem teraz na Rafała nie znaczy że jestem platformersem bo w swoim życiu głosowałem już na tyle opcji że głowa mała nawet szmata zdołał mnie omamić na 2 dni

0

@Senyer jak ci partnerka powie że teraz to nie masz wyboru:) albo idziesz na całość albo szukasz nowej

0

@Deathwing112 chłop swoją karierę polityczną pociągnął na śmierci ludzi w tym brata i bratowej, dzięki temu zbudował sektę około 30% wyznawców. Polityk idealny człowiek marny. Mógłby wyciągnąć kogoś z buszu to przy prawicowym zakręcie społeczeństwa i bez wyraźnego odcięcia się konfederacji z poparciem zawsze wygra.

1

@Ls0811 termomodernizację pompy panele magazyny energii deszczówka i wiele wiele innych, rolnicy jadę tylko na dopłatach a później płaczą że im ciężko. Furki rolników pod kościołem niczym nie odbiegają od furek lekarzy spod szpitala więc nie wiem czemu zawsze się kreują na istoty pokrzywdzone

1

@PatrychoO PSL chce coś ugrać, migdalenie się do PIS które ich wyparło z wsi to jest tak naprawdę rozbiór partii bo się okazuje że nie są dla wsi potrzebni.

3

@Destroyer_of_Worlds to jest hit. Moja wina że głosowałeś na takiego fajnego kandydata. NSDAP też wygrało bo kretynom więżącym w populizmy wydawało się że druga strona była tak słaba że ich zmuszono do głosowania na Adolfa

0

@Ls0811 Kolego urzędnicy od dawna koordynują dotacje, i są najlepszym źródłem wiedzy w tym zakresie. Od marca w niektórych przypadkach są jedynym źródłem dotacji

0

@GTBTP patrząc na badania to mamy przynajmniej w Polsce odwrotną tendencję, przynajmniej na razie

1

@th@les jako liberał również uważam że lepszy byłby Mentzen niż Nikoś

1

@verdant pracuje dużo w środowisku wiejskim jako lekarz mam bardzo duży kontakty z różnymi ludźmi i uważam, że mieszkańcy wsi to są cwaniaki jakich w mieście nie ma. Kaska na wszystko z dotacji (człowiek sam nie wie że na coś są dotacje a ci już stoją pod gminą) a pierwsi do krzyczenia na UE, nie mówiąc już o tym jak są agresywni i głośni w swoich poglądach. Roszczeniowość rolników to już przechodzi ludzkie pojęcie reszta wsi czyli w większości ludzie pracujący w fabrykach to wyłudzacze wszystkiego kasy, L4 na kaca itp. Swojska Polska centrum kraju to w weekend pochlać, pobawić się w bardzo różny sposób pójście na mszę w niedzieli żeby popierdzielic na zboczencow z miast i pójść się wyspowiadać.

1

Ja mam nadzieje tylko na to, że za 2 lata nie pójdzie ostra kampania zniechęcania do UE, pewnie z 4 lata będą potrzebować żeby przekonać te 50%. To byłaby tragedia dla kraju, jeśli nie będą kombinować z członkostwem to nich se konfa z pisem rządzą przynajmniej naród po kilku latach może zrozumie, że polityka straszenia nie ma sensu.

0

@draxidox PSL z pisem to równa się całkowity koniec PSL

3

@Azazel_Pazuzu to są te priorytety, może być Belzebub byle nie lgbt

2

@FcPortoFan1999 przecież nie można oddać pełnej władzy w ręce jednej partii

3

@Kazragore konfederacja widzę jak bite w szkole dziecko, muszą się wyżyć i później powrót do rzeczywistości czyli zaliczenie w słodką dziurkę przez potężnego Jaro

1

@wlodek54 4 osiemnastki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?