4

Tu nie chodzi o to ze Lewy gra slabo, on wyglada jakby sie zle czul, jakby cos mu bylo.

0

@David_Martin raczej Ferran, Ansu nie ma

1

Wojtek ma to samo co Pena na poczatku. Kupa czasu bez gry. czucia brak.

1

@626 nie obawiam sie druhu, badz pozdrowion i meczon ogladnij

0

strims top meczyki wszystkie w kilku jezykch w tym polski w HD

0

@Pit33 strims top

0

5

Patrzac na historie meczy z Bilbao, jak kiedys w pucharze nas szarpali i ciagneli bezczelnie a z czerwem wylecial Messi, to wolalbym Yamala od poczatku, ustawic wynik jaksie da i potem np Gavi. Bo koncowka moze byc brutalna.

0

Od miesiaca ten 3ci poziom cos im slabo idzie.
https://www.twitch.tv/camp_nou_now

8

Alemany sprzedal dennego Coutinho to i FDJ by dal rade. wypozyczal i sprzedawal na potege. Ale to trzeba miec umiejetnosci.

4

Matko ja juz wtedy 7 lat kibicowalem Barcy, on w planach nie byl, moze jego rodzice pelnoletni nawet nie byli xD

1

no nie ma argumentow zeby byl nizej niz Fermin w hierarchii

3

To tez rozni wczesniejsza Barce od tej. Taki mecz sie wygrywa nawet rezerwa, bez skrzydlowych z rezerwowym bramkarzem xD
A nie meczy 3-4 albo 2-3 lub dogrywki.

2

@noface mowisz ze konto premium taniej mozna dostac xD

5

@lysy1015 usuneli mu konto

28

i tak qwa wychodzi bramkarz klasy swiatowej... po swoje
Szczesny leci krzyczy MOjaaaaa
Pena leci krzyczy: Czyjaaaa?

26

Chcialem konto zalozyc na stronie Barcy ale obawiam sie ze moge miec problemy z rejestracja xD

16

Pena by piastkowal

1

Jeszcze 5 groszy dorzuce.
Podoba mi sie gra Erica na CDM. Nie jest to top ale potrafi zalatac dziure. Przydatny rezerwowy. Fajne pilki ala Cubarsi pcha do przodu.
To tez jest okazja zeby cos wypracowac jak nie ma skrzydlowych. Nauczyc sie grac jak nie ma Yamala, zbudowac jakies mechanizmy. Przynajmniej ja tak to widze :)

1

Bardzo mnie ciekawi w tym meczu:
- wspolpraca Araujo z Martinezem i ogarnianie spalonych
- praca na przedpolu Wojtka co moze byc kluczem do pierwszego skladu

0

na TVP Sport leci w necie jakby co

8

no nie lubie marudzic na sklady ale Gavi by lepiej pasowal niz Pedri bo to bedzie poziom pilki ala Getafe.

0

Czyli nie mamy Olmo, Victora i lóż VIP w promocji oddanych. Mamy za to 1:1 to moze kupmy Nico i dajmy odejść Olmo :)

0

Victor gral sobie w Barcy B i nagle go musieli zarejestrowac do A z jakiegos powodu?
Nie moglbyc powolywany z Barcy B?

17

Wazne ze konsekwentnie Laporta dziala, kompromitacja w kazdej sekcji sportowej, to sie ceni.

3

To pewnie po to zeby Dani i Pau czekali do konca miesiaca anie rozwiazali kontrakty juz teraz.

1

Stracilismy sporo w oczach piłkarskiego świata, głownie piłkarzy, zajmie nam lata udowodnienie że mozna zaufac klubowi, prezydentowi. Ze ten cyrk juz sie skonczył.
Ale najpierw trzeba sie pozbyc klaunów.

0

@kejdzi moze to dziala per organizacja, kazdy moze sobie swoje zasady wymyslec.

0

@kejdzi ja na to pytanie nie odpowiem ale na to wygląda. Tylko czy Hiszpania to kraj ktory musi ratowac sklad piłkarzami nie grajacymi na codzien?

1

tylko ze Barcelonismo łyka te bajki Laporty i wlasnie dlatego on jest prezydentem. Sam bylem za tym zeby wrocił i przełknałem odejscie Messiego bo uważałem to za koniecznie do rozpoczęcia nowej ery ale kolejne i kolejne kompromitacje, amatorka i improwizacja w zarządzaniu tym klubem sprawia ze moje "odczucia nie sa pozytywne".
Laporta a ma tylko 1 wyjcie z tej sytuacji i jest to wyjscie frontowymi drzwiami klubu i nie wracanie.
Bylismy przez jakis czas pośmiewiskiem sportowym (2:8) a teraz instytucjonalnym. Zdeptano ten klub na kazdej płaszczyznie i szkoda mi w tym wszystkim zawodników ktorzy sobie marnuja tu kariery. Zasługuja na wiecej.
...
Dumy po zwyciestwie,
wierny po kompromitacji....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?