catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obstawiamy ostatnia kolejkę? Jak typujecie?
Manchester City-Club Brugge
Inter-Monaco
Bayern Munich-Slovan Bratislava
Sturm Graz-RB Leipzig
Dortmund-Shakhtar
Barcelona-Atalanta
Brest-Real Madrid
PSV-Liverpool
VfB Stuttgart-PSG
Salzburg-Atl. Madrid
Bayer Leverkusen-Sparta Prague
Girona-Arsenal
Din. Zagreb-AC Milan
Juventus-Benfica
Young Boys-Crvena zvezda
Lille-Feyenoord
Aston Villa-Celtic
Sporting Lisbon-Bologna
mam w planie zrobic stronke na ktorej bedzie mozna swoje typy wybrac na kilka rodzajow zakladow i zbiorcze podsumowanie wszystkich glosow.
na kazda kolejke TOP 7-8 lig.
Moze komus pomoze zostac milionerem :)
1
Tam to musi byc atmosfera jak z bajki, maja pewnie skrzydlo D (dark) gdzie panuje pesymizm i nikomu nie wolno tam chodzic. Tam siedzi ksiegowa co zna sie na robocie i wedlug reszty składu majaczy. Bredzi cos o braku kasy, przekretach, ze klatwa wroci, itp.
0
dobra dobra Oleguer zobaczymy
7
Widac roznice miedzy Ansu a Gavim np. obaj po dlugiej kontuzji ale Gavi wchodzi na boisko po swoje a Ansu chyba liczy ze ktos mu da.
0
Bierzcie go sobie, 30latek za grube miliony co bedzie dreptal po boisku bo przeciez sie nie polamie u schylku kariery.
2
I Laporta z kazdym po podpisaniu idzie na obiad? Potem takich brzuch ma.
2
Przynajniej nikt mu nie slodzi juz jaki to spektaktularny jest, jak to Xavi gadal.
1
Juve powiedzialo e Ronald zostan do wakacji bedziesz tanszy.
7
Serio gdyby nie czerwo to Real by mial juz z 8 w koszyku
5
No w 10 min nam 3 nie strzela co?
3
@19Macio93 FDJ wejdzie, bedzie lepiej? xD
1
Ja to myslalem ze w 10ke to sie sciaga tych co nie biegaja i zostawia 2 rakiety na lagi, w srodku walczakow. A my zostawiamy Roberta.
0
Teraz Rapha musi wycisnac z siebie 150%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Symbolem wyzszosci nad Realem bylo jak Raphinha wkoncu przescignal do pilki Valverde. To byl epicki wyscig
0
Gavi w tej mocno aktywnej Barcy czuje sie lepiej niz w tej Xaviego
3
@angelus on juz z kartonikiem zuje
2
Jak Balde jest cienki to co qwa Vazquez robi xD
0
co to do dzbanka gampera byl za strzal
2
kochani sedzia to widzial raz na zywo z tylu, wy juz 15 powtorek widzieliscie i dla was to oczywiste. Dla sedziego nie bylo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
wkulnal jak Messi
2
Kounde mu nic nie zrobil, Mbappe sie noga slizgla i wpadla pod buta Kounde.
1
po co my cisniemy lewa Balde jak mamy normalnego skrzydlowego z prawej.
1
Szczesny poszedl cialem w lewo bo liczyl ze Balde nie pozwoli po dlugim strzelic.
0
Dokladnie tu trzeba brac pod uwage jeden i to glowny czynnik przeciwko podwyzce Araujo ktorej sie on domaga.
Gosc ostatnie mecze miala fatalne, w dodatku byl dlugo kontuzjowany. To jest kot w worku na ten moment a patrzac na Fatiego czy FDJ , rozumiem Barce ze nie chce ryzykowac bo nie wiadomo komu dadza wielki kontrakt.
Noi jako kapitan tez sie nie popisal, chyba chlop ma problem z krytyka per se.
Zabrzmi dziwnie ale slaby mental w tej kwestii.
0
A Taha zgarnie Arsenal teraz bo rzuci mu wiecej kasy niz my, wkoncu nie wypali im Araujo to pojda po Taha na calosc. I zostaniemy z Ericiem.
Dalismy rade bez niego pol sezonu, wroci Christensen, ogarniemy tez druga polowke.
5
Sytuacja wyglada Fatialnie
2
Ja sie nie dziwie, mozna byc zmeczonym atmosfera i sytuacja Barcy, ciaglymi nagonkami w prasie jak tylko nie grasz jak Laporta chce. Czlowiek chce do normalnego klubu, profesjonalnego.
3
Powinien wejsc Araujo i troche tam poustawiac koleszkuf.
Oby FDJ nie wchodzil bo przy takim pressingu to on odpusci z 4 pily w 10 min i bedzie kontra.