budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niby Barca Valverde taka defensywna, wcale nie grają do przodu tylko się bronią itd. A tu proszę psikus i 50 goli strzelonych w 18 kolejkach. Czyli nie wiem uswiadomcie mnie ile strzelala Barca pepa? 100 goli w 18 meczach? Jakoś tego nie kojarzę... Fakt styl gry był super ale byli do tego wirtuozi ze szkółki, jednak strzeleckie osiągnięcia były podobne. Chyba że jak to wielu kibiców tu pisze każdy mecz wygrywali po 5:0 ale wtedy musieliby mieć 190 goli strzelonych w całym sezonie. Coś mi tu nie gra :D
1
to się w głowie nie mieści. moja pierwsza reakcja była coś w stylu: 'kur** do kogo' :D
0
jak typowo narty to polecam VILLA Ametyst nr tel w necie. Blisko na taki mały stok na rozgrzewkę i z 500m na stok PUCHATEK
Edit: na Puchatek jest dużo bliżej przesadziłem ;p
2
2 połowa to katastrofa. Nie oszukujmy sie ale już nigdy nie będzie takiej pomocy jak xavi iniesta i busi którzy rządzili w środku pola. Teraz są rzemieślnicy typu rakitic vidal i tu jest pies pogrzebany. Im szybciej kibice z LA rambli to zrozumieją tym mniej będzie narzekania
1
Zaraz będzie 100 wpisów typu 'wina Valverde'
0
3 pkt w tym meczu to naprawdę może być sukces. niby źle nie gramy tylko ta obrona coś dzisiaj mało przekonująca
0
Chyba był.
2
ten mecz jest jakiś popierdzielony.
0
Dembele naprawdę jest w gazie. Ta piłka do alby.. Miód malina
0
to co dzisiaj liczymy na seville i remis realu? :p
0
Ale przecież Barca valverde tylko broni wyników..
0
Lovren w tym meczu gra z odciętym prądem. Straszny występ :d
0
Liverpool od finału z Milanem i Dudek dance.
0
Naprawdę dzisiaj mega kiepsko. Pierwszy do zmiany chyba
3
Sane i 2:1. Ładnie
4
co jak co ale Liverpool boki obrony ma naprawdę spoko a to przecież młodzi gracze
12
ledwie włączyłem Real i cyk prowadzenie. moja wina :D
5
Ale to wcisnął Aguero
0
:) kit z rankingami. Grunt że Real już w plecy :D
0
Ranking na jakiej podstawie?
3
Ja mam gorzej. Jutro wracam po 76 dniach do pracy :d to się dopiero nie chce :D
1
Faktycznie łatwe to było a jednak trudne, dzięki za pomoc. Obejrzane :)
0
Tak jakby. Ponad rok temu się przeprowadziłem i zabrałem 3 dekodery ze sobą. 2 nc + i jeden CP. więc siłą rzeczy potrzebowałem :d a jestem w trakcie remontu tzn wykańczania 1 piętra więc dwa pokoje mi dojdą czyli w sumie tv się nie zmarnuje :p
3
Aktualnie mam 50 cali do konsoli i tak bym go zmienil bo jakość i wielkość obrazu jest znacząca :p tylko czwarty tv w domu na dwóch mieszkańców to oznacza rozwód świeżo po ślubie :D
2
Właśnie pierwszy raz naprawdę widać że mają promocje. Jeszcze mnie kusi jechać po nowy tv do konsoli był spoko lg 65 cali za 3099 OLED ale żona mnie zabije :D
1
Właśnie byłem w Media expert po baterie do pilota postanowiłem trochę popatrzeć za grami na Xbox one i była fifa 19 za 149zl i pes 2019 za 139zl. Nie mogłem się zdecydować to kupiłem obydwie za 290 zł ;p muszę powiedzieć że fajna cena bo tak jak spogladalem to obydwie gry cały czas 200zl minimum :p
1
Siora miała taką samą sytuację i musiała w ostawieniach obrazu tv zmienić z HDTV na zwykły obraz. Jakoś tak tam było pamiętam. Tv to był Sony
0
Nie. Zwykły kupon 4 zdarzenia musi wszystko wejść :(
0
Ja daje kupon 150 zł 2-3 mecze i 50 - 100 zł 4-5 meczy. Singlowe się jednak chyba ciężej trafia mecz z dobrym kursem. W środę dałem 200 na juve z atalanta i tyle z tego wyszło że było 2;2 :p dzisiaj mi zostało city do 760 wypłaty. Znając życie nie wygrają ;)
0
Chyba coś takiego nie istnieje. Co tydzień daje pewne kupony za 200 około i wygrywam raz na 2 miesiące :D