2

Chyba to jednak był pstryczek w nos Romy. Aczkolwiek wydaje się że koledzy też go delikatnie pomijają i wolą podać do cou któremu piłka odbija się od pięt

0

Sorry ale narazasz się na bana

2

Nie no dembele...

0

Sprawdzam podzielbosc uwagi :D
Nie no alena ok ale cou naprawdę dramat. Żal patrzeć momentami...

0

Cou Suarez i alena dzisiaj to dno. I teraz się nie dziwię że alena nie dostaje szans na grę bo naprawdę dupy nie urywa

0

Tam nie ma na co uważać raczej. Ty podpiszesz umowę jakby z osobą która to sprzedawała typu Niemiec, Francuz czy inny typ. Handlarze tak robią to normalne. Ale jak masz kogoś kto się trochę orientuje w umowach o kupnie sprzedaży to weź go ze sobą w razie co. No i tel z dostępem do chociaż tłumacza google

0

Na wszystko :D aczkolwiek wszystkie auta co mam(miałem) kupilem od handlarza, dodam że tego samego i mówiąc szczerze z żadnym większych kłopotów nie było. A razem się 7 sztuk nazbierało w 6 lat.

0

Może fajna opcja ale wtedy chyba jednak zamienilbym cou z dembele. Raz na wahadle zagrał i bardzo dobrze mu poszło

0

Wczoraj leciało u mnie w aucie w głośnikach ale jednak ta wersja najlepsza wg mnie

0

dzisiaj strzelil chyba 3 jesli sie nie myle

0

jest jedna zasadnicza roznica
Barca nie ma 10 czy 15 pkt przewagi
liga bardziej wyrownana a Messi z Suarezem robia rzeznie z przodu :D

0

top 3 strzelcow ligi francuskiej:
1. Mbappe 17
2. Cavani 14
3. Neymar 13 exauqo z Pepe

haha tam oprocz PSG nikt nie gra :D

0

Żona miała trochę ponad rok. Siostra ma już też jakiś rok i obydwie zadowolone. Chociaż teraz żona ma huawei tylko z wyższej półki i nie chciałaby już Samsunga. Prawda jest taka. Ilu użytkowników tyle opinii.

0

Escudero z sevilli

0

Kurde miał setkę typek..

1

znając życie w Sevilla w PK z Barca zagra znowu mecz życia a dzisiaj póki co z Realem to dno dna. Dopiero 12 minuta a już odechciało się oglądać :d

0

Ex-torrenty.Org
Odpowiednik starej strony torrenty. Org

1

Przełom stycznia/sierpnia :D

0

Hahah 10/10 za komentarz :D

1

co za dzbany.
tak sie koncza rotacje u valverde :D
szkoda cilessena bo to moze byc jego ostatni mecz w tym sezonie :(

0

ogólnie w 1 połowie jest radosny futbol po stronie Barcy :D

0

hahahahah nawet wgrach takich nie da sie strzelic :D
ale to co gra Arthur to jest fantastyczne. miazga.
w sumie w FM 2019 po 1 sezonie wart u mnie byl 85mln euro :D

0

ramblowicze jest sprawa
własnie wsiadam do auta i za około 2h bede w domu
mam prosbe zeby ktos podesłał mi na priv link do meczu abym po wejsciu do domu odrazu odpalił stream a nie bawił sie w szukanie :P

0

Ekspress. Lavazza czerwona albo arabica

0

Ja mam mate 20 pro żona s9. Oboje twierdzimy że huawei lepszy.

0

Daje za 10 awans Burton w Pucharze ligi angielskiej :D odrobia 9 bramek lekko ;d

0

No to czekam na info :d

0

ktoś wie jak wygląda sytuacja z ceną za Polsaty premium w nc+? Od stycznia miała być opłata ale nic nie znalazłem na ten temat a faktury póki co bez zmian

1

Mogę się wstrzymać nie ma kłopotu. Chciałem żeby po prostu ludzie mi doradzili co lepiej. Od zawsze w pc jadę na AMD i zawsze byłem zadowolony jednak obecny sprzęt już nie daje rady a niestety na Xbox nie ma wszystkich gier więc zmienię kompa. Jest zima coś trzeba robić w domu ;p

0

Planuję kupić komputer stacjonarny do gier. Proszę o małą pomoc w wyborze:

1. Procesor AMD ryzen czy Intel i7

2. 4,6 czy 8 rdzeni

3. Jak sprawdzają się mieszanki dysków ssd z HDD.

Kartę celuje w geforce 1060



Nie chce wydać więcej jak 3500.

Prosze o doradzenie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?