budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chyba to jednak był pstryczek w nos Romy. Aczkolwiek wydaje się że koledzy też go delikatnie pomijają i wolą podać do cou któremu piłka odbija się od pięt
0
Sorry ale narazasz się na bana
2
Nie no dembele...
0
Sprawdzam podzielbosc uwagi :D
Nie no alena ok ale cou naprawdę dramat. Żal patrzeć momentami...
0
Cou Suarez i alena dzisiaj to dno. I teraz się nie dziwię że alena nie dostaje szans na grę bo naprawdę dupy nie urywa
0
Tam nie ma na co uważać raczej. Ty podpiszesz umowę jakby z osobą która to sprzedawała typu Niemiec, Francuz czy inny typ. Handlarze tak robią to normalne. Ale jak masz kogoś kto się trochę orientuje w umowach o kupnie sprzedaży to weź go ze sobą w razie co. No i tel z dostępem do chociaż tłumacza google
0
Na wszystko :D aczkolwiek wszystkie auta co mam(miałem) kupilem od handlarza, dodam że tego samego i mówiąc szczerze z żadnym większych kłopotów nie było. A razem się 7 sztuk nazbierało w 6 lat.
0
Może fajna opcja ale wtedy chyba jednak zamienilbym cou z dembele. Raz na wahadle zagrał i bardzo dobrze mu poszło
0
Wczoraj leciało u mnie w aucie w głośnikach ale jednak ta wersja najlepsza wg mnie
0
dzisiaj strzelil chyba 3 jesli sie nie myle
0
jest jedna zasadnicza roznica
Barca nie ma 10 czy 15 pkt przewagi
liga bardziej wyrownana a Messi z Suarezem robia rzeznie z przodu :D
0
top 3 strzelcow ligi francuskiej:
1. Mbappe 17
2. Cavani 14
3. Neymar 13 exauqo z Pepe
haha tam oprocz PSG nikt nie gra :D
0
Żona miała trochę ponad rok. Siostra ma już też jakiś rok i obydwie zadowolone. Chociaż teraz żona ma huawei tylko z wyższej półki i nie chciałaby już Samsunga. Prawda jest taka. Ilu użytkowników tyle opinii.
0
Escudero z sevilli
0
Kurde miał setkę typek..
1
znając życie w Sevilla w PK z Barca zagra znowu mecz życia a dzisiaj póki co z Realem to dno dna. Dopiero 12 minuta a już odechciało się oglądać :d
0
Ex-torrenty.Org
Odpowiednik starej strony torrenty. Org
1
Przełom stycznia/sierpnia :D
0
Hahah 10/10 za komentarz :D
1
co za dzbany.
tak sie koncza rotacje u valverde :D
szkoda cilessena bo to moze byc jego ostatni mecz w tym sezonie :(
0
ogólnie w 1 połowie jest radosny futbol po stronie Barcy :D
0
hahahahah nawet wgrach takich nie da sie strzelic :D
ale to co gra Arthur to jest fantastyczne. miazga.
w sumie w FM 2019 po 1 sezonie wart u mnie byl 85mln euro :D
0
ramblowicze jest sprawa
własnie wsiadam do auta i za około 2h bede w domu
mam prosbe zeby ktos podesłał mi na priv link do meczu abym po wejsciu do domu odrazu odpalił stream a nie bawił sie w szukanie :P
0
Ekspress. Lavazza czerwona albo arabica
0
Ja mam mate 20 pro żona s9. Oboje twierdzimy że huawei lepszy.
0
Daje za 10 awans Burton w Pucharze ligi angielskiej :D odrobia 9 bramek lekko ;d
0
No to czekam na info :d
0
ktoś wie jak wygląda sytuacja z ceną za Polsaty premium w nc+? Od stycznia miała być opłata ale nic nie znalazłem na ten temat a faktury póki co bez zmian
1
Mogę się wstrzymać nie ma kłopotu. Chciałem żeby po prostu ludzie mi doradzili co lepiej. Od zawsze w pc jadę na AMD i zawsze byłem zadowolony jednak obecny sprzęt już nie daje rady a niestety na Xbox nie ma wszystkich gier więc zmienię kompa. Jest zima coś trzeba robić w domu ;p
0
Planuję kupić komputer stacjonarny do gier. Proszę o małą pomoc w wyborze:
1. Procesor AMD ryzen czy Intel i7
2. 4,6 czy 8 rdzeni
3. Jak sprawdzają się mieszanki dysków ssd z HDD.
Kartę celuje w geforce 1060
Nie chce wydać więcej jak 3500.
Prosze o doradzenie ;D