budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 prawda jest taka że żaden rząd tego nie zmieni. Ta maszyna już ruszyła, 500+ dane to nikt by tego nie zabrał tak jak 13-stek itp. Tylko jakim kosztem. Glupkowata banda nie rozumie tego że 500+ idzie z naszych kieszeni. Mnie np wkurza to że płacę za ten program jak każdy ale nie mam możliwości korzystania z niego na tą chwilę.
Za PO dobrze nie było też jednak na pewno pamiętam że ceny wszystkiego aż tak szybko nie rosły. Wszystko drozalo ale jednak wydaje się że nie w takim tempie.
Wcześniejszych rządów nie ocenie bo żyłem jeszcze na garnuszku u rodziców bo się uczyłem. Jednak porównując te 2 rządy które przeżyłem jako osoba pracująca, utrzymująca się samodzielnie mogę powiedzieć że po okradalo jak PiS ale chyba za ich rządów troszkę jak to się mówi więcej siana w portfelu zostawalo od 10 do 10 :)
1
@Irmscher10 trafiłeś w punkt z każdym akapitem. Co do tej sytuacji z pracownikiem to znam takie 3 :D
0
@capoN zdarza się w tel na chrome wylogowanie myślę że 2 razy w tygodniu
0
@michaleu tj lekka przesada, takie sytuacje powinny być na korzyść atakujacego
0
@deyna2018 Liverpool też niczego sobie
0
Niespodzianką zaraz będzie trzeba nazywać mecze w których Barca strzela gola jako pierwsza a nie rywal
1
@kerouac do dzisiaj nie wiem czemu ale jak dla mnie to Fifa 15 miała spoko muzyczke
0
@Sajonara Harden +40 jest pewne prawie jak podatki :D
1
@JimMorrisonFCB półfinał US Open 2011 to był. Do dzisiaj mam ten mecz na kompie full pl. I później fenomenalny finał z nadalem
0
@Arteek87 dłuuugie negocjacje full hajs + suarez na wymianę i raty :D ale sie kurła udało
0
co mi sie w FM 2019 odwaliło :D Mbappe hardcore :D
https://zapodaj.net/images/8bc822535dedb.png
ps. Federer ładnie idzie póki co oby wygrał ten turniej :)
0
@damiano996 za cwoka banik? Ja nic obrazliwego nie pisałem więc wyluzuj MISZCZU
0
@damiano996 no i cyk po miesiącu pierwszy byś beczal że xavi to nie poziom trenerski na barce :D
1
Aż się wierzyć nie chce ze taki gracz jak Dybala siedzi na ławce w juve. Odkąd wszedł to juve zaczęło grać dużo lepiej
0
@Kapitan hawk poszło za 10 + na betis . A co tam nie zbiednieje
10
Haha ale żeluś strzelił focha :D haha
1
W końcu betis strzelił na 1:1
1
@PatrykBarcelona podobno 185 cm
0
@Suzu wolałbym mecz gladiatorzy sierszew-rolmex cielcza. Przynajmniej na legalu browarek wjeżdża :D
0
Piątek spierniczył patelnię
0
Panie/Panowie nie oglądałem Liverpoolu-city bo nie mogłem ale sobie nagrałem. Warto obejrzeć powtórkę? W RMF FM jak jechałem autem mówili że mecz niezły a wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Proszę o opinie ;p
0
@Coutinho007 można by długo dyskutować. Faktem jest że w zależności od fazy, przebiegu spotkania taktyka się zmienia więc ciężko dostrzec 1 główna taktykę w trakcie meczu
0
@Suzu stara złota zasada: Panowie gramy na zero z tyłu, z przodu przeważnie coś wpadnie :D
0
@msmsms rakieta za Messiego i lecimy podbijać Gwatemale
1
@SeeleyBooth ziemniaki, pierś z indyka w sosie musztardowym, kalafior i brokuły na parze :)
0
@Coutinho007 grafika przedmeczowa pokazywała też Messiego na środku a nie griezzmana
0
@marcin000019 to że był kapitalnym piłkarzem nie znaczy że będzie takim trenerem. A 75 % LA rambli uważa że on zbawi barce. Jest taka szansa ale jest też szansa że po 15 meczach LA rambla zmiesza go z błotem i będzie chcieć dymisji jak z valverde
0
@student97r Harden jest kotem niewiarygodnym. Te "3" ma niesłychanie z tym lekkim odskokiem. :D
0
@ronni37 taki duży, taki mały :D
0
Kurła często teraz oglądam NBA. Nie miałem okazji póki co w nowym sezonie oglądać Houston rockets w akcji ale po statystykach widzę że Harden wykreca niesamowite liczby w każdym meczu. Jest kozak niezły