budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I cyk Messi z suarezem poklepali
5
Firpo dzisiaj to dno dna i tona mułu
0
Pique chyba w ostatnich momentach przypomniał sobie o kartce
1
Jak książkowa zepsuć kontrę trzeba to pokazywać
0
De jong o co najmniej 1 tempo za wolno do griezzmana . Ta próba odbioru na "raz" też na duży -
0
Ajajajajaj tenisista był blisko
0
W takich warunkach to aż się dziwię że żadna drużyna nie strzela z dystansu
0
Suarez znów mógł strzelić coś niesamowitego ;p
0
@shaun strzelam - wina Valverde? :D
0
@Pawlak1992 był moment kiedy vettel z redbullem zdominowali stawkę jak teraz Mercedes z Hamiltonem więc nie dziwota
1
@ElPonczato zawsze możesz wyskoczyć na Podlasie :D
1
@Douglasinho flashscore zdecydowanie
0
@Rewolucja123 4 i słońce w pełnej okazałości, w nocy mrozilo bo rano musiałem skrobaczke do szyb przeprosić :d
0
Kurcze, a w FM-ie 2020 tylko 1 kontuzja na ponad 2 sezony zagrane :d
2
@Striker podobno ma się wkrotce urodzić :D
1
@COU_11 niczego nie można wykluczyć, lecz nikt się nie przyzna jeśli faktycznie wina w dużej mierze leży po stronie lekarzy
0
Bvb ma lepsze posiadanie i więcej podań. Powiem że po 1 połowie w której prawie jej nie mieli to niezły wyczyn
1
@Kamiloza91 typowo wykrakałeś
1
Oooo Panie tu go poniosło z tym wolnym
0
@masq przeszkadzaj swoim :D
0
MSG załatwiło wynik :)
0
Borek jest pijany? Havertz w Bvb? Od kiedy, coś przespałem?
0
Hahaha Messi nurek :D
0
Kurłaaa halyyna taka barce zawsze chce się oglądać :D
6
Smutno się zrobiło jak widać było łzy w oczach dembele.
Akcja bramkowa super
2
Ale by sobie człowiek taka konferencje Luisa Enrique przeczytał :D to była czysta przyjemność
0
@dziaraka zawsze można akurat dupy nie umyć :D
0
@student97r ale Harden miał "lekki przestoj" w meczu z Dallas w niedzielę. Wyjątek od reguły normalnie ;p w pewnym momencie miał chyba 1 /13 celne za 3pkt
0
@tristan87 ryzyk fizyk
U mnie poszło za cały tygodniowy budżet bukmacherowski czyli 400 zł ;p
8
@Salwik92 gdyby każdy pracujący miał 500+ to jestem w stanie uwierzyć że poziom bezrobocia w kraju doszedłby do poziomu 0,00 %