budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak tam la rambla przewiduję wyniki Roland Garros? Tak patrzyłem na mecze Djokovicia i Nadala w Rzymie to chyba Novak dużo równiejszy. Zresztą cały czas uważam, że gdyby przez własną głupotę nie wykreślił się z US Open to by je spokojnie wygrał.
Z drugiej strony Paryż - wiadomo dom Nadala. Oceniam 40% Nadal
40 % Djokovic
I 20 % szans dla Thiema jemu jednak najbardziej mączka pasuje więc nie można go skreślić
@Colon @mekston @JimMorrisonFCB i inni zainteresowani
2
@Mula a może się posrał metr przed kiblem i sprząta..
0
@tomcias10 braki kadrowe, coś mówili, że 2 nominalnych prawych obrońców z kontuzją z tego któryś nawet kilka miesięcy
1
Wg komentatorów c+ semedo już oficjalnie na 5 lat w Wolves, a tutaj oficjalka w styczniu? :D
0
@draxidox tam niektóre są pozytywnie odbierane niektóre negatywnie, też ma wpływ wynik, wsparcie szatni itp
0
@draxidox w trakcie meczu zakładka "polecenia"
0
@kamiVeB wymiana za suareza loading...
0
@PatrychoO z tym, że Mendy akurat w miarę solidnie i równo grał poprzedni sezon
0
@Maciasek póki co wcale, od stycznia mają plan wpuszczać kibiców pewnie 25% pojemności
11
@Hubso raz mu przerzut do nedveda nie wyszedł, poza tym na plus
0
@abram3k 200 tys netto
1
Gość sprawia gorsze wrażenie od Bartka, a jego bezsensowne gadanie w kółko tego samego nadaje się do przedszkola a nie na prezydenturę takiego klubu jak Barca. Chyba lepiej żeby on nie wygrał wyborów
0
Kepa to jest mem. Co mecz jakiś babol. Ten caballero na ławce przecież nie będzie gorszy..
2
@semafor Everton - WBA i Leeds - Fulham ciężko wybrać jeden z nich
1
@cchesterr43 killerów 2 na TVN 7 leci właśnie :p
2
@Ogorinho1974 Mostostal azoty Kędzierzyn-Koźle kapitalny team to był
1
@Dembouz1899 depay, dest
2
@draxidox spoko, gram Lechem, dzisiaj z Jagiellonia miałem 37 strzałów jaga 3 i przegrałem 2:3 :D
0
Legia nieźle zaczęła mecz z górnikiem. Zabrzanie zaczynają w niezłym stylu ten sezon
1
Mecze z udziałem Leeds w tym sezonie to będzie 90 minut dobrego widowiska. Pozycja w top3 do oglądania co weekend
0
@draxidox 4 2 3 1
Czasami 4 3 3 z defensywnym pomocnikiem
Mentalność pozytywna/ofensywa
I wariacki pressing
1
Obrona Evertonu na wakacjach. Błędy jak na orliku
1
@TylkoBarca7273 miodowe lata, klan, moda na sukces :D
24 godziny, dark, Prison break, Lost, narcos
2
@NeroTFP wieczny Hans!
1
@Breakdrowser bo lepiej szukać i kupować pseudoklepaczy którzy mają pseudo DNA do podawania do tyłu i boku. Tak bezsensowne klepanie to na treningu. Ostatnie triumfy w Europie zdobywają drużyny grające szybko, intensywnie i bezpośrednio
0
@kamilop Bayern z nimi 3 bramki mialby po 15 minutach :D
0
@Rokita mam dokładnie to samo. Hobbit nie podchodzi mi wcale a władce pierścieni mogę oglądać w kółko
0
@escarabajo jaroch dzisiaj 12 zawodnik rakowa :D
0
45 minuta meczu podbeskidzie - raków i już trzeci karny dla rakowa :D polska liga jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna
1
Co Nowak trafił bramę dla Podbeskidzia. Stadiony świata. Ogólnie cała akcja ładna