2

Jak tam la rambla przewiduję wyniki Roland Garros? Tak patrzyłem na mecze Djokovicia i Nadala w Rzymie to chyba Novak dużo równiejszy. Zresztą cały czas uważam, że gdyby przez własną głupotę nie wykreślił się z US Open to by je spokojnie wygrał.
Z drugiej strony Paryż - wiadomo dom Nadala. Oceniam 40% Nadal
40 % Djokovic
I 20 % szans dla Thiema jemu jednak najbardziej mączka pasuje więc nie można go skreślić
@Colon @mekston @JimMorrisonFCB i inni zainteresowani

2

@Mula a może się posrał metr przed kiblem i sprząta..

0

@tomcias10 braki kadrowe, coś mówili, że 2 nominalnych prawych obrońców z kontuzją z tego któryś nawet kilka miesięcy

1

Wg komentatorów c+ semedo już oficjalnie na 5 lat w Wolves, a tutaj oficjalka w styczniu? :D

0

@draxidox tam niektóre są pozytywnie odbierane niektóre negatywnie, też ma wpływ wynik, wsparcie szatni itp

0

@draxidox w trakcie meczu zakładka "polecenia"

0

@kamiVeB wymiana za suareza loading...

0

@PatrychoO z tym, że Mendy akurat w miarę solidnie i równo grał poprzedni sezon

0

@Maciasek póki co wcale, od stycznia mają plan wpuszczać kibiców pewnie 25% pojemności

11

@Hubso raz mu przerzut do nedveda nie wyszedł, poza tym na plus

0

@abram3k 200 tys netto

1

Gość sprawia gorsze wrażenie od Bartka, a jego bezsensowne gadanie w kółko tego samego nadaje się do przedszkola a nie na prezydenturę takiego klubu jak Barca. Chyba lepiej żeby on nie wygrał wyborów

0

Kepa to jest mem. Co mecz jakiś babol. Ten caballero na ławce przecież nie będzie gorszy..

2

@semafor Everton - WBA i Leeds - Fulham ciężko wybrać jeden z nich

1

@cchesterr43 killerów 2 na TVN 7 leci właśnie :p

2

@Ogorinho1974 Mostostal azoty Kędzierzyn-Koźle kapitalny team to był

1

@Dembouz1899 depay, dest

2

@draxidox spoko, gram Lechem, dzisiaj z Jagiellonia miałem 37 strzałów jaga 3 i przegrałem 2:3 :D

0

Legia nieźle zaczęła mecz z górnikiem. Zabrzanie zaczynają w niezłym stylu ten sezon

1

Mecze z udziałem Leeds w tym sezonie to będzie 90 minut dobrego widowiska. Pozycja w top3 do oglądania co weekend

0

@draxidox 4 2 3 1
Czasami 4 3 3 z defensywnym pomocnikiem
Mentalność pozytywna/ofensywa
I wariacki pressing

1

Obrona Evertonu na wakacjach. Błędy jak na orliku

1

@TylkoBarca7273 miodowe lata, klan, moda na sukces :D


24 godziny, dark, Prison break, Lost, narcos

2

@NeroTFP wieczny Hans!

1

@Breakdrowser bo lepiej szukać i kupować pseudoklepaczy którzy mają pseudo DNA do podawania do tyłu i boku. Tak bezsensowne klepanie to na treningu. Ostatnie triumfy w Europie zdobywają drużyny grające szybko, intensywnie i bezpośrednio

0

@kamilop Bayern z nimi 3 bramki mialby po 15 minutach :D

0

@Rokita mam dokładnie to samo. Hobbit nie podchodzi mi wcale a władce pierścieni mogę oglądać w kółko

0

@escarabajo jaroch dzisiaj 12 zawodnik rakowa :D

0

45 minuta meczu podbeskidzie - raków i już trzeci karny dla rakowa :D polska liga jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna

1

Co Nowak trafił bramę dla Podbeskidzia. Stadiony świata. Ogólnie cała akcja ładna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?