1

Ciekawi mnie następny mecz. Czy znowu będzie taka kaszana serwowana czy po 2 fatalnych meczach z rzędu coś lepiej zagrają

0

@Commando trzy*

1

Ale fermin jest memem w takich sytuacjach ostatnio xd

0

I ten typ ma dostać ewentualnie złotą piłkę? W tym meczu brzmi to jak kabaret jak patrze na raphe do 55 minuty xD
Own goal wraca na dobre

1

Teraz dopiero będą mieli w gaciach nasrane

4

Dwa plusy: koniec tej połówki i chyba ciężko będzie takie gówno powtórzyć

3

Mam wrażenie że jak de Jong ma piłkę to jest jedynym pomocnikiem. Gavi i fermin w ogóle mu się nie pokazują, nie dają żadnej opcji rozegrania. Wręcz się chowają

0

A PSG się bawi i chyba już definitywnie rozstrzyga dwumecz z Aston Villą

1

Jak strzelą na 2:0 to będzie ciepło

1

Zaczyna się elegancko xD

0

@Borneo ale wstawiasz posty czy komentujesz coś o nim czy jego działalności. Widzę pewne sprzeczności;)

1

@Borneo ale przecież on sam to mówił że robi to dla kontentu, a kontent robi się dla kasy więc nie wiem co tu odkrywczego xd

1

Chyba "aż" jedno spotkanie ;)

0

@ViscaelBarca2007 granica jest poza Madrytem

5

@PaPo myślę że to prawda, sam o tym dyskutowałem z żoną podczas oglądania i do takiego wniosku doszliśmy i tutaj też ktoś o tym pisał chyba @July_6_BcN

2

@Kessie nie gotowy bo upite, jak będzie miał pełną flaszkę to będzie gotowy

0

@xVENUMx to nie robiłbym żadnego b25 bo towaru pójdzie w ciul dużo a i tak popęka. Najbardziej pewne przed pęknięciem byłoby zatopienie siatki elewacyjnej na całej podłodze w kleju do płytek i na to dać wylewkę samopoziomującą. Inaczej spęka praktycznie odrazu co byś nie zrobił.
Edit. Jeszcze pytanie co znaczy spękania na podłodze, czy to są rysy czy są wręcz odpryski odparzonego betonu

0

@xVENUMx a co chcesz na tej posadce zrobić? Płytki, pomalować ?

5

Oficjalnie - Hades wypożyczony z Monte do g2 do końca czerwca
https://www.facebook.com/share/p/165S18FGbW/
@Encore @Pnog37 @adi7adi8 @Barca_Big_Moment

5

@1LY0 ona nie powinna być prezydentem, tylko królową

6

Wiadomo już oficjalnie na jak długo zawieszą tego gościa z Alaves co symulował kopniaka od Kylianka ? Coś mi się przewija na FB/Instagram że jeden mecz i 2-3 lata ma zamiatać pustynię ale nie wiem czy to nie jest drobny fejk.

1

@MesQueUnClub96 a co mogą zaoferować inni w kwestii poprawy życia kobiet ? I co masz na myśli "poprawy" ? Bo mam wrażenie jakby kobiety w Polsce miały pod górkę, wydobywały węgiel, nie wiem pracowały w najcięższych zakładach pracy fizycznej.

0

@ProMILs nie do końca przegrał bo tutaj jednak była zasada że nie mozna zadać więcej jak jednego z trzech swoich pytań na jednego kandydata. W TVP tego nie było, a że to było "organizowane" przez trzaska to go atakowali. Trochę to było jak rozwścieczone byki na rodeo no ale sami sobie ten los na Rafała ściągnęli

0

@halfnolife chyba Hołownia dzisiaj najlepiej wypadł, a ta w TVP to raczej powinno się określać jaka tą kto najbardziej przegrał bo to z debatą miało tyle wspólnego co kot napłakał

0

@Mixtape a wziął? Bo z wielu stron to słychać ale dowodów chyba do dzisiaj nie ma żadnych

0

@Azazel_Pazuzu weź to rozwiń bo aż mnie ciekawi

0

@MesQueUnClub96 poszukaj kolegów, jeszcze nie jest za późno. Polityka będzie Cię męczyć całe dorosłe życie. Chciałem szybko być dorosły i się usamodzielnić, mieszkać sam w sensie z kobietą/żoną. Teraz po kilkunastu latach wiem że czasy szkoły i życia wśród znajomych codziennie były piękne.

0

@Kozinho. Zależy w której turze..

0

@MesQueUnClub96 nic nie sugeruje, po prostu serio zaczynam to podziwiać bo ja w wieku 18 lat skupiałem się na wszystkim co zapewnia rozrywkę poza szkołą i nauką, co sprawia przyjemność i nie irytuje, czyli w sumie wszystkim poza polityką ;) miałem jako takie pojęcie co się dzieje w polityce ale unikałem jak ognia dopóki nie zacząłem realnie tego doświadczać jako osoba usamodzielniajaca się po skończeniu nauki i rozpoczęcie dorosłego życia czyt. Pracy

1

@MesQueUnClub96 tak czytam dzisiaj te Twoje wpisy i zaczynam Cię podziwiać, że jako 18-latek tak dużo wiesz o wszystkim i nawet o polityce, wiesz co tam u prawicy co tam u lewicy, wiesz jak łatwiutko ich podpalić. Wiesz w zasadzie wszystko o wszystkim co tu się pojawia, miałem kiedyś osiemnaście lat, w sumie prawie 18 lat temu ale nie byłem aż tak świadomy politycznie. Zwłaszcza że zbliża Ci się okres maturalny. Szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?