- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
0
Stanowski spoko tylko niech nie udaje kandydata niezależnego.
8
@MesQueUnClub96 Niektórzy udają kandydatów a niektorzy 18 latków wrrrr
0
@Encore XD ty też za Mentzenem? Fajnie
2
@Encore uu, wybrałeś przemoc
0
@MesQueUnClub96 Osobiście to za nikim bo każdy z nich jest nie w moim świecie wspaniałego społeczeństwa ale zagłosuje na Mentzena/Stanowskiego
1
@MesQueUnClub96 tak czytam dzisiaj te Twoje wpisy i zaczynam Cię podziwiać, że jako 18-latek tak dużo wiesz o wszystkim i nawet o polityce, wiesz co tam u prawicy co tam u lewicy, wiesz jak łatwiutko ich podpalić. Wiesz w zasadzie wszystko o wszystkim co tu się pojawia, miałem kiedyś osiemnaście lat, w sumie prawie 18 lat temu ale nie byłem aż tak świadomy politycznie. Zwłaszcza że zbliża Ci się okres maturalny. Szacun
0
@budel17 pewnie sugerujesz że nie mam 18 lat. Dlaczego 18-latek ma wiedzieć mniej od 28-latka?
0
@MesQueUnClub96 nic nie sugeruje, po prostu serio zaczynam to podziwiać bo ja w wieku 18 lat skupiałem się na wszystkim co zapewnia rozrywkę poza szkołą i nauką, co sprawia przyjemność i nie irytuje, czyli w sumie wszystkim poza polityką ;) miałem jako takie pojęcie co się dzieje w polityce ale unikałem jak ognia dopóki nie zacząłem realnie tego doświadczać jako osoba usamodzielniajaca się po skończeniu nauki i rozpoczęcie dorosłego życia czyt. Pracy
0
@budel17 poza nauką to nie mam kolegów ani niczego takiego, więc szukam jakichś emocji.
0
@MesQueUnClub96 poszukaj kolegów, jeszcze nie jest za późno. Polityka będzie Cię męczyć całe dorosłe życie. Chciałem szybko być dorosły i się usamodzielnić, mieszkać sam w sensie z kobietą/żoną. Teraz po kilkunastu latach wiem że czasy szkoły i życia wśród znajomych codziennie były piękne.