1

@Janiama Sevilla 2-0

0

@Emhyr Nie jest cały czas w TOP20. W sezonie 15/16 był 22.

0

@FC1899Barca Ja właśnie dopiero biorę Gomorre na tapetę :)

1

@Janiama Barca 2-0

0

Żeby oglądać Gomorre wystarczy sam player czy muszę na Playerze wziąć HBO?

0

@Vebrol Tutaj wyjście z grupy oznacza pierwsze miejsce :D

0

@Emhyr Czym to jest spowodowane? Jak to czym pusta kasa.

0

@Worny Nie oglądaj szkoda zdrowia.

0

@matirix20 Przecież powodzie są w rejonie Pampeluny.

1

@mateusz_mdj10 No właśnie nie zgadzam z tym stwierdzeniem jak na Polskę. Produkujemy coraz lepsze filmy i seriale.

38

5 dni po wręczeniu ZP, a tu dalej gównoburza :) idźcie lepiej po prezenty na Mikołajki :D

1

@MesQueUnClub96 Skończmy w końcu z tym mitycznym gadaniem, że naszym jak zwykle warunki nie sprzyjają. Stoch sam mówi, że to nie wina warunków tylko jego błędy, a raczej błąd który cały czas się za nim ciągnie. Natomiast reszta jest w dramatycznej formie.

1

@Janiama Remisowo 1-1

0

@kkbarca Bayern ma pewne 1 miejsce więc nie wyjdą najmocniejszym składem.

1

@barcelonaLM Ale Marciniak dobrze powiedział, że powinien mieć dwie czerwone za mecze z obiema Wisłami. Dla mnie Podolski tu się ośmieszył. Zero dystansu.

1

@Janiama Barca 2-1

0

@jedrek7000 Dzisiaj? O co?

0

@jedrek7000 Ale co Ci przeszkadza wąs Smoka? Przecież to fajna inicjatywa November zapoczatkowana w C+.

2

@Lisek Każdy rywal z wymienionych jest do ogrania.

0

@TheNekro94 Poza tym o El Chapo jest osobny serial.

0

@TheNekro94 Netflix zapowiedział, że to był ostatni sezon.

2

@Janiama Barca 1-0

0

@AmigoBlancos Ty nie bądź taki do przodu :D

1

@Sulej Zgadza się Biathlon też. Jak Sikora biegł w 2006 roku na IO po medal legendarny komentarz rach ciach ciach :)

4

@dasouzar11 Duetu Rudziński-Błachut bardzo przyjemnie się słucha. Akurat Eurosport też robi fajne studio.

0

@Criss18Barca Tutaj powoli kazdy mecz ligowy robi się finałem. Real, Atletico i Sevilla myślę, że są poza naszym zasięgiem w tabeli, a do Sociedad tracimy 9 punktów i w perspektywie mecz na Anoeta. Ok mamy mecz mniej ale wyjazd do Sevilli więc ciężko tam będzie o jakąkolwiek zdobycz punktowa.

3

@Comfortable_ Nie ma żadnej gwarancji, że Xavi poprawi grę.

1

@barcelonaLM Walić ten mecz? Kolejne punkty uciekają i LM w przyszłym sezonie również ucieka...

1

@Janiama Barca-Alaves 2-1

5

@PatrychoO To jest chore. Gość dostanie jeszcze kasę pomimo tego, że wykonywał źle pracę. Szkoda, że przeciętny Kowalski tak nie ma...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?