0

Nie wierzę, że Atletico, które wyrzuciło Barcę i Bayern z LM, które jest obecnie dużo lepsze niż Real, które tyle pracowało na to aby być w tym miejscu gdzie teraz są, które jest tak bardzo zdeterminowane żeby wygrać LM da się drugi raz ograć przeciętnemu Realowi w najważniejszym meczu w ich życiu.

0

Wyjście z grupy - super
Wygranie kolejnego meczu - marzenie
Wygranie kolejnych meczy - nierealne niestety.

8

Jak to się w futbolu szybko zmienia. Jeszcze 2-3 miesiące temu Barca lała wszystkich po kolei jak leci i to w pięknym stylu, była murowanym faworytem do wygrania wszystkiego, Real grał tragicznie i miał praktycznie stracony sezon. Teraz Barca przestała grać fenomenalnie, obniżyła loty, odpadła z LM i roztrwoniła przewagę w lidze, a Real dalej trzyma swój poziom sprzed 2-3 miesięcy lub gra ciut lepiej, ale dalej bez rewelacji, a są w finale LM i 1 punkt za nami w lidze. Nie daj boże wygrają LM i przy ewentualnej wygranej przez Barce La Liga i CDR będą mieli porównywalny ( dla niektórych pewnie lepszy) sezon niż Barca. Ojj ten sezon boleśnie nauczy co niektórych pokory (w tym mnie).

9

Real najlepszy klub na świecie, Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie... Atletico musi to wygrać bo nie będzie się dało tych bzdur czytać i wysłuchiwać.

9

Nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta takie coś po prostu...

0

Hahaha nie pisz już takich dowcipów bo nie usnę :D

4

Nie nikt, gwarantuję Ci, że będę to pamiętał za 20 lat i będę to wypominał przy każdej możliwej okazji :D

5

Real nie ma żadnych argumentów żeby wygrać LM. Atletico jest lepsze pod każdym względem, a dodatkowo chcą się bardzooo ale to bardzo zrewanżować za poprzedni finał no i ta LM powoli staje się obsesją graczy Simeone, dlatego będą zdeterminowani i gotowi na wszystko aby podnieść w końcu w górę upragniony puchar. Real będzie zapewne miał po swojej stronie "tylko" 1 atut: szczęście, ale jakże ważny. Ileż to razy w tym sezonie to właśnie dzięki szczęściu Real uniknął porażki ? Ile to już razy los uśmiechnął się do graczy Królewskich kiedy najbardziej tego potrzebowali ? Mam nadzieję, że naprawdę limit szczęścia dla graczy Zidane'a został w końcu całkowicie wyczerpany bo ileż można ???

7

Tak szczerze mówiąc to Real od 1/8 Ligi Europy miałby bardziej wymagających przeciwników do finału niż w LM.

3

Ktoś dalej chce kibicować Realowi w finale i uważa, że Królewscy grają lepsza piłkę niż Atletico ? Co za padaka :/

17

Barca mając tyle piłkarskiego szczęścia co Real obroniłaby nie tylko LM, ale i tryplet. To jest zadziwiające jak często do Królewskich uśmiecha sie los. Albo fartowne odbicie pilki, albo rykoszet, albo poślizgnięcie/blad obrońcy drużyny przeciwnej no po prostu wszystko na korzyść Realu :/

0

Nie każdy spoczywa na laurach. To, że gra w najlepszym klubie, mieszka w pięknym mieście i ma kupę kasy to ma znaczyć, że powinien się cieszyć, że w ogóle to ma i nie próbować iść dalej za kolejnymi wyzwaniami ? Chłopak chce się rozwijać i grać ciągle bo najwidoczniej kocha piłkę nożną naprawdę, a nie jak połowa piłkarzy, którzy woleliby siedzieć na ławie za duże pieniądze niż grać ciągle za mniejsze wynagrodzenie.

0

Jeszcze niedawno stawiałem byłego bramkarza Atletico, a teraz Chelsea w TOP3 najlepszych golkiperów na świecie, ale na ten moment Courtois chyba nie jest nawet w TOP5 a zapowiadał się fenomenalnie. Naszą przyszłością jak i podstawowym bramkarzem powinien być od następnego sezonu ter Stegen i to jest najlepsze wyjście z całej sytuacji.

0

Kolego, jeden trener po 6 powtórek na mecz to absolutnie nie równa się "nie robiąc przy tym dużych przerw w meczu i przedłużania go".

0

Nie mówiłem, ale zmądrzałem ostatnio i potrafię docenić niektóre rzeczy na boisku. Poza tym nie porównuj składu Atletico i Chelsea oraz Mourinho i Simeone bo Mourinho na ławce w danym klubie to od razu dla mnie drużyna której nigdy bym nie kibicował bo nienawidzę tego gościa :)

79

Ja nie rozumiem o co Wy się tak spinacie w stosunku do Atletico... Goście wypruwają sobie żyły na boisku, zostawiają krew i pot na murawie, wkładają w to całe swoje serce aby być tu gdzie teraz są i należy im się za to szacunek. Autobus ? To niech Barca czy inna drużyna też postawi autobus, ciekawe czy tak samo dobrze będzie funkcjonował jak ten graczy Simeone. Każdy sposób na wygranie jest dobry jeżeli przynosi odpowiednie rezultaty i nie jest zabroniony przez przepisy. Simeone stworzył coś z niczego, ze średnich i dobrych zawodników stworzył niemal perfekcyjną maszynę, która dzielnie stawiła czoła Realowi i Barcelonie w Hiszpanii, a teraz podbija całą Europę. Jestem całym sercem za Atletico w finale i mam nadzieję, że już tym razem im się uda bo zasługują na to w pełni.

62

Dla mnie dramatem jest ewentualne kibicowanie Realowi w finale z Atletico...

3

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który musi zostać spełniony aby City miało jakiekolwiek szanse na awans jest szczęście po stronie graczy z Anglii. Muszą mieć w tym meczu po swojej stronie ten element, niech piłka jakoś niefortunnie odbije się od gracza Realu i wpadnie pod nogi graczowi City dając mu 100% sytuację i niech tego nie zmarnuje, niech Cristiano pomyli się o centymetry w dogodnej sytuacji, niech gracz Realu poślizgnie się przy dobrze zapowiadającej się kontrze. Tak widzę awans City, aczkolwiek biorąc pod uwagę ostatnie mecze to takie szczęście ma Real, ale nie mogą mieć tego wiecznie.

0

Szacun ! Przegrywać z godnością to cecha największych !

3

Bramka i atak od Barcy Enrique, obrona i pomoc od Barcy Guardioli no i na trenera z całym szacunkiem dla LE jednak Guardiolę i powstaje idealna Barcelona.

1

Jedna z największych jeśli nie największa sensacja w sporcie drużynowym w historii ! Dla mnie Euro Grecji czy zwycięstwo LFC w LM z Milanem nawet się z tym nie równa. Leicester rozegrało 36 meczów aby być tu gdzie teraz są, 36 spotkań na bardzo dobrym poziomie (z naprawdę tylko kilkoma wyjątkami), coś wspaniałego.

7

Porównujesz wygranie Premier League z Ligą Europy ? :) Pozdrawiam ciepło.

2

Cristiano: "Zawsze czułem, że jestem wyjątkowym graczem". Ahh uwielbiam tą jego skromność.

0

Hahaha :D W sumie tak :D

0

Wróciłeś z ogniska o 3 w nocy i siedziałeś ? To słabe ognisko :D

0

Za kilka lat będzie: "wymień mistrzowski skład Leicester z sezonu 15/16" :D

2

Niżej ich, bo już szkoda mi kolejny rok oglądać ten niby klasowy zespół w LM.

0

Teraz jeszcze żeby Vardy wygrał koronę króla strzelców i byłoby pięknie. 3 bramki do nadrobienia, 2 mecze, ale Kane też łatwo nie odpuści no i jest jeszcze w sumie Aguero, który ma bramkę więcej niż Vardy, ale jakoś nie wydaje mi się żeby Argentyńczyk wygrał ten wyścig.

0

Ja jestem niemal pewny, że Bayern u siebie strzeli bramkę może nawet nie jedną. U siebie będą nacierać na Atletico ciągle, a w porównaniu do Barcy oprócz klepania piłką i prób wejścia z nią do bramki, mają też atuty w postaci strzałów z dystansu i gry w powietrzu więc ze stałego fragmentu gry lub zwykłej wrzutki też może zrobić się dla graczy Simeone groźnie.

0

Bayern ma dzisiaj trudne zadanie, aczkolwiek nie jest powiedziane, że Atletico w ogóle coś dzisiaj strzeli, a wtedy tylko 1 bramka daje Bawarczykom remis, a każda następna awans. Ja w sumie nie jestem za nikim, jednych za coś lubię i drugich i tak samo oraz są rzeczy za które nie darzę sympatią zarówno drużyny Guardioli jak i Simeone. Niech to będzie fajny, emocjonujący mecz i niech wygra lepszy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?