La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

3

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który musi zostać spełniony aby City miało jakiekolwiek szanse na awans jest szczęście po stronie graczy z Anglii. Muszą mieć w tym meczu po swojej stronie ten element, niech piłka jakoś niefortunnie odbije się od gracza Realu i wpadnie pod nogi graczowi City dając mu 100% sytuację i niech tego nie zmarnuje, niech Cristiano pomyli się o centymetry w dogodnej sytuacji, niech gracz Realu poślizgnie się przy dobrze zapowiadającej się kontrze. Tak widzę awans City, aczkolwiek biorąc pod uwagę ostatnie mecze to takie szczęście ma Real, ale nie mogą mieć tego wiecznie.

konto usunięte

0

@bixmix Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest wiara w siebie - że mogą awansować. Nie muszą przecież wygrać, wystarczy bramkowy remis. A szczęście to któryś tam następny czynnik, który przyda im się do awansu, ale nie musi być tym decydującym, a już na pewno nie o tym, że będą mogli zdobyć bramkę, lecz raczej o tym, że jej nie stracą (np. słupek po rzucie wolnym CRka przy wyniku 1:1, szczęśliwy blok, poślizgnięcie się Bale'a itp.).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?