0

Właśnie też kieruję się mniej więcej tym, ale moim zdaniem lepiej widać zwody Leo jak atakuje na lewo ;D

0

Jak środkiem xD chodzi mi o oglądanie nie o akcje drużyny lewą (Alba) czy prawą (Roberto) xD

1

Szybkie pytanko: Jak oglądacie mecz na TV/kompie/ekranie kinowym to wolicie jak Barca atakuje na stronę lewą ekranu czy prawą czy bez różnicy ? :D Ja wolę lewą zdecydowanie ;D

3

Chyba świetlnych :D

0

Dzieki koledzy !

0

Jutrzejsze skoki w druzynowce wliczaja sie indywidualnie do Raw Air ? W sensie jezeli np. Stoch indywidualnie bylby słabszy od Johanssona jutro to Norweg odrobi tyle punktów o ile byłby jutro lepszy ?

1

Przecież tu nie o to chodzi. Chodzi o fakt ze Messiemu długo ludzie wypominali i smiali sie ze nie strzelił nigdy bramki Chelsea, a tu proszę CR dopiero ma tragiczną statystykę z londyńskim klubem.

12

Ronaldo vs Chelsea: 15 meczów, 1 bramka.
Messi vs Chelsea: 10 meczów, 3 bramki.

9

Przychodzi Alex Oxlade Chamberlain do baru, a barman mówi:
- Wszyscy trzej wypie****ać !

13

Chyba dla Ramosa :D

5

No ja też nie rozumiem jak mozna oglądać LM i nie łapać tej prostej zasady, ja bym nie mógł oglądać meczow na 100% nie wiedząc kto awansuje przy poszczególnym wyniku ;D

7

Mała sciągawka bo widzę że duzo ludzi ma problem:

Każda wygrana Barcelony dzisiaj da nam awans jak również każda wygrana Chelsea da awans graczom Conte (czy to po 90 czy po 120 minutach).

W przypadkach remisu po 90 min:

Barcelona vs Chelsea 2-2
Awans: Chelsea

Barcelona vs Chelsea 0-0
Awans: Barcelona

Barcelona vs Chelsea 1-1
Dogrywka: gdzie przy ciągłym wyniku 1-1 będą karne, przy każdym remisie wyższym niż 1-1 (np. 2-2) awansuje Chelsea.

7

Buahah nikt go nie znal i nie wiedzial czym sie zajmuje ? Dla mnie osobiście to wstyd nie wiedzieć kim byl ten człowiek i podejrzewam, ze malo jest takich doinformowanych słabo jak Ty.

9

Udało mi się obejrzeć pierwszy odcinek Botoksu, z trudem, ale dałem radę, nawet się z raz czy dwa zaśmialem, ale niestety (albo bardziej stety) na tym koniec. Ten serial jest tak żałosny, ze nie mam słów nawet żeby to opisać, no ale kto co lubi.

49

10.03.2007 - Leo kompletuje hat-trick z Realem Madryt.
10.03.2018 - Leo kompletuje hat trick z Antonellą.

3

Woow, nie widziałem tego wcześniej powiem szczerze, że wygląda jak całkiem inny zawodnik.

0

Dzięki Panowie !

0

Serdeczna prośba !!!
Meczu nie oglądałem, skrótów tez nie. Jak zagrali nasi bez Leo ? Dominacja toralna ? Bramki wypracowane czy fart ?l Ogólnie kto lider pod nieobecność Leo ? Byl w ogóle ktoś taki ? Jest potencjał jakis bez Messiego?

2

"tylko przez jego zachowanie na boisku, tzn symulki i machanie łapami"

Tylko ?! Właśnie o to chodzi że gdyby gość miał więcej pokory i zachowywał sie normalnie i nie pajacowal w polu karnym żebrając o jedenastkę przy kazdej stracie pilki to jego grono hejterow na pewno by zmalało o wiele. Ludzie nie hejtują go za to ze jest dobry przystojny i bogaty tylko dlatego ze jest symulantem, aroganckim bucem i zachowuje sie bardzo czesto jak zwykly pajac.

0

Pobolewa delikatnie, ale powinno przejść niebawem.

1

Gdzie ja napisalem ze cale zycie mu podaja tak, a Leo nie ? Odniosłem sie do dwoch ostatnich meczow Realu, ale jak widac czytanie ze zrozumieniem też moze byc trudne.

9

Przecież przy tym golu z Eibar i przy golu z PSG 90% roboty wykonali podajacy (Vasquez i Carvajal) a ten dołożył głowę przy strzale z 2 metrów i wielki Krul, Boże jakie to jest śmieszne ;D Ale bramki strzela, znaleźć się umie to też fakt niezaprzeczalny aczkolwiek 3/4 napastników po takich podaniach umialaby tez sie znaleźć ;P

0

Meczu z Sevillą nie gramy przypadkiem 31.03 ? Bo w kalendarzu spotkań nie ma żadnego meczu 31.03.

14

Z jednej strony lipa, że nie zagra Leo, tak czekałem na ten meczyk, a jak Messi nie gra to od razu jakoś mniej chce się oglądać spotkanie, jakoś człowiek już nie z takim zapałem oczekuje na mecz (tak jestem kibice FCB, a nie Messiego), ale z drugiej strony odpoczynek się przyda w takim momencie sezonu i przed takim meczem jak z Chelsea.

1

Faktycznie dobór zdjęcia do news'a po prostu tragiczny :D

Już to zdjęcie byłoby dużo lepsze i bardziej adekwatne niż powyższa grafika.

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/yKJcZv_iT9F1sr594u-BMGPuuNo/fit-in/2048xorig/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/10/11/969/n/37139775/7916c5d157fd6495c74494.42327177_edit_img_image_42542403_1476222979/i/Lionel-Messi-Dog-Pictures.jpg

0

Aaa, nie załapałem ;D

3

Nie ma takiej drużyny jak "Athletico Madryt".

12

Jezeli o Francję chodzi to koniecznie sprawdź Lech Roch Pawlak.

0

Piękna robota ! A komentarz Wolskiego przy bramkach to mistrzostwo świata. Eleven nigdy nie dorówna C+ bo nie mają takich komentatorów.

1

Jakby rządził Al Bundy to by mieli dobre buty do gry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?