7

Urugwaj w ostatnich minutach szczesliwie wygrał z przeciętnym Egiptem, Francja (jeden z głównych faworytów do koncowego triumfu) istne męczarnie z Australia i też powiem że bardzo szczęśliwa wygrana Trójkolorowych, Hiszpania remisuje z Portugalia. Jak na razie moim zdaniem te "wielkie" reprezentacje nie zachwyciły delikatnie mówiąc, a i tak mówi sie tylko i wyłącznie o remisie Argentyny która grała moim zdaniem z o wiele trudniejszym przeciwnikiem niz Urugwaj czy Francja i tak samo nie wypadła najlepiej a różnica polega na tym ze Argentyna nie miała szczęścia przy karnym Leo, tyle.

28

Powiem Wam tyle moi drodzy:
ten cały hejt na Messiego po raptem pierwszym spotkaniu tylko i wyłącznie dowodzi temu, że jest on niezaprzeczalnie najlepszy i ludzie, którzy go nie lubią tylko czekają na takie "potknięcia" Leo aby mieć swoją chwilę "chwały". Tylko głupiec do kwadratu mógłby uważać, że CR jest lepszy niż Leo bo jednemu wyszedł mecz, a drugiemu nie. Nawet jeżeli cały turniej nie wyjdzie Leo i Argentynie, a CR powiedzmy zostanie królem strzelców czy nawet niech wygra ten puchar, to i tak nic nie zmieni w kwestii porównywania tych obu piłkarzy bo takiej rzeczy nie da się i nie można stwierdzić po 1 spotkaniu czy po 1 turnieju na którym nie oszukujmy się bardzo dużą rolę odgrywa szczęście i dyspozycja dnia.

Po drugie przytoczę wypowiedź pewnego Islandczyka:
"Jeśli mam być szczery, to uważam, że nie rozegrał dobrego meczu. W kwestii karnego, wiedziałem, że nie stoję na przeciwko Cristiano Ronaldo, który pokazał wczoraj, dlaczego jest najlepszy na świecie, z całym szacunkiem do Messiego."

Zaczynam widzieć na Facebooku już powoli wysyp tej wypowiedzi cytowanej przez fanów Ronaldo na różnych stronach, fala rozchodzi się powoli ale intensywnie. Wyobrażacie sobie cytować teraz ludzi ze świata futbolu czy piłkarzy mówiących podobną rzecz tylko odwrotną (Messi>CR) ? Ja jako fan Leo bym już w życiu czegoś takiego nie wstawił nigdzie bo było już tego tyle, że byłoby to nudne chyba dla każdego, a fani CR wreszcie mają swoje 5 minut bo od bardzo bardzo bardzooo dawna jakaś osoba ze świata piłki nie związana z Realem czy jakoś inaczej łączona z Ronaldo powiedziała, że to Portugalczyk jest lepszy niż Messi i to jest kolejny dowód według mnie, że Leo zawsze był i będzie ponad Ronaldo, aczkolwiek broń Boże klasy Portugalczykowi nie odmawiam, bo jest genialnym piłkarzem ;)

0

Dzięki !

0

Da się gdzieś sprawdzić jakie były kursy na fortunie na mecze, które już się odbyły ? Bo postawiłem dla jaj dokładnie wyniki 6 czy 7 spotkań, oczywiście żaden wynik mi się nie zgodził, ale gdybym zamiast wyników stawiał 1,X,2 to by mi wszystko weszło i chciałem zobaczyć ile bym wtedy wygrał ;D

19

A ja myślę, że Leo jeszcze zamknie gęby wszystkim hejterom na tym turnieju.

0

Niby nie ma, ale jak Cię trafi w rękę która masz normalnie ułożoną przy tułowiu no to wiadomo, że nie ma mowy o karnym, a jak masz wyciągniętą 50cm za plecy i trafi w rękę to chyba jednak duża różnica, choć dla niektórych chyba nie ;)

1

Okej ;) Pozdrawiam i nie wdaję się nawet w dyskusję tak jak pisałem.

23

Ludzie piszący, że nie było karnego po prostu nie znają się na futbolu, nie ma co z nimi nawet rozmawiać. Gość znacznie powiększył powierzchnie ciała wyciągniętą ręką, i zatrzymał piłkę która poleciałaby w pole karne (nie ważne do kogo) - to jest 100% karny, a co do tego czy chciał zagrać czy nie to już w ogóle jesteście śmieszni po prostu. Gdyby sędzia miał gwizdać ręce tylko wtedy kiedy zawodnik chce dotknąć ręką to chyba byłoby 2 karne na rok za zagranie ręką... Suarez z Ghaną chciał zagrać ręką ewidentnie no to karny, ale tutaj już nie ? :D Współczuję niektórym wiedzy, a raczej jej braku ;)

4

Czemu Jaime Lannister trenuje reprezentację Maroko ? :D

5

Wstawicie inne zdjęcie do newsa bo to jest za okrutne.

14

Zauważyłem, że większość gwiazd wypowiada się tak: Messi jest lepszy i przyznaję to, ale powiem coś żeby CR się nie popłakał.

2

Dzisiaj o 20:35 na TVP1 "Pelé. Narodziny legendy ". Nie oglądałem nigdy, ale podobno nawet spoko film. Ja chętnie sprawdzę dzisiaj ;)

4

Dwa razy przebiłeś, ale jedną piłkę, więc warto i tak :D

12

Rio z serialu "Gdzie mogę obejrzeć drugi sezon" :D

0

Jeżeli się trzymasz tej części to powinieneś wiedzieć ;D

0

Nc+ i Polsat. Po 50%.

1

Myślę, że ze 3-4 ;) Najważniejsze pytanie brzmi jednak czy jego koledzy będą strzelać.

0

Jakoś nie mogę się z tym pogodzić, że następny sezon La Liga w wykonaniu Barcy będę mógł obejrzeć tylko w 50% w TV. Wiadomo na razie jeszcze się o tym tak bardzo nie myśli, ale im bliżej sezonu tym gorzej będzie...
Jak można było taki cyrk odwalić z tymi prawami do ligi hiszpańskiej ?? Według mnie powinno być zakazane takie coś, że dwie największe telewizje dzielą na pół tak chętnie oglądana ligę zmuszając przy tym abonentów do kupna w sumie tych dwóch telewizji na raz.... Najlepiej niech jeszcze podzielą Serie A, Premier League i Ligę Mistrzów i jak chcesz człowieku oglądać wszystko ładnie pięknie to kup sobie obie telewizje za 200 zł miesięcznie....
(tak wiem jest jeszcze Internet, ale to nie to samo, wiem z własnego doświadczenia).

1

1. LeBron.
2. Curry.
3. Durant.
4. Harden.
5. Westbrook.

0

"Na Fali".

4

Alez szkoda tej kontuzji Lanziniego :/ Nie widzialem gościa w akcji, ale czytałem opinie, ze w West Hamie gra bardzo dobrze. Wiadomo West Ham to nie jest jakiś czołowy klub angielski ale biorąc pod uwagę argentyńską pomoc to myślę ze bardzo by się przydał. Ehh szkoda mi też Leo, już widzę w myślach te meczarnie Argentyny gdzie Leo dwoi sie i troi w pomocy aby cos zagrać a reszta kołków partaczy kolejne akcje...

17

Powinno być: " Mówiąc szczerze, jezeli to zrobi to nie chcę go wiecej widzieć" :D

5

Jezu jak czytam te newsy typu "Ronaldo czuje się zraniony" "Ronaldo nie czuje wsparcia" itp. itd. to normalnie śmiech mnie ogarnia, ten gość ma takie problemy ze sobą ze szok....

Co do Thiago i tej oferty w okolicach 40-50 mln + Digne to nawet nie ma co się zastanawiać bo to są po prostu grosze za takiego zawodnika nawet jakby miał połowę sezonu byc kontuzjowany choć oczywiście mam nadzieję że zdrówko będzie mu dopisywać.

0

No podczas grania w reprezentacji zmieniaja się z dobrych zawodnikow w drewna ;)

25

Jak to jakiej ? Formacja 1-9-1 (bramkarz, 9 drewien i Leo).

0

No właśnie DLA CIEBIE ;) Ja procentowo 55-45 dla Karola czyli mniej więcej równe ;) Pudzian tanio skóry nie sprzeda.

0

Moge powiedzieć szczerze ze stawiam na Bedorfa, a mogę Ci skłamać że na Pudziana a kto naprawdę wygra to nie wiem, szanse mniej więcej równe więc raczej szczera odpowiedź nic Ci tutaj nie da :)

3

9k wpłacałeś przez wpłatomat ?...

9

Pojedzie na 100 ‰ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?