bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Proszę link do meczu z komentarzem RAC 1. HD ponad 7 GB.
https://mega.nz/#!MAcFTBDT!btwZGVs1BJoXeAu-e4qLCimsK15qmyLMXzb3TmaCf6w
17
Chyba nie ma lepszego momentu na wyrwanie go do nas jak teraz po tym co się stało na CN.
0
Panowie a złotousty Domenech coś skomentował po meczu :D ?
0
Moim zdaniem to jest THE BEST.
https://megawrzuta.pl/download/714e03a0da8fc81d357cedc3c1cb09a2.html
14
Jakby ktoś nie wiedział to jutro RAC 1 wrzuci na Facebook cały mecz w jakości HD z ich komentarzem do pobrania. Myślę że warto mieć taki rarytas gdzieś na dysku.
1
Ja kupiłem od tego gościa. Racej to oryginał nie jest ale powiem Ci że bardzo dobra jakość, wszystkie metki no i co ważne bez sponsora. A cena rewelacyjna.
https://www.olx.pl/oferta/fc-barcelona-2016-17-nowa-xl-wysylka-z-polski-CID767-IDgvqGf.html#7fc61e8b1b.
Jest jeszcze z Suarezem na plecach.
0
Na La Ramblii pisałem :)
2
Powiem Wam że w Poznaniu Barca ma wspaniałych kibiców. Pełna sala wczoraj w Multikinie mimo tak trudnej sytuacji. Po każdym golu radość jak na stadionie a 95 minucie to był kosmos. Naprawdę emocje nie z tej ziemi. Był ktoś może z La Ramblii Multikino 51 ? :)
3
Chłopie weź ty się ciesz a nie takie pierdoły piszesz. Wszyscy zagrali mega mecz.
0
Powiem wam że ja do tej chwili dochodzę do siebie a po golu ostatnim to eksplodowałem. W takim razie nie jestem wstanie sobie wyobrazić co czują piłkarze.
0
Chyba częściej muszę chodzić na Barcę do kina...
3
Ja jedyne czego oczekuje to godnego ewentualnego pożegnania. Jeśli odpadniemy to chciałbym powiedzieć że było blisko, nic więcej.
0
Bilet na jutro do Multikina zakupiony. Oby była pełna sala i wspaniałe wspomnienia takie same jak prawie 3 lata temu po pierwszym meczu z Bayernem kiedy to po raz pierwszy i jak na razie jedyny byłem na meczu w kinie ! Pozdrawiam wszystkich którzy wierzą i życzę pięknego spektaklu jutro ! A teraz niech Real odpadnie :D
8
A ja wam powiem że wierze w ten awans i przejdę się nawet do multikina na ten mecz żeby w razie remontady przeżyć to w mega atmosferze i na wielkim ekranie ! :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Na jeszcze jedną musimy liczyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co by tu i na fioletowej się działo jakby Real przegrał :D
0
A i jeszcze mam radę dla sporej części kibiców, tak na przyszłe sezony zastanówcie się za nim po 15 kolejkach będziecie stwierdzać Wasze ulubione " sezon przegrany" Jak widać warto wierzyć w drużynę a i pewnie jeszcze nie raz w tym sezonie ''przegramy ligę'' by potem znów zostać podłączonym do tlenu.
0
Cieszyć a zachwycać to chyba jest różnica.
2
To ja też się wypowiem.
Myślę że nie ma co się zachwycać to nie jest taka Barcelona za jaką ją pokochaliśmy, to nie był futbol jaki graliśmy za najlepszych czasów. Brak kontroli nad wydarzeniami na boisku to mnie boli. Ale trzeba też pamiętać że a tak grającą drużyną Atletico tzn. z taką intensywnością to nie wiem czy Barca z 2011 byłby w stanie kontrolować grę. Po prostu nie mamy 3 klasowych pomocników tylko 2 i to nie w pełnej formie. Dobre transfery i będzie ok.
Co do plusów to skuteczność, walka i chęci do tego całkiem dobrze w obronie.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, nie sądzę że odrobimy straty z PSG bo chyba po prostu nie mamy takich piłkarzy w środku pola żeby to zrobić ale oczywiście wierze w to do końca. Liga jest do wygrania tak jak PK a dublet to będzie kolejny fantastyczny sezon.
Visca el Barca y Visca el Catalunya !
8
A może to z Atletico się odrodzimy ? Pamiętacie sezon z Trypletem Enrique ? Wtedy w 17 kolejce przegraliśmy 1-0 z RSSS, przyszłość Enrique wisiała na włosku w klubie była rozpacz a do tego w następnej kolejce podejmowaliśmy Atletico.
Zapowiadał się kolejny koszmar a to właśnie wtedy ruszyliśmy po wszystko.
Jestem dobrej myśli !
0
PES jest świetny. Też przez przez kilka miesięcy grałem w FIFE 17 ale tez straszny Arcade mnie znudził. Piłkarze biegający jak szaleni i piłka latająca jak bumerang to nie dla mnie. PES to futbol, oczywiście na PS4 lub XO bo na PC jest jakaś starsza wersja.
0
Tym przed ostatnim.
0
Właśnie w PESie 2017 rozbiłem ich 6-1, może to znak :D
0
Nie wiem skąd Simeone bierze tyle energii i motywacji żeby tak żyć przy ławce.
0
Co za gol.
1
Myślę że nie możemy sobie już pozwolić na eksperymentowanie z transferami na tą pozycję.
Tu trzeba rozbić bank i ściągnąć kogoś z dwójki Veratti lub Thiago.
0
A lepsza propozycja aby zastąpić Inieste ?
0
Masz 140 opinii w sklepie