barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 nie no dajcie spokoj, było pełno komisji z mężami zaufania, misja OBWE, w komisjach ludzie z wszystkich opcji politycznych i błędy oczywiście jak już występowały to tylko przeciw Trzaskowskiemu xD
0
@Faro on miał 17 lat 6 lat temu
0
@FcPortoFan1999 to nie będziemy już awansować na Euro i Mundial
1
@mekston w czerwcu wszyscy nasi reprezentanci są myślami na wakacjach
0
Czarny czerwiec polskiej piłki. I tak co roku. Rozwiązanie? Nie grajmy już w czerwcu
1
Widać rękę Alonso, nic nie wygramy w przyszłym sezonie
1
Alez potężny jest ten Real
0
@Walpiano Rodrygo xd
0
Zobaczyłem atak Aktobe.
Oj, będą ciężary w rewanżu.
4
świetne zdjęcie
1
@Popitek12 a ten cały Masturbinho?
0
@kch jeden z najlepszych hattricków w historii
0
@FcPortoFan1999 myślę, że to spodziewana wpadka
0
Taylor Fritz odpada z Queens!
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że będzie ciężko. Fajnie jakby wygrał ktoś spoza trójki: Djoković, Sinner, Alcaraz
0
@FcPortoFan1999 żebyś Ty był taki mądry oglądając Ligę Mistrzów
0
@kuz Wątpię. Prędzej może dojść do masowych bombardowań w Teheranie i innych miejscach.
1
Carlos Alcaraz w finale Wimbledonu 2024 nie wykorzystał w 3. secie (przy swoim serwisie) 3 piłek mistrzowskich. Ostatecznie wygrał po tiebreaku 3. seta.
0
Wiadomo, że to tylko przelotny związek, ale tak czy siak żenujące.
2
Punkt, który zmienił historię
1
@BorzyKrzys no i ten pierwszy teaser. Kino.
8
Prime forehand
0
@FcPortoFan1999 myślę, że jednak w takim meczu byłoby gładkie 0:3
0
2008 flashback z tym kończącym FH @mekston @Encore
3
@Popitek12 Tylko woda się opłaca w 2025.
5
@pt9 dachowiec de besta
4
No te taśmy Republiki to słabiutkie. 2019 przy obecnej dynamice polityczne w Polsce to prehistoria. Nie wiem czy w Republice na siłę po zakończonej kampanii prezydenckiej nie próbują podtrzymywać fermentu. Oczywiście widownia i kliki będą, a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :)
3
No to jest koniec dla Iranu jezeli jest to prawda. Wychodzi na jaw słabość państwa irańskiego
2
@Kapitan hawk Prezydent Argentyny ma zgodę z Izraelem. Nie wiem jak tam wyglądają nastroje wśród Ambasady :)
2
Zasięg izraelskich międzykontynentalnych pocisków balistycznych Jerycho-3
https://scontent.fktw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/505889171_707173735404420_2039265410999691970_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=8y3sZyOZNvIQ7kNvwFbCc5i&_nc_oc=AdnF-q-MVT0bq011ox0uHzHF051YEYhPvTbehBFVg9dXyDNr5Dxbm43mVUUyQ7k0sZM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw3-1.fna&_nc_gid=Cb5bdpa_de5GIkMmzy1gnA&oh=00_AfOcipt5liDXnucEVPJpL2vRkhfX3_jD0tzXjJfZrZXL2Q&oe=6854F6BE