barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest sprawdzone źródło.
0
Wg Izraela wkrótce może dojść do azerskiego odwetu na Iranie.
1
Mnie tam ceny benzyny nie obchodzą, bo zawsze tankuję za 100.
1
Azerbejdżan postawia swoje wojsko w stan najwyższej gotowości. Najprawdopodobniej jest to związane z rozpoczynającą się inwazją lądową Kurdów na Iran. Azerbejdżan i Turcja to przeciwnicy Kurdów, więc jakiekolwiek niepodległe państwo kurdyjskie nie jest im na rękę.
0
"Stany Zjednoczone nie poprą rozwoju niezależnych zdolności nuklearnych przez takie kraje jak Polska, Niemcy czy państwa skandynawskie - zaznaczył wiceszef Pentagonu Elbridge Colby podczas spotkania w prestiżowym think tanku Council on Foreign Relations."
I znowu Bartosiak z S&F mieli rację :'). Polska w formalnym sojuszu z USA nie może mieć broni jądrowej.
3
W przypadku ćwierćfinału LM Barcelony z Atletico terminarz w 1. Połowie kwietnia będzie wyglądać następująco:
- 5.04* ATM - Barcelona (LaLiga)
- 7.04/8.04* Barcelona - ATM (UCL)
- 12.04* Barcelona - Espanyol (LaLiga)
- 14.04/15.04* ATM - Barcelona (UCL)
* - Daty do ustalenia.
3
Zabrakło tego gola Cubarsiego z 1. Meczu
Szkoda
Ale dzisiaj udowodnili chłopaki ze o LM możemy grać
6
Iran uderzył w ambasade USA w Rijadzie, donosi Reuters i AFP
3
Dlatego social media sa dla kobiet tym czym dla mężczyzn jest porno.
0
Szef iranskiego korpusu ochrony rewolucji ogłasza zamknięcie cieśniny Ormuz i deklaruje, ze Iran ostrzela każdy statek próbujący przepłynąć do luz z Zatoki Perskiej
2
@Eklerek Świetne AI
2
@Kgorecki2500 nie wiem czy źle, ale najpewniej juz wiedzą ze sam ostrzal z powietrza nie spowoduje obalenia reżimu.
1
Sugerowanie przez Trumpa interwencji lądowej w Iranie 60 godzin po rozpoczęciu wojny nie wskazuje na nic dobrego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox jeżeli zrobiliby przeciwko Tuskowi to USA xd
0
Chamenei, czyli śmierć na własne życzenie. Zamiast siedzieć w jakimś bunkrze w górach to normalnie przesiadywał w Teheranie. Coz zrobić. ¯(ツ)/
3
@BojanKriKicz dziękuję Redaktorze
4
@BojanKriKicz trochę se postrzelali i tyle. To kraj, którego znaczna część jest rządzona de facto przez kartele a wojskowi i politycy są skorumpowani
1
@Barcanajlepszyteam no ale naiwniacy myśleli ze chodzi o demokrację, a nie ropę
0
Katar zamyka swoją przestrzeń powietrzna, pojawiają sie informacje o eksplozjach w Bahrajnie.
6
@Barcanajlepszyteam w Wenezueli nic sie nie zmieniło. Dalej rządzą ludzie Maduro, ale zastraszeni. O nowych wyborach i zmianie ustroju nie ma mowy :)
0
Do uzgodnienia dnia ataku na pewno doszło podczas ostatniej wizyty Bibiego w Waszyngtonie. Krótko po jego wizycie Trump skierował na Bliski Wschod drugi lotniskowiec.
0
@tbas ale PiS nie próbował siłowo utrzymać władzy po 15 X, a to właśnie byloby odpowiednikiem decyzji Trumpa w Polsce
2
@tbas 3. Kadencja Trumpa to wojna domowa w USA.
0
Reuters: Iran szykuje "miażdżącą" odpowiedź na ataki Iranu i USA
1
@gumaz
0
Trwa bombardowanie wielu celow na terenie Iranu przez siły amerykańskie.
3
@maroon prędzej Infantino będzie banował tych którzy będą za wykluczeniem USA
0
@ShawnC nie ma potwierdzenia oficjalnego od władz USA tylko info medialne
0
@BorzyKrzys Państwo położone tam gdzie chce...