atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My też zadowoleni Dmytro , My też ;D
0
fajnie wyglada, że troche nas będzie ps. kolega 18FCB99 350km do Wawy ale będzie podziwiam Cię jesteś The Best :D pozdrawiam
0
mesi99 gramy z liderem na jego stadionie ;]
Teraz wraca Iniesta to Ibra zacznie strzelać więcej (będzie jak Etoo dostawiał noge do podań Xaviego, Leo i Andresa) ;D
0
JohnyBoy
Sandro potrafił ściągnąć do klubu zawodników wybitnych zgoda, ale ty sądzisz że dokonania Rosella były przyczyną sukcesu, przypomnij sobie że Sandro nie był zwolennikiem Rijkaarda, Jesteś strasznie irytujący nie lubisz Txikiego i dlatego chcesz Rosella...
0
VeBaaarcaaa!!! sory ale mi ucina VeB na początku nie wiem czemu...
0
VeBaaarcaaa!!! - z agentami różnie bywa osobiscie wiemy tylko to co powiedział agent z ust Puyola to nie padło, więc sie nie czepne gdyż podobnie było z 'Sagą' kontraktu dla Yaya jego agent szukał mu juz klubu nowego a sam zawodnik mówił, że nigdzie sie nie wybiera.
0
VeBaaarcaaa!!!
to agent Puyola mówił, że zobaczy jak się sytuacja rozwinie, Puyol powiedział, że nie ma się czym martwić napewno zostanie
0
Powiem tylko jedno...jak wzmocnienie (nie zapchajdziura i nie Fabregas) to tylko...Deco :D
0
mój bład 19-ta ;p
0
lukasoon15 mecz dzis po 20tej jest
0
myky
więc problem rozwiązany ;]
0
FCBarca.com to raczej skrót od Futbol Club Barcelona (Klub Piłkarski Barcelona) :D ale osobiście też fajnie wiedzieć co w innych sekcjach sportowych piszczy ;p
0
ze dwóch bezpośrednich judaszów Li$aFigo i Saviole ;]
0
pewnie Etoo i Lucho chcieli cos udowodnić byłemu klubowi ;], Robbena też zbyt ładnie nie potraktowali, natomiast teraz sytuacjia Etoo wyglada inaczej odszedł z klubu w którym odnosił największe sukcesy, tak jak Ibra
0
jaco78
co w tym ciekawego? Lucho był wychowankiem Gijon, następnie ok.5lat grał w RM, póżniej 8lat w FCB - znał realia rywalizacji między Realem a Barcą ;] tak samo było z Etoo który nieważne czy w barwach Mallorki czy Barcelony zawsze chciał strzelać swojemu byłemu klubowi z Madrytu
0
lemoniada - dokładnie Tak ;D
przyznam, że mnie tez zaskoczyła troche jego niewiedza co do numeru Luisa Enrique ale moze kidys kibicował Barcelonie (7-8 lat temu) a potem Szachtarowi nie kazdy nasz gracz musi być kibicem od urodzenia ;]
0
LE21 kiedyś powiedział w wywiadzie, że cieszy go każda bramka strzelona Realowi a jeśli ta bramka padnie na 'SB' to ucieszy go jeszcze bardziej, pamietam jeszcze mecz jak LE21 strzelił gola Realowi na 'SB' i gestem 'z przyłożonym palcem do ust' uciszał kibiców z Madrytu, nie pamiętam jak to było z jego transferem ale napewno miał na pieńku z Realem - nie bez powodu był ulubieńcem kibiców na Camp Nou ;]
0
Don Corleone
Nam tu potęga rośnie w baskecie a Ty tu o piłce nożnej głowe zawracasz :D
0
ok dzięki ;P
0
patrysss
mam pytanko, nieraz jak pobieram mecze twoje z C+ to mam tak że dzwięk 'wyprzedza' obraz to 'normalne' czy wina kodeków?
0
Barceloona_91
przez grzeczność, nie wypada Murinho posadzic z kibicami na najwyzszej koronie bez lornetki ;]
0
stepek, Danie(L)ek, barcu$ odpowiedzi na pytania brzmią; Nie tylko Canal + pokazuje mecze ligowe Barcelony
0
lukasoon15
Rijkaard kiedyś powiedział: 'kogo nie cieszą małe zwycięstwa ten nie zasługuje na wielkie sukcesy' bardzo mi utkwiły w pamięci jego słowa, i teraz ciesze się, że Barca walczy na wszystkich frontach (nie zważając na to, że puchar Króla czy Superpuchary sa mało prestiżowe i 'nieopłacalne').
Co do stylu drużyny to fajnie jest ogladać Barce wygrywającą 4-0 5-0 ale równie bardzo cieszą mnie same zwycięstwa po 1-0 2-1 bo Barca wygrała, walczyła na całym boisku do końca jak w Monako
0
wloski
ale kto za takie sumy 10mln 14mln by z miejsca stał się odrazu czescia pierwszego składu?
0
czarna wołga
czepiam sie tylko tekstu 'Keirrison to jest zart na poziomie Henrique' bo to znaczy, że jesteś jakimś wróżbitą 'co do Henrique (ocena jego postawy w sparingach) i Keirrisona (ocena jego postawy po nazwisku;) bo w akcji raczej go nie widziałeś - a zdanie masz o nim takie samo jak mieli kibice Atletico jak klub ściągnął nieznanego Kuna Aguero za 22mlnE)
0
Mlody...37
eliminacje LM i PE są eliminacjami, a prawidłowa LM i PE zaczyna sie we wrzesniu, natomiast Superpuchar Europy inauguruje nowe rozgrywki w Europie.
Natomiast sezon poprzedni skonczył się w czerwcu kiedy to (jak powiedział shanhaevel)zawodnicy rozjechali sie na wakacje, pozdrawiam.
0
konradinho
a te inne ffdshow i ac3 wywalić czy nie beda się 'gryzły'?
0
konradinho z jakich kodeków korzystasz bo mi nie smiga ten skrót obszerny wszystko inne dziala [mam ffdshow i ac3filter]
0
cairo
nie wierze w zmiennika Thiago czy Jonathana, ale za czasów Rijkaarda Xavi był kontuzjowany środem Edmilson, Deco, Bommel ze zmiennikiem Iniestą (4 pomocników) zdobył LM i Mistrza, ostatni sezon Guardioli Xavi, Yaya, Keita, Busquets (kontuzjogenny Iniesta) zdobyli potrójną korone teraz Pep chce dac bardziej do przodu Yaye, moze czasem dac szanse Jonathanowi który ma potencjał potrzebuje jednak ogrania do tego prawdopodobnie Marquez czasem bedzie grał DM (wyjazd Keity i Yaya na PNA) nie zgadzam sie ze mamy zbyt słabą kadre
0
@Lonias
popieram w 100% Etoo był naszym zawodnikiem, a MY jesteśmy kibicami FC Barcelony, jeżeli ktoś pisze teksty 'Ibra zły, za słabypo 3 meczach, i że transferto był błąd Barcelony, Etoo wróć' powinien się zastanowić czy aby nie jest kibicem Samuela bo mam dla was złą wiadomość Etoo nie wróci...!!! może idżcie za nim...