atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja dodam jeszcze, że Ibra swoimi bramkami 6-krotnie otwierał wynik spotkania (w dwóch przypadkach jego bramki były kluczowe Real i Espanyol), a ciekawe czy gdyby obrońcy rywala nie skupiali sie w polu na Zlatanie czy Xavi lub Messi strzelali by bramy po dosrodkowaniu Alvesa na 5 metr bramki rywala (ostatnie 2 mecze) napewno Zlatan nie był błędem.
0
Fajnie jakby Silva lub Mata też chcieli ;p
0
i teraz np.akcja sedzia dyktuje rzut karny, trener pokrzywdzonych rząda powtórki [dajej] gość w studiu nie widzi karnego i tu koło sie zamyka kontrowersja jak...ch*j przepraszam za wyrazanie ale co wtedy...
...wypadało spalić siedzibe Fify i Uefy za te powtórki, no ale kazdy ma swoje zdanie, tylko ja bym niechciał aby najwieksi piłkarze tym bardziej nasi jak Messi, Titi, Ibra i Xavi (karny z Espanyolem) konczyli tak szybko kariery bo Tryplete by nie było kim zdobyć
0
jagang
ja do powtórek odnosze sie na podstawie oglądania spornych sytuacji na kanałach Nsport i Canal+ gdzie nie raz nietylko w Lidze Polskiej ale również w LM (gdzi kamer jest w full) zdarzają się sytuacji Bardzo sporne i w studiu 3 gości i dwa różne zdania odnośnie sytuacjii...już nie raz w studiu siedział sędzia miedzynarodowy i uznał, że sytuacjia zależy od sędziego ponieważ nie ma 'wytycznych które dokładnie określiłyb by sytuacjie w której sedzia ma podyktować karnego' dlatego decyzja zalezy od sedziego i jego postrzegania sytuacji'
0
ja pojęcie 'pisanie głupot' nie podpisuje pod obrażanie kogoś ze jest mało inteligentny...to są tqwoje słowa które próbujesz mi przypisać
to była odpowiedz na głupi (tekst, pod tym sie podpisze) -> 'Drugie - Zeby uratowac wizerunek powinienbyl zakonczyc kariere' i pytam czy MESSI powinien zakończyć kariere 3 lata temu??? tez zagrał REKĄ
no ale wracając do tematu...wyobraż sobie sytuacjie ze spornym karnym [człowiek obserwujący ja na video podejmie decyzje, ze karny był ale karny nie raz jest bardzo sporny, i wyjdzie ze sie pomylił] co wtedy? wprowadzić komisjie obserwującą karny czy konkurs sms? powtórki to głupota sedziowie za bramka jestem na TAK
0
* nie podyktował arbiter
0
jagang
piszesz takie głupoty, że aż proszą się o komentarz idąc twoim tokiem 'myslenia' Messi powinien zakończyć kariere po meczu bodaj 3 lata temu z Espanyolem gdzie wpakował piłke REKA doi siatki...
co ty wyobrażasz sobie, zatrzymywanie akcji i oglądanie powtórek (paranoja) bramka moze paść po akcji przez całe boisko, która trwa ok10-15sekund czyli zatrzymanie gry moze przerwać szanse na bramke i co wtedy...nie ma problemu???
powtórki zniszczą piłke mam nadzieje, że nigdy ich nie będzie a teraz takie użalanie sie nad Irlandią (moz ją w du*ie bo...wszyscy tam płaczą o ręke Henrego a nikt nie płacze, że karnego który się należał dla Francuzów podyktował arbiter
0
Armandi nawiedzony człowieczku gdyby nie Pinto to tryplet Barcy widziałbyś tylko w Effemie
0
Thiago, Jonathan, Pedro, Jeffren, Gai...cudze chwalicie swego nie znacie...? ;D
0
wojtek10, dzieciaku zazdrościsz mu...
0
masik86
o czym ty człowieku piszesz, Martin ustępuje Dimie min w wyprowadzaniu pilki co w systemie Barcy jest bardzo istotne, ba Caceres nie potrafi zagrać długiej pilki, a i warunki fizyczne sa bardzo wazne u stopera w tym elemencie Dima > Martin, Caceres jest szybki ale nie potrafi sie ustawiac w grze obronnej, wslizgi to chyba nie jest wyznaczkik dobrego obroncy...Chygrynskiy Ole ;]
0
Arsenal to jednak nie taki średniak ale mi sie wydaje, że predzej Wenger odejdzie nież oni mieliby zdobyć jakieś trofeum ;]
0
arkady
wszechczasów to zwykłe określenie jakim mozna nazwać tą druzyne bo nikt wcześniej w dziejach futbolu nie dokonał tego co zrobiła Barca w tym roku ;] a was chyba poniosło z Galacticos ver.1.0
0
culemessi
Ajax nie zdobył 6 pucharów, zdobył 5 zarówno w 1972 (zabrakło im Superpucharu Holandii, który nie był wtedy rozgrywany) jaki 1995 (zabrakło im pucharu krajowego) Barcelona jest pierwsza
0
mógłby ktoś wrzucić
Duże zdjęcie Barcelonistów z pucharem bo link nie działa ;]
0
BelJar
myslisz, że Barcelona badzie kazdy mecz widowiskowo rozgrywała, nie przesadzaj z tą piękną piłką, finały są po to aby je wygrywać a nie grać ładną piłke ;] mi się ta Barca bardzo podoba [widać ich ambicjie i to, że nawet nic nie wychodzi to nikt sie nie poddaje] cały mecz narzekałem na Pique, że nie dokładnie zagrywa, zalicza częste straty a tu w końcówce pokazał charakter wyszedł do przodu strącił piłke i mamy golaso na 1-1 !!! czasem musimy spojrzeć na grqaczy Barcy jak na ludzi a nie maszyny do wygrywania meczu za meczem ;]
0
katalonczykjoe
11.30 Nsport i Eurosport
0
co do rywalizacji Yaya vs Busquets;
mi tu motyw Toure pachnie jakimiś negocjacjami Rossela w niedalekiej przyszłości na temat Fabregasa, zakładając, że mamy kupe środkowych obrońców z których spora część jak Pique i Rafa może grać jako Pivoci, zwracając uwage na fakt, że Guardiola juz raczej określił sie co do tego któremu Def.Pomocnikowi powierza role tego pierwszego ;D
Busquets pewnie jest ulubieńcem Pep'a i to jest prawo trenera którego bronią wyniki [bardzo lubie Toure ale nie porównujmy go do Makelele bo tamten grał w RM w prawie kazdym meczu był podstawowym graczem]
takie moje przemyślenia, pozdrawiam
0
Abu Dhabi Sport wczoraj nie pokazało pierwszego półfinału z Estudiantes wiec raczej dzis drugiego takze nie bedzie.
0
rafkoz wejdz na Multipakiet Canal + do tego zamawiasz Nke i cieszysz sie meczami Barcelony cały rok ;]
0
w0jtuss mylisz się ;D
mamy dwa Superpuchary, najlepszy start w historii w lidze, do tego jesteśmy w półfinałach KMŚ ;] nie jest żle, trzeba tylko pamietac, że zeszły sezon wygrane po 5-0, 6-0, pewne 3-0 juz po 45 minutach to był magiczny sezon, coś nisamowitego i niestety nie da sie utrzymać takiej intensywności gry przez 2 lata ;] chyba bo druzyna pracuje nad tym z dnia na dzień wczorajszy mecz był nudny ale 3 pkt do przodu, na zero z tyłu wynik jak najbardziej cieszy, pozdrawiam
0
ale Mascherano jest bardziel Galaktyczny niz Lass, Gago i Diarra razem wzięci ;D
0
ja bym wolał aby go jednak Perez zbałamucił, mamy Yaya i Busiego
0
w programie TVP Sport nie ma zadnych transmisji z KMŚ...wiec chyba TVP Sport odpada
0
Bardzo dobra decyzja IBRY ;] oczywiscie z punktu widzenia kibica Barcelony, teraz skupi swoje siły na grze dla nas Yes!, co do naskakiwania na niego w stylu (egoista, prostak) Ibra zawsze był dostepny dla Reprezentacji mimo, że jego Matka Chorwatka ojcie pochodzi z BiH
Tai-Sho - popieram w 100%
0
Yaye spokojnie Busi moze zastąpić, Keita - pewnie Iniesta za niego na środek
0
a wiadomo może czy jakaś Polska stacja Tv bedzie transmitowała mecze? Tvp Sport, Polsat, Nka?
0
szkoda, mimo wszystko dzięki za meczyk ;D
0
nom zaszaleli wczoraj z tym głosem w 1 połowie ;]
Patrysss mam prosbe oczywiscie jak ci czas pozwoli dałbys rade wrzucić oddzielnie ten skrót z muzyką co Canal+ zaserwował na zakończenie meczu?
0
w tygodniu nie mogłem wejsc na fcbvideo i teraz tez jakies problemy sa z serwisem?