22

Casado to mi takiego ziomka z budowy przypomina, majster co wszystko ogarnie xD

1

Fajny realizator xD

0

A jak tam Mikayil Faye sobie żyje w Ligue 1? Ktoś śledził jego występy?

0

kto strzela tylko z tapina temu babkę alvaro zapina

1

Flick wkurzony za drugą połowę Espanyolem to im Martina wrzucił do składu, żeby nie było zbyt łatwo

1

stare przysłowie mówi - kto strzela z tapina ten ...

1

Fort za Xaviego nie grał czasem na lewej obronie?

1

Martin, weź ty sobie usiądź na ławce jak już tak stoisz tam blisko

2

On robi, co chce. Bracie, nie podawaj mu. Matko moja... On gra przeciwko nam

6

Strzał imienia Raphini za Xaviego

0

Super te czarne stroje

4

No i super, że Inigo

1

Kounde jaki wyrzeźbiony, forma mutant

1

@MessiForeverTheBest no to se jeszcze poczeka xd

0

Ale oni potworka stworzyli, że napastnicy wrzucają piłki na obrońców xD

0

Francja ma w końcu fajnego bramkarza

0

dajcie Mbappe ZP w kategorii dośrodkowania, chociaż nie jest na spalonym

34

Fajnie, że sędzia ma jeszcze cierpliwość tłumaczyć Mbappe na czym polega spalony

2

Spokojnie, dajcie czas Milanowi na frajerstwo

0

przypuścmy taki mecz Legia Warszawa - Girona, na kogo stawiacie i dlaczzego na Legie?

0

W Barcelonie nie ma już słabych drużyn

0

Jak to jest, że oni te spalone tak dokładnie teraz rysują? W meczach Realu, gdy oni strzelali ze spalonego to rysowali na oko jakimś markerem

7

Flick całe wynagrodzenie naszych obrońców obstawia na spalone w meczach Barcelony, to się nazywa odpowiedzialność zbiorowa

0

@aspr1me szybko zamknął mi mordę xd

1

Eminem zapomniał jak się śpiewa?

0

@BulaKG czemu? xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chciałbym zobaczyć filmik z szatni w trakcie przerwy Barca Real
Ciekawe czy było podobnie


1

@ArcziArtt powiedz tej mądrej, że chcesz pracować zdalnie i elo xD

6

@ArcziArtt Co to za kołchoz ... jaka branża jeśli można spytać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?