aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Casado to mi takiego ziomka z budowy przypomina, majster co wszystko ogarnie xD
1
Fajny realizator xD
0
A jak tam Mikayil Faye sobie żyje w Ligue 1? Ktoś śledził jego występy?
0
kto strzela tylko z tapina temu babkę alvaro zapina
1
Flick wkurzony za drugą połowę Espanyolem to im Martina wrzucił do składu, żeby nie było zbyt łatwo
1
stare przysłowie mówi - kto strzela z tapina ten ...
1
Fort za Xaviego nie grał czasem na lewej obronie?
1
Martin, weź ty sobie usiądź na ławce jak już tak stoisz tam blisko
2
On robi, co chce. Bracie, nie podawaj mu. Matko moja... On gra przeciwko nam
6
Strzał imienia Raphini za Xaviego
0
Super te czarne stroje
4
No i super, że Inigo
1
Kounde jaki wyrzeźbiony, forma mutant
1
@MessiForeverTheBest no to se jeszcze poczeka xd
0
Ale oni potworka stworzyli, że napastnicy wrzucają piłki na obrońców xD
0
Francja ma w końcu fajnego bramkarza
0
dajcie Mbappe ZP w kategorii dośrodkowania, chociaż nie jest na spalonym
34
Fajnie, że sędzia ma jeszcze cierpliwość tłumaczyć Mbappe na czym polega spalony
2
Spokojnie, dajcie czas Milanowi na frajerstwo
0
przypuścmy taki mecz Legia Warszawa - Girona, na kogo stawiacie i dlaczzego na Legie?
0
W Barcelonie nie ma już słabych drużyn
0
Jak to jest, że oni te spalone tak dokładnie teraz rysują? W meczach Realu, gdy oni strzelali ze spalonego to rysowali na oko jakimś markerem
7
Flick całe wynagrodzenie naszych obrońców obstawia na spalone w meczach Barcelony, to się nazywa odpowiedzialność zbiorowa
0
@aspr1me szybko zamknął mi mordę xd
1
Eminem zapomniał jak się śpiewa?
0
@BulaKG czemu? xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chciałbym zobaczyć filmik z szatni w trakcie przerwy Barca Real
Ciekawe czy było podobnie
1
@ArcziArtt powiedz tej mądrej, że chcesz pracować zdalnie i elo xD
6
@ArcziArtt Co to za kołchoz ... jaka branża jeśli można spytać?