aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Xavi nigdy by tak nie powiedział https://x.com/_RedDevils_PL/status/1883631478346776821
10
@barcanawieki Fajna kariera w Barcelonie, a reszta to już była tylko przygoda
19
Idę spać, pilnujcie linii spalonego bo Wojtek wykipi
2
Fermin to taki Gavi, który wpadł do kociołka Panoramixa z miksturą dla ofensywnych piłkarzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nicko #uwolnicForta
2
Jaki jest kurs na karnego dla Valencii?
3
czy na Montuijic jest palarnia?
1
Ćwiąkała to już niech lepiej montuje filmik na jutro
0
Dopiero mecz odpaliłem, ha tfu mi w brodę
0
Uwolnić Pene, najlepszego bramkarza w graniu na przedpolu
0
Ale przekręt z obniżeniem belki
2
Ale jebła Patri
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szczęsny ocena jak Neuer, nieźle
3
Z takimi koszulkami to powinni grać w 4 lidze angielskiej
1
Przydałoby się to PSG wyjaśnić ładnie za kadencji Flicka
0
Pilnuj City bo wykipi ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
uwielbiam nogi Grealisha
0
Mendy to chyba ma gorszy styl biegania od Gerarda Martina xD
0
Obejrzałem dopiero przed chwilą skrót meczu i muszę wziąć głęboki wdech
0
Co robi Onana, że ma ocenę 5.0 i 3 razy wyciągał piłkę z bramki United?
3
Jakiś błąd w tłumaczeniu tytułu, powinno być "Pseudokibice", czyli kibice pseudo klubu.
2
Szczęsny złapał by tamtą piłę w zęby i tyle, tak się traci pkt
1
Raphinia co ty chciałeś tą prawą nogą teraz zrobić?
2
Getafe myśli, że in vitro to pizzeria
0
Jeszcze można to uratować, stawiamy na 2 napastników Balde+Kounde i strzelimy coś
0
Złamania otwartego nie ma, czyli bez faulu, gramy dalej
1
Fernan tylko o jedną bramkę prosimy taką minute przed końcem