0

Finał jest dzisiaj, vamosss

16

Przeorem zostanie Araujo

2

Czy Arbeloa już powiedział za co jest winny?

1

4

Deco śpi a raków sprząta nam potencjalne wzmocnienie, wstyd


3

Ale Xavi to zagrał, forma jak na boisku

3

Nie chciał strzelić z pierwszej bo się zawahał czy jest pod dobrą bramką

0

Może Pedri gra na fortepianie, za to Fermin wyciąga gitarę elektryczną i gra mocnego rocka

2

@blakkudium myślicie, że to tak łatwo o asystę jak się robi ciągle kółeczka?

14

Frenkie de Jong zaliczył dziś drugą asystę w Lidze Mistrzów UEFA w barwach FC Barcelony. Wcześniej dokonał tego 6 lat temu. [@2010MisterChip]

7

Panie Generale, co z Kounde

1

Xabi zostawił maszynę w garażu

4

@Bzyczekk 2 złote piłki w zasięgu ręki Yamala

6

62'

Rodri (Manchester City) zostaje wyrzucony z boiska. Otrzymuje swoją drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną.

61'

Rodri (Manchester City) otrzymał żółtą kartkę za nieprawidłowe zatrzymanie przeciwnika i musi być teraz ostrożny do końca meczu.

2

Pep, ale ekipę zmontowałeś

3

Po co my mamy ten Racing Santander pokonywać jak nie będzie można pokonać Realu w finale?

2

Co oni mu zrobili


9

Ciekawe czy drużyna zrobi szpaler dla Alonso

2

Ciekawe kiedy Mbappe zwolni Pereza

5

Też czujecie dzisiaj to ciepełko?


1

Lewandowski powinien dostać nobla za rozumienie spalonego

0

Na Getafe nigdy się łatwo nie grało

18

Siedzę w hotelu na delegacji i jakaś kobita jęczy za ścianą, chyba mecz też ogląda

0

Za dobrą grę jeszcze nikogo nie zlinczowali

1

Wygląda jak madrycki Kowal

0

A co jeżeli Flick powiedział w szatni kto jest leakerem i teraz czeka czy wypłynie info o którego piłkarza chodzi

0

Znacie kogoś kto został bramkarzem i bał się rzucać?

0

Lewy jaki słodziak w tym kapturze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Uwielbiam oglądać de Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?