aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Finał jest dzisiaj, vamosss
16
Przeorem zostanie Araujo
2
Czy Arbeloa już powiedział za co jest winny?
1
Autor: nieznany
https://imgur.com/a/W2Z8jSj
4
Deco śpi a raków sprząta nam potencjalne wzmocnienie, wstyd
3
Ale Xavi to zagrał, forma jak na boisku
3
Nie chciał strzelić z pierwszej bo się zawahał czy jest pod dobrą bramką
0
Może Pedri gra na fortepianie, za to Fermin wyciąga gitarę elektryczną i gra mocnego rocka
2
@blakkudium myślicie, że to tak łatwo o asystę jak się robi ciągle kółeczka?
14
Frenkie de Jong zaliczył dziś drugą asystę w Lidze Mistrzów UEFA w barwach FC Barcelony. Wcześniej dokonał tego 6 lat temu. [@2010MisterChip]
7
Panie Generale, co z Kounde
1
Xabi zostawił maszynę w garażu
4
@Bzyczekk 2 złote piłki w zasięgu ręki Yamala
6
62'
Rodri (Manchester City) zostaje wyrzucony z boiska. Otrzymuje swoją drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną.
61'
Rodri (Manchester City) otrzymał żółtą kartkę za nieprawidłowe zatrzymanie przeciwnika i musi być teraz ostrożny do końca meczu.
2
Pep, ale ekipę zmontowałeś
3
Po co my mamy ten Racing Santander pokonywać jak nie będzie można pokonać Realu w finale?
2
Co oni mu zrobili
9
Ciekawe czy drużyna zrobi szpaler dla Alonso
2
Ciekawe kiedy Mbappe zwolni Pereza
5
Też czujecie dzisiaj to ciepełko?
1
Lewandowski powinien dostać nobla za rozumienie spalonego
0
Na Getafe nigdy się łatwo nie grało
18
Siedzę w hotelu na delegacji i jakaś kobita jęczy za ścianą, chyba mecz też ogląda
0
Za dobrą grę jeszcze nikogo nie zlinczowali
1
Wygląda jak madrycki Kowal
0
A co jeżeli Flick powiedział w szatni kto jest leakerem i teraz czeka czy wypłynie info o którego piłkarza chodzi
0
Znacie kogoś kto został bramkarzem i bał się rzucać?
0
Lewy jaki słodziak w tym kapturze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Uwielbiam oglądać de Jonga