an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak się zastanawiam całkiem poważnie
gdyby w tym roku jakże dziwnym Barcelona Wygrała LM co z trenerem wtedy dalej szukamy innego czy jednak wynik by go obronił
Moim zdaniem nawet taki wynik końcowy by go nie obronił nie ten garnitur chłop założył
1
@Mario96w dokładnie karne ewidentne ale większość forum ma oczy zasłoniete i nie wie co to obiektywizm
1
@koziar jeśli dostał kalrowna odpowiedz z VAR u to po co miał tam iść
0
Jaka ta włoska liga jest słaba kiedy takie Napoli nie gra nic przez 45 minut
Jechać z nimi w drugiej
4
Wymiana go na starego Bośniaka w moim odczuciu to jakiś żart
0
@El dominatore zawsze można przed orka roundupem dobrze Spryskać
1
@bixmix typowe pieprzenie
Barcelona z przewaga chłopa nie umie wygrać ba nawet przegrywa ten mecz ale szukanie winy gdzie indziej
Niech Barcelona zacznie grać jak powinna później szukajmy dalej winnych
0
@Fenriss niewiele by to zmieniło skoro Barcelona z przewaga zawodnika traci bramkę
0
Haha o kur w 10 strzelili
0
Faul którego nie było ale ok suarez ładnie swoje dołożył
0
@ef moim zdaniem nie
Jedyny z przodu co chce coś zrobić i do którego można grać
0
@malicinho pytanie czy klub nie ten jednak czy trener
0
@patrykzmc2000 podobno zamknęli toalety i nie mogli w przerwie skorzystać ????
0
@macio_944 akurat to wejście można było pociągnąć po czerwona
0
Sędzia się pogubił
1
dosc szybko startuje kolejny odcinek sagi zwiazanej z Neymarem
jaki tym razem bedzie jej koniec??
szczerze mam to w dupie nudza mnie telenowele
0
@Skawua nie znam się na umowach menadżerskich ale pewnie podziękować menadżerowi to tez tak za darmo się nie da
Tym bardziej jak widzi jaki ma talent pod skrzydłem
0
@kubix05 do świat bez śniegu już prawie się przyzwyczailiśmy
Obyśmy nie musieli do tego się i przyzwyczajać
1
@IronSanHybrid albo trenował z Rasiakiem
0
@Piotr,1985 to już było może coś nowego
1
@Darecki kiedyś świetny piłkarz moim zdaniem jeden z najlepszych na swojej pozycji obecnie więcej aktorzy narzeka prowokuje
0
@Piotr,1985 zawsze mógł mu wejść na czerwona
0
@Kamill10 tez ma takie odczucie tylko za która sytuacje ciągniecie za koszulkę czy to wejście w udo Varana
0
Jedna drużyna z nazwa na literę B już zmienia trenera może inna tez powinna iść ta droga..
0
dwoch niesamowitych ludzi
https://x.com/garnekmedia?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175278847295655936&ref_url=https%3A%2F%2Fsportowefakty.wp.pl%2Fpilka-nozna%2F844543%2Fmecz-legend-polska-brazylia-adam-kownacki-spotkal-sie-z-rivaldo
0
trzeba zaczac pilnowac wlasnego ogrodka porazka realu z psg cieszyl bardzo ale porazka Barcy z Granada boli bardziej
2
czy w tych meczach/eliminacjach jest VAR??
jak mozna takiego karnego gwizdnac ??
0
Matuidi prosi o czerwona
1
@Wajper jakas choroba czy coś
0
@Balboa każdy ktoś finalnie jest na podium w jakiś sposób był pretendentem czy konkurentem do zajęcia tego 1 miejsca