0

Tak się zastanawiam całkiem poważnie
gdyby w tym roku jakże dziwnym Barcelona Wygrała LM co z trenerem wtedy dalej szukamy innego czy jednak wynik by go obronił
Moim zdaniem nawet taki wynik końcowy by go nie obronił nie ten garnitur chłop założył

1

@Mario96w dokładnie karne ewidentne ale większość forum ma oczy zasłoniete i nie wie co to obiektywizm

1

@koziar jeśli dostał kalrowna odpowiedz z VAR u to po co miał tam iść

0

Jaka ta włoska liga jest słaba kiedy takie Napoli nie gra nic przez 45 minut
Jechać z nimi w drugiej

4

Wymiana go na starego Bośniaka w moim odczuciu to jakiś żart

0

@El dominatore zawsze można przed orka roundupem dobrze Spryskać

1

@bixmix typowe pieprzenie
Barcelona z przewaga chłopa nie umie wygrać ba nawet przegrywa ten mecz ale szukanie winy gdzie indziej
Niech Barcelona zacznie grać jak powinna później szukajmy dalej winnych

0

@Fenriss niewiele by to zmieniło skoro Barcelona z przewaga zawodnika traci bramkę

0

Haha o kur w 10 strzelili

0

Faul którego nie było ale ok suarez ładnie swoje dołożył

0

@ef moim zdaniem nie
Jedyny z przodu co chce coś zrobić i do którego można grać

0

@malicinho pytanie czy klub nie ten jednak czy trener

0

@patrykzmc2000 podobno zamknęli toalety i nie mogli w przerwie skorzystać ????

0

@macio_944 akurat to wejście można było pociągnąć po czerwona

0

Sędzia się pogubił

1

dosc szybko startuje kolejny odcinek sagi zwiazanej z Neymarem
jaki tym razem bedzie jej koniec??
szczerze mam to w dupie nudza mnie telenowele

0

@Skawua nie znam się na umowach menadżerskich ale pewnie podziękować menadżerowi to tez tak za darmo się nie da
Tym bardziej jak widzi jaki ma talent pod skrzydłem

0

@kubix05 do świat bez śniegu już prawie się przyzwyczailiśmy
Obyśmy nie musieli do tego się i przyzwyczajać

1

@IronSanHybrid albo trenował z Rasiakiem

0

@Piotr,1985 to już było może coś nowego

1

@Darecki kiedyś świetny piłkarz moim zdaniem jeden z najlepszych na swojej pozycji obecnie więcej aktorzy narzeka prowokuje

0

@Piotr,1985 zawsze mógł mu wejść na czerwona

0

@Kamill10 tez ma takie odczucie tylko za która sytuacje ciągniecie za koszulkę czy to wejście w udo Varana

0

Jedna drużyna z nazwa na literę B już zmienia trenera może inna tez powinna iść ta droga..

0

dwoch niesamowitych ludzi

https://x.com/garnekmedia?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175278847295655936&ref_url=https%3A%2F%2Fsportowefakty.wp.pl%2Fpilka-nozna%2F844543%2Fmecz-legend-polska-brazylia-adam-kownacki-spotkal-sie-z-rivaldo

0

trzeba zaczac pilnowac wlasnego ogrodka porazka realu z psg cieszyl bardzo ale porazka Barcy z Granada boli bardziej

2

czy w tych meczach/eliminacjach jest VAR??
jak mozna takiego karnego gwizdnac ??

0

Matuidi prosi o czerwona

1

@Wajper jakas choroba czy coś

0

@Balboa każdy ktoś finalnie jest na podium w jakiś sposób był pretendentem czy konkurentem do zajęcia tego 1 miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?