0

@pawello10 bardziej chciałem wskazać na to, ze drużyna absolutnie uzależniona od jednego gracza
Nikt inny nic tam nie potrafi zrobić, no ten Gonzalez się jeszcze starał.

0

@LeszekFCB jeszcze ten zjeb Fernandez

0

Jeśli na tym turnieju będzie drużna która znajdzie sposób na Messiego to Argentyna tego nie wygra.
Bez tego chłop ta drużyna nie istnieje niestety

2

@LeszekFCB de Paul i romero to tez dobre głupki

2

Ten sędzia jest fatalny
Ze tutaj jeszcze nie ma żadnej kartki dla Argentyńczyka to jest jakiś mem
Karnego żeby gwizdnąć potrzebuje kwadrans prawie.
Absolutnie fatalny sędzia

0

@RobertNieLewandowski Jedyny zgrzyt z ta sytuacja jest taki ze przepisany wyraźnie mówiąc coś innego . Jeśli zaczniemy każde zdarzenie interpretować po swojemu to proponuj skasować przepisy i zostawić wszystko w rękach sędziego.
Zdaje sobie sprawę ze gdyby ten faul zrobił piłkarz o innej historii typu Podolski , Ramos ,ibrahimovic to inna była by ocena tego zdarzenia

0

Spoko, mam tylko nadzieje ze w nowym sezonie ekstraklasy będą podejmowane takie same decyzje w takich sytuacjach a nie jest to odosobniony przypadek

1

Tuchel ma łeb
Grać w 10 i prowadzić
Jak przyjdzie mecz o stawkę posadzi Gordona na ławce i będzie grał już 11 na 11

0

@Pablozeusz za daleko od bramki była ta piłka
Nie miał szans

0

Gordon to jest Pan piłkarz
Głowa z dwóch metrów nie dał rady

0

Dobry mecz Anglików jak na fakt ze grają w osłabieniu

0

A mógł Marcinka to zatrzymać pokazując czerwona kartkę

0

@AlvaroHanso biceps to nie ręka ??

0

Czemu zagranie ręka de Jonga nie widzieli na varze przed bramka ??

2

Ale co miał Szczęsny zrobić
Ratował sytuacje

0

@krzy_mlyn szkoda ze plucia Martineza na rywala tez nie wyłapali a powinni

0

Dobry mecz godny finału

2

@brd42 debilizm Brazylijczyka powinien kosztować go czerowna kartek wiec niech uspokoi się bo kolejnym razem sędzia może mieć więcej odwagi i go wyrzucić

0

@Technik obiektywnie nie mam pojęcia jak nie dostał czerwonej kartki za uderzenie aspasa

0

@Technik jest fatalny brazol nadal biega a powinna to czerowna

0

@BezglutenowyPedri dostał
Pytanie czemu brazol nie dostał czerwonej

0

Brazol bez czerwonej xD

0

@Culer9002 hehe gdyby ta sytuacje byla w druga steonew inaczej bys mowil

0

druga zolta za sam fakt ruchu reka w twarz przeciwnika

0

@Mitch_Atleta Nie ma języka argentyńskiego wiec jesteś Argentyńczykiem ale mówisz w obcym taki ubogi kraj mimo ze za kasę nazistow przyjmował kiedy wszyscy ich zwalczali i szukali

0

@Mitch_Atleta Austria ma podobny problem
Jeden z nielicznych krajów bez swojego języka

0

@Mitch_Atleta nie ma języka argentyńskiego wiec mówisz w obcym czyli hiszpańskim lub niemieckim jeśli masz dziadka przybysza

2

Dlaczego każdy Argentyńczyk po przebudzeniu patrząc w lustro jest wkurwiony
Bo nie ma własnego języka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos kiedyś Marcin Mieciel taki nosił , może ktoś podpatrzył lub kupił w bravo sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?