an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawello10 bardziej chciałem wskazać na to, ze drużyna absolutnie uzależniona od jednego gracza
Nikt inny nic tam nie potrafi zrobić, no ten Gonzalez się jeszcze starał.
0
@LeszekFCB jeszcze ten zjeb Fernandez
0
Jeśli na tym turnieju będzie drużna która znajdzie sposób na Messiego to Argentyna tego nie wygra.
Bez tego chłop ta drużyna nie istnieje niestety
2
@LeszekFCB de Paul i romero to tez dobre głupki
2
Ten sędzia jest fatalny
Ze tutaj jeszcze nie ma żadnej kartki dla Argentyńczyka to jest jakiś mem
Karnego żeby gwizdnąć potrzebuje kwadrans prawie.
Absolutnie fatalny sędzia
0
@RobertNieLewandowski Jedyny zgrzyt z ta sytuacja jest taki ze przepisany wyraźnie mówiąc coś innego . Jeśli zaczniemy każde zdarzenie interpretować po swojemu to proponuj skasować przepisy i zostawić wszystko w rękach sędziego.
Zdaje sobie sprawę ze gdyby ten faul zrobił piłkarz o innej historii typu Podolski , Ramos ,ibrahimovic to inna była by ocena tego zdarzenia
0
Spoko, mam tylko nadzieje ze w nowym sezonie ekstraklasy będą podejmowane takie same decyzje w takich sytuacjach a nie jest to odosobniony przypadek
1
Tuchel ma łeb
Grać w 10 i prowadzić
Jak przyjdzie mecz o stawkę posadzi Gordona na ławce i będzie grał już 11 na 11
0
@Pablozeusz za daleko od bramki była ta piłka
Nie miał szans
0
Gordon to jest Pan piłkarz
Głowa z dwóch metrów nie dał rady
0
Dobry mecz Anglików jak na fakt ze grają w osłabieniu
0
A mógł Marcinka to zatrzymać pokazując czerwona kartkę
0
@AlvaroHanso biceps to nie ręka ??
0
Czemu zagranie ręka de Jonga nie widzieli na varze przed bramka ??
2
Ale co miał Szczęsny zrobić
Ratował sytuacje
0
@krzy_mlyn szkoda ze plucia Martineza na rywala tez nie wyłapali a powinni
0
Dobry mecz godny finału
2
@brd42 debilizm Brazylijczyka powinien kosztować go czerowna kartek wiec niech uspokoi się bo kolejnym razem sędzia może mieć więcej odwagi i go wyrzucić
0
@Technik obiektywnie nie mam pojęcia jak nie dostał czerwonej kartki za uderzenie aspasa
0
@Technik jest fatalny brazol nadal biega a powinna to czerowna
0
@BezglutenowyPedri dostał
Pytanie czemu brazol nie dostał czerwonej
0
Brazol bez czerwonej xD
0
@Culer9002 hehe gdyby ta sytuacje byla w druga steonew inaczej bys mowil
0
druga zolta za sam fakt ruchu reka w twarz przeciwnika
0
@Mitch_Atleta Nie ma języka argentyńskiego wiec jesteś Argentyńczykiem ale mówisz w obcym taki ubogi kraj mimo ze za kasę nazistow przyjmował kiedy wszyscy ich zwalczali i szukali
0
@Mitch_Atleta Austria ma podobny problem
Jeden z nielicznych krajów bez swojego języka
0
@Mitch_Atleta nie ma języka argentyńskiego wiec mówisz w obcym czyli hiszpańskim lub niemieckim jeśli masz dziadka przybysza
2
Dlaczego każdy Argentyńczyk po przebudzeniu patrząc w lustro jest wkurwiony
Bo nie ma własnego języka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos kiedyś Marcin Mieciel taki nosił , może ktoś podpatrzył lub kupił w bravo sport