0

@Cule1234 Po fakcie

0

I Araby wygrali...

0

@partymaker Kopałeś kiedyś piłkę? XD

0

@partymaker Bo miał ułożone ręce w sposób naturalny, stąd.

4

Dobrze sędzia zrobił. Już na etapie autu powinien dać żółtą kartkę za opóźnienie gry.

2

Ruska po łbie! Dobrze

0

@MessiForeverTheBest betclik bez

4

Postawiłem wszystkie swoje oszczędności na Arsenal. Do wygrania 57 złotych.

2

Luis Enrique to madryciarz.

0

W sumie lipa gdyby dwóm klubom już udało się obronić LM. Liczyłem, że Barca będzie pierwsza, a teraz liczę, że dokona tego jako druga.

0

@gumaz Minimalna krajowa w 2004 roku to było 824 zł brutto, czyli można było kupić 421 cheeseburgerów.

Teraz minimalna wynosi 4806 zł brutto, a cheeseburger kosztuje 7,50 zł, więc można kupić 640 cheeseburgerów.

0

@Kapitan9 Thurman? Przecież on zupełnie tutaj nie pasuje.
To jest kloc, na którego grasz piłkę, żeby ją przytrzymał.

0

@FcPortoFan1999 Świetna godzina jak ktoś nie ma obowiązków czy innych zajęć.

3

O 13 mogli zrobić ten finał LM...

1

@pt9 W Newcastle wydawał się ułożony faktycznie i mega wybiegany. Zobaczymy jak to będzie, ja wierzę, że odniesie u nas sukces.

0

@pt9 Może dzięki FPL, bo często miałem go w składzie i oglądałem mecze Newcastle.

0

@FcPortoFan1999 Teraz mi tu o paletkach nie pisz. Transfery są, a nie...

0

Ostatnio miałem taką podjarkę nowym zawodnikiem jak przychodził Coutinho. Oby przygoda Gordona wyglądała zupełnie inaczej.

1

@Konradowskyy Coś tam w LM pograli czy wygrali ligę. Jednak to za mało, żeby aspirować do miana globalnego giganta.

9

Atletico nie może się pogodzić z faktem, że są dużo mniejszą marką i klubem niż Barcelona. Myśleli, że jak kupili kilku topowych zawodników czy wygrają raz na kilka lat ligę, to coś się zmieni w tej kwestii.
Proces taki wymaga kilkunastu lat ciągłych sukcesów i transferów topowych zawodników, tego nie da się zrobić w jeden czy dwa sezony. Oni nie potrafią zagrać jednego bardzo dobrego sezonu na wszystkich frontach, a co dopiero kilku.
Nie ma co się oszukiwać, większość z nas nie byłaby za Barceloną gdyby nie sukcesy, których doświadczyliśmy za dzieciaka, czy gdyby nie transfery topowych zawodników, którzy przyciągają kibiców.
Niby czemu taki dzieciak z Polski miałby zacząć kibicować Atletico?

7

Mieliście, że Barcelona zaakceptuje oferty za Yamala, Pedriego i Raphinhie? Te bilety na koncert są kuszące.

33

"Barcelona i tak nie ma pieniędzy"
Uli Hoeness 23.05.2026

XD

0

@Bykunn Najlepszy żurek, a barszcz z uszkami drugi :D Potem flaczki i czarnina.

0

@clyde Ale to z chlebkiem, bo samą zupę to się nie najesz.

0

@Danny Gaucho jest łysy, bo jak był mały to oglądał Ratatuj i teraz boi się, że będzie nim sterował szczur.

0

@Arkon Pewnie lepiej pasuje profilem do pomysłu Flicka. Lepszy w pressingu, bardziej uniwersalny.

9

@Jakchcesz Se queda.

3

Ale hieny dziennikarskie wpadłyby w ryk, gdyby Barcelona dopięła wszystkie transfery jeszcze przed otwarciem okienka transferowego. Przez całe wakacje zalewali nas przecież lawiną zmyślonych newsów, a wtedy ich el dorado zwyczajnie by się skończyło.

3

@MOLESTA Jakby co, to możesz użyć tego „ ” żeby zaznaczyć, że to jest cytat.
Nie trzeba robić
/// cytat
...
///

0

@APTAPT Jestem graczem FPL, więc tak się składa, że doskonale znam tych zawodników i w sumie będę im kibicował :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?