Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Po fakcie
0
I Araby wygrali...
0
@partymaker Kopałeś kiedyś piłkę? XD
0
@partymaker Bo miał ułożone ręce w sposób naturalny, stąd.
4
Dobrze sędzia zrobił. Już na etapie autu powinien dać żółtą kartkę za opóźnienie gry.
2
Ruska po łbie! Dobrze
0
@MessiForeverTheBest betclik bez
4
Postawiłem wszystkie swoje oszczędności na Arsenal. Do wygrania 57 złotych.
2
Luis Enrique to madryciarz.
0
W sumie lipa gdyby dwóm klubom już udało się obronić LM. Liczyłem, że Barca będzie pierwsza, a teraz liczę, że dokona tego jako druga.
0
@gumaz Minimalna krajowa w 2004 roku to było 824 zł brutto, czyli można było kupić 421 cheeseburgerów.
Teraz minimalna wynosi 4806 zł brutto, a cheeseburger kosztuje 7,50 zł, więc można kupić 640 cheeseburgerów.
0
@Kapitan9 Thurman? Przecież on zupełnie tutaj nie pasuje.
To jest kloc, na którego grasz piłkę, żeby ją przytrzymał.
0
@FcPortoFan1999 Świetna godzina jak ktoś nie ma obowiązków czy innych zajęć.
3
O 13 mogli zrobić ten finał LM...
1
@pt9 W Newcastle wydawał się ułożony faktycznie i mega wybiegany. Zobaczymy jak to będzie, ja wierzę, że odniesie u nas sukces.
0
@pt9 Może dzięki FPL, bo często miałem go w składzie i oglądałem mecze Newcastle.
0
@FcPortoFan1999 Teraz mi tu o paletkach nie pisz. Transfery są, a nie...
0
Ostatnio miałem taką podjarkę nowym zawodnikiem jak przychodził Coutinho. Oby przygoda Gordona wyglądała zupełnie inaczej.
1
@Konradowskyy Coś tam w LM pograli czy wygrali ligę. Jednak to za mało, żeby aspirować do miana globalnego giganta.
9
Atletico nie może się pogodzić z faktem, że są dużo mniejszą marką i klubem niż Barcelona. Myśleli, że jak kupili kilku topowych zawodników czy wygrają raz na kilka lat ligę, to coś się zmieni w tej kwestii.
Proces taki wymaga kilkunastu lat ciągłych sukcesów i transferów topowych zawodników, tego nie da się zrobić w jeden czy dwa sezony. Oni nie potrafią zagrać jednego bardzo dobrego sezonu na wszystkich frontach, a co dopiero kilku.
Nie ma co się oszukiwać, większość z nas nie byłaby za Barceloną gdyby nie sukcesy, których doświadczyliśmy za dzieciaka, czy gdyby nie transfery topowych zawodników, którzy przyciągają kibiców.
Niby czemu taki dzieciak z Polski miałby zacząć kibicować Atletico?
7
Mieliście, że Barcelona zaakceptuje oferty za Yamala, Pedriego i Raphinhie? Te bilety na koncert są kuszące.
33
"Barcelona i tak nie ma pieniędzy"
Uli Hoeness 23.05.2026
XD
0
@Bykunn Najlepszy żurek, a barszcz z uszkami drugi :D Potem flaczki i czarnina.
0
@clyde Ale to z chlebkiem, bo samą zupę to się nie najesz.
0
@Danny Gaucho jest łysy, bo jak był mały to oglądał Ratatuj i teraz boi się, że będzie nim sterował szczur.
0
@Arkon Pewnie lepiej pasuje profilem do pomysłu Flicka. Lepszy w pressingu, bardziej uniwersalny.
9
@Jakchcesz Se queda.
3
Ale hieny dziennikarskie wpadłyby w ryk, gdyby Barcelona dopięła wszystkie transfery jeszcze przed otwarciem okienka transferowego. Przez całe wakacje zalewali nas przecież lawiną zmyślonych newsów, a wtedy ich el dorado zwyczajnie by się skończyło.
3
@MOLESTA Jakby co, to możesz użyć tego „ ” żeby zaznaczyć, że to jest cytat.
Nie trzeba robić
/// cytat
...
///
0
@APTAPT Jestem graczem FPL, więc tak się składa, że doskonale znam tych zawodników i w sumie będę im kibicował :D