3

Riki (będący głównodowodzącym linią pomocy Barcy) za 5 lat będzie postrzegany jako lepszy od Arthura, który będzie na piłkarskiej emeryturze w USA/Chinach/Brazylii.
Róbcie screeny. Komentujących zawołam 28/07/2025.

0

@IronSanHybrid ale żadna z tych służb nie postawi funkcjonariuszy na wejściu do żabki czy jakiegokolwiek punktu usługowego

a pracownicy takich punktów nie mają uprawnień do wystawiania mandatów, wyganiania na podstawie czegokolwiek

(Sanepid/Policja też nie, ale to temat na osobną dyskusję ;)

0

@Avada Kedavra a ja konto Premium

2

@Cochise to trochę powinno dać do myślenia Turyńczykom

jeśli laska zdradza swojego faceta z Tobą i potem jesteście razem, to wiedz, że coś jest na rzeczy

0

@IronSanHybrid i kto to ma niby egzekwować? na jakiej podstawie prawnej?

0

@BarcaInfo ech :')

0

@Ricc to najlepiej mój kolo:
dzwonię popołudniu, potem wieczorem... nic.
2 dni później oddzwania:
- siema, dzwoniłeś, co jest?

xD

0

@vangoor coś czuję, że szybko skończy w Stanach/Chinach

0

@Bykunn


Samsung Galaxy M21, akurat wczoraj oglądałem

stosunek cena/jakość/marka(samsung>chincle) w tym przedziale cenowym (~999zł) nie do przebicia chyba

sam się czaiłem na Note 8 Pro, ale jednak Koreańczyk > Chińczyk imo

0

@koz_yo Redmi 7A

1

@Hiacynk Dawno nie grałem, dawno nie oglądałem.
Wczoraj jakoś przypadkowo trafiłem na kompilację zagrań Ronniego i tak jakoś do 4 rano siedziałem przed YT xD
Wołaj do wpisów :)

0

@bolo93 Najman szamał pitce i pił kolkę, na luzaku sobie tam siedział, a zakolak puszczał nerwowe bąki.

0

@Avada Kedavra tak, ja też mam konto premium ;)

1

@Kuczek fakt, ja na telefonie już nie odwiedzam tej strony

0

@justfootball wartościowej osoby / Tinder

wybierz jedno

6

@Roobo nie wypali

4

Heh, na papierze nasz atak wyglądał wręcz bajecznie:
Dembuś - [odchudzony]Suarez - Antoni
a za nimi Cou i Leoś.

jakiś kosmos xD

1

@PatrychoO Evcia < 3

0

@Ghotti ja za takim stanem rzeczy optowałem w czasie rzeczywistym

0

@macio_944 każdy ze 2 sezony dłużej mógł pograć spokojnie, nawet kosztem jednej zmiany i miejsca na ławce. Tym bardziej, że nie zaliczyli jakiegoś spadku formy przed odejściem.

2

@MichalZZZ Jakby Rivaldo nie odszedł do Milanu, to moglibyśmy mieć napad RRR :)

0

@kuz o, Meatboy

3

@BARCA171 stawiam kasztany na Messiego

3

Suarez powinien przyjść do nas prosto z Ajaxu, Villa też kilka lat wcześniej, a Eto'o odejść przynajmniej rok później.

1

@Pawelsky tak myślałem, ale nie byłem pewien na więcej niż 99%, więc nie chciałem kłamać :)

0

@Suzu ja mu mocno kibicuję, ale chyba straciłem już nadzieję...

70

Pamiętacie jak Pedrito zgasił CRysię?
Świeżo po mundialu jakoś, El Classico. Czasy Mourinho, a więc dużo trash-talku.

CR do Pedro:
Kim Ty w ogóle jesteś!?
Pedrito:
Mistrzem świata, a Ty??

0

@Trepyveb PR7 zawsze na propsie :)

0

@FCBarcelonista nie lubię SN

3

@geass "nawet Real niż Bayern."

Nie przeginaj ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?