Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Riki (będący głównodowodzącym linią pomocy Barcy) za 5 lat będzie postrzegany jako lepszy od Arthura, który będzie na piłkarskiej emeryturze w USA/Chinach/Brazylii.
Róbcie screeny. Komentujących zawołam 28/07/2025.
0
@IronSanHybrid ale żadna z tych służb nie postawi funkcjonariuszy na wejściu do żabki czy jakiegokolwiek punktu usługowego
a pracownicy takich punktów nie mają uprawnień do wystawiania mandatów, wyganiania na podstawie czegokolwiek
(Sanepid/Policja też nie, ale to temat na osobną dyskusję ;)
0
@Avada Kedavra a ja konto Premium
2
@Cochise to trochę powinno dać do myślenia Turyńczykom
jeśli laska zdradza swojego faceta z Tobą i potem jesteście razem, to wiedz, że coś jest na rzeczy
0
@IronSanHybrid i kto to ma niby egzekwować? na jakiej podstawie prawnej?
0
@BarcaInfo ech :')
0
@Ricc to najlepiej mój kolo:
dzwonię popołudniu, potem wieczorem... nic.
2 dni później oddzwania:
- siema, dzwoniłeś, co jest?
xD
0
@vangoor coś czuję, że szybko skończy w Stanach/Chinach
0
@Bykunn
Samsung Galaxy M21, akurat wczoraj oglądałem
stosunek cena/jakość/marka(samsung>chincle) w tym przedziale cenowym (~999zł) nie do przebicia chyba
sam się czaiłem na Note 8 Pro, ale jednak Koreańczyk > Chińczyk imo
0
@koz_yo Redmi 7A
1
@Hiacynk Dawno nie grałem, dawno nie oglądałem.
Wczoraj jakoś przypadkowo trafiłem na kompilację zagrań Ronniego i tak jakoś do 4 rano siedziałem przed YT xD
Wołaj do wpisów :)
0
@bolo93 Najman szamał pitce i pił kolkę, na luzaku sobie tam siedział, a zakolak puszczał nerwowe bąki.
0
@Avada Kedavra tak, ja też mam konto premium ;)
1
@Kuczek fakt, ja na telefonie już nie odwiedzam tej strony
0
@justfootball wartościowej osoby / Tinder
wybierz jedno
6
@Roobo nie wypali
4
Heh, na papierze nasz atak wyglądał wręcz bajecznie:
Dembuś - [odchudzony]Suarez - Antoni
a za nimi Cou i Leoś.
jakiś kosmos xD
1
@PatrychoO Evcia < 3
0
@Ghotti ja za takim stanem rzeczy optowałem w czasie rzeczywistym
0
@macio_944 każdy ze 2 sezony dłużej mógł pograć spokojnie, nawet kosztem jednej zmiany i miejsca na ławce. Tym bardziej, że nie zaliczyli jakiegoś spadku formy przed odejściem.
2
@MichalZZZ Jakby Rivaldo nie odszedł do Milanu, to moglibyśmy mieć napad RRR :)
0
@kuz o, Meatboy
3
@BARCA171 stawiam kasztany na Messiego
3
Suarez powinien przyjść do nas prosto z Ajaxu, Villa też kilka lat wcześniej, a Eto'o odejść przynajmniej rok później.
1
@Pawelsky tak myślałem, ale nie byłem pewien na więcej niż 99%, więc nie chciałem kłamać :)
0
@Suzu ja mu mocno kibicuję, ale chyba straciłem już nadzieję...
70
Pamiętacie jak Pedrito zgasił CRysię?
Świeżo po mundialu jakoś, El Classico. Czasy Mourinho, a więc dużo trash-talku.
CR do Pedro:
Kim Ty w ogóle jesteś!?
Pedrito:
Mistrzem świata, a Ty??
0
@Trepyveb PR7 zawsze na propsie :)
0
@FCBarcelonista nie lubię SN
3
@geass "nawet Real niż Bayern."
Nie przeginaj ;)