0

@klopx fakaj bobla, elo

0

@Pewex to, że też byli ostatnio w sferze plotek łączących ich z Barcą

0

@arasz1819 albo wycofanie się zespołów nad strefą spadkową
(takie są zasady (przed chwilą to wymyśliłem))

0

@klopx elo Kermit

0

@P33ck Łysy z Uefalony.

0

@LukaszFan widać, że chłop jest ambitny, bo chce coś jeszcze zdziałać. Nie jest głupi - wie, że nie idzie na gotowe, a że trzeba będzie zasuwać trochę jak w Reprze ;)

0

@Pewex vs Lewy/Salah/Mane

0

@arasz1819 kłamałem, bo nie spadła, bo jeszcze nie koniec sezonu

1

@arasz1819 i jeszcze Wisła spadła

0

@Medium jak były, to West'y Ice'y, ale już ni ma :((

1

@Pawci023x jak nie jesteś minimum 8/10 to nie zapeklujesz p0lki z tindera

0

@David_Beckham tak rozkminiałem wczoraj, że ciekawsze/lepsze(niby) ekipy grają w finale tego trzeciego pucharu niż w LE

0

@AdiKingu96 oni to robią dla nas: baby mają swoje kolorowe gazetki i ploteczki o gwiazdach/celebrytach, my mamy ploty transferowe ;)

3

@Kamilos84 ej, uważaj tam, może jego syn to czyta

1

@bari_94 strumyk zawsze działa ;)

4

@Kubsoleon doprawdy, straszna jest to praca ;)

5

Australia, Mark Viduka, tamto Leeds... ech, to byli czasy ;)

0

@Pawel13sz No jak się Bajern uprze, to ciężko będzie Robertowi uciec.

3

@Zoker najważniejsze, że już Ardy nie ma, bo co zapomniałem, że był ktoś taki, to wpadał jakiś news, że lata z klamką po szpitalach w Turcji xD

4

@MesQueUnClub_87 "Nowa koszulka na pewno wleci do kolekcji jeśli dojdzie do takiego transferu."
ten transfer zwróci się z samych koszulek kupionych przez kibiców Pana Roberdzika znad Wisły ;)

2

Chyba z tego sezonu zapamiętamy jednak bardziej te wtopione mecze u siebie...

2

W ogóle na sam koniec meczu to wyglądało jakby wszyscy się dogadali na remis, tylko Luuka przy tym nie było xDDD

0

@Fabik87 No właśnie nie widziałem pierwszej części ostatniego meczu. Ale myślę, że warto próbować i takich rozwiązań, bo to może się sprawdzać, gdy będziemy potrzebowali zagrać defensywniej - dwoma pomocnikami przed obrońcami.

1

Tak, na Puchar Gampera w barwach Rosario za kilka lat.

0

Czuję, że zagramy znowu 4-2-1-3 z Depayem przed Gavim i Busim.
To jest nawet dobra opcja.

2

Grzywna za kartki xD

1

@Clue A Ciebie Czesiu nie.

2

@Doniu814
@Herbert
zostawcie mu marzenia ;)

3

"wybór najlepszej decyzji w celu kontynuowania akcji"
Arcyważna cecha i Xavi był w tym arcymistrzem na boisku.

1

@ShawnC no tak właśnie napisałem - "nasze" = FCBarcelońskie ;)
niemniej ogólnie w historii też bym ich wysoko postawił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?