Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx fakaj bobla, elo
0
@Pewex to, że też byli ostatnio w sferze plotek łączących ich z Barcą
0
@arasz1819 albo wycofanie się zespołów nad strefą spadkową
(takie są zasady (przed chwilą to wymyśliłem))
0
@klopx elo Kermit
0
@P33ck Łysy z Uefalony.
0
@LukaszFan widać, że chłop jest ambitny, bo chce coś jeszcze zdziałać. Nie jest głupi - wie, że nie idzie na gotowe, a że trzeba będzie zasuwać trochę jak w Reprze ;)
0
@Pewex vs Lewy/Salah/Mane
0
@arasz1819 kłamałem, bo nie spadła, bo jeszcze nie koniec sezonu
1
@arasz1819 i jeszcze Wisła spadła
0
@Medium jak były, to West'y Ice'y, ale już ni ma :((
1
@Pawci023x jak nie jesteś minimum 8/10 to nie zapeklujesz p0lki z tindera
0
@David_Beckham tak rozkminiałem wczoraj, że ciekawsze/lepsze(niby) ekipy grają w finale tego trzeciego pucharu niż w LE
0
@AdiKingu96 oni to robią dla nas: baby mają swoje kolorowe gazetki i ploteczki o gwiazdach/celebrytach, my mamy ploty transferowe ;)
3
@Kamilos84 ej, uważaj tam, może jego syn to czyta
1
@bari_94 strumyk zawsze działa ;)
4
@Kubsoleon doprawdy, straszna jest to praca ;)
5
Australia, Mark Viduka, tamto Leeds... ech, to byli czasy ;)
0
@Pawel13sz No jak się Bajern uprze, to ciężko będzie Robertowi uciec.
3
@Zoker najważniejsze, że już Ardy nie ma, bo co zapomniałem, że był ktoś taki, to wpadał jakiś news, że lata z klamką po szpitalach w Turcji xD
4
@MesQueUnClub_87 "Nowa koszulka na pewno wleci do kolekcji jeśli dojdzie do takiego transferu."
ten transfer zwróci się z samych koszulek kupionych przez kibiców Pana Roberdzika znad Wisły ;)
2
Chyba z tego sezonu zapamiętamy jednak bardziej te wtopione mecze u siebie...
2
W ogóle na sam koniec meczu to wyglądało jakby wszyscy się dogadali na remis, tylko Luuka przy tym nie było xDDD
0
@Fabik87 No właśnie nie widziałem pierwszej części ostatniego meczu. Ale myślę, że warto próbować i takich rozwiązań, bo to może się sprawdzać, gdy będziemy potrzebowali zagrać defensywniej - dwoma pomocnikami przed obrońcami.
1
Tak, na Puchar Gampera w barwach Rosario za kilka lat.
0
Czuję, że zagramy znowu 4-2-1-3 z Depayem przed Gavim i Busim.
To jest nawet dobra opcja.
2
Grzywna za kartki xD
1
@Clue A Ciebie Czesiu nie.
2
@Doniu814
@Herbert
zostawcie mu marzenia ;)
3
"wybór najlepszej decyzji w celu kontynuowania akcji"
Arcyważna cecha i Xavi był w tym arcymistrzem na boisku.
1
@ShawnC no tak właśnie napisałem - "nasze" = FCBarcelońskie ;)
niemniej ogólnie w historii też bym ich wysoko postawił