Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca No jeden był tak słaby, że już zniknął.
2
@AllBundy oczywiście przekażę życzenia; pozdrawiam i plusik zostawiam +
0
@Odcinkowy Nie no, na łąkę to dzisiaj za gorąco. Prędzej staw jakiś, czy coś.
0
@FCB_dimiC Tak w sumie to się nie dziwie, bo p0lak woli jednak jak sąsiadowi zajumają nowe auto, niż żeby jego było stać na takie samo ;)
2
@AllBundy no to dużo zdrówka, piniondzów i hehehe kobit życzę
1
@FCB_dimiC Mnie trochę przeraziło jeszcze przed sezonem to, jak wątpiono tu w Robercika - że za stary, że drewno xD że za drogi (nie ich kasa, ale co tam),
a teraz same spusty nad nim xD
0
@FCB24 Kapitan Hawk aka Tsubasa
1
@Nhyz Walnąłbym Żuberka nad wodą gdzieś.
0
@AllBundy jutro nie, bo ja mam
4
@udarpawarotam Co się stanie? Oświeć mnie.
9
@udarpawarotam ale, że co, chcesz mi ukraść mój dach nad głową? czy oddać na squot lewakom?
0
@Brashearr Wiedziałem, że ktoś mi wypomni Tito xD
Sorry, ale z tego na dłuższą metę nic dobrego by wyniknęło.
Z całym szacunkiem do Tito. RIP.
0
@Łuki555 Osiągnie, spokojnie.
0
@AllBundy a nie tamten?
14
@Kgorecki2500 " Mieszkanie prawem, a nie towarem."
aha, czyli debil.
0
To ja Wam powiem tako jedno rzecz.
Po Pepie trenerem powinien być od razu Lucho, a po nim od razu Xavi.
Bez tych takich dziwnych, smutnych panów pomiędzy.
Wtedy byłoby gitez alvarez majonez.
A najlepiej to jakby Pepcio nie odchodził.
No ale bywa, jak to w życiu.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam, ściskam, całuję.
1
@FCB_dimiC Nom, ale zobacz - połowa dzisiejszej porannej aktywności tutaj to właśnie bóle samego dołu pleców o wczorajsze zwycięstwo Realu.
Lato jest, piękny dzień. Na rower, nie wiem, trawę skosić.
A oni się tasują do wysrywów o prześcieradlach xD
0
@AlexDark00 Mam dziwne wrażenie, że Xavi postawi tam Araujo, albo w ogóle będzie chciał grać na 3 obrońców..
1
@FCB_dimiC o to to to. I jeszcze buldupping, że Real coś już ugrał.
Patrzeć na siebie, nie dawać o nich yebania i elo.
0
@JaroCoach Nie no, obrona też dobrze wygląda. Czego Ci w niej brakuje?
Z tyłu to jedynie MATS wygląda niepewnie.
0
@DaPidejpi Coś w sim siadło imo... i to w momencie, gdy cała Barca zaczęła gorzej wyglądać. Jeśli jego dyspozycja ma zależeć od dyspozycji całego zespołu, to w tym sezonie powinien wrócić. Ale jakoś sceptycznie na to patrzę. Niemniej kibicuję, bo to kapitan bez opaski.
2
@Patrykl145 Dzieci albo mentalne dzieci. Visca łebki i Hala dzieci ;)
8
Smacznej kawusi wszystkim czytającym.
3
Czyli w pucharach w tym sezonie Barca - Real 1:1
0
na okładce Mundo Frenkie wygląda jak niepocieszony Anakin xD
0
@MateuszDoniec ale zgodzisz się, że taki romb dobrze by funkcjonował?
0
@Rabona_1 ale co tu się Tobie na zgadza?
0
@FCB24 Środkowy pomocnik o wybitnych umiejętnościach defensywnych - w ten sposób ;)
0
@jedrek7000 Kessie - zadaniowiec niczym niegdyś Keita.
Wymieniłeś De Jonga, a jak przyjdzie Bernardo, to tematu nie będzie, bo De Jong wyleci, więc zostają Gavi - Perdi - Bernardo, przy czym cała trójka na boisku jak najbardziej ma prawo działać.
1
@FCB24 czyli wg Ciebie ta trójka w środku to:
pomocnik - pomocnik - pomocnik
i wszyscy mają takie same role, czy jednak mają inne zadania na boisku?