Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Koeman 47 meczów i 54 gole stracone - średnia 1,15 gola/mecz
Barjuan 3 mecze i 4 gole stracone - średnia 1,33 gola/mecz
Xavi 8 meczy i 11 goli straconych - średnia 1,37 gola/mecz
Tak się rozkładają stracone bramki na treneró Barcy w 2021r.
0
Jeśli Dembele nie podpisze nowego kontraktu, a będzie też problem z rejestracją Ferrana to nie pozostanie nic innego jak rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron w styczniu. Barcy zwolni się miejsce i niemałą pensja, a Dembele odejdzie pół roku wcześniej i szybciej zgarnie premie za podpis.
1
@jacobFCB prędzej by gościa wynieśli nogami do przodu niż wypuścili książkę o takiej tematyce :)
1
@Sysia11 chyba nie bardzo wiesz skąd te wyceny się biorą :)
Vini na ten moment gra w najlepszej drużynie z drugiej najmocniejszej ligi na świecie. Dodatkowo Real to marka w TOP3 na świecie jeśli chodzi o drużyny piłkarskie. Ma 21 lat i wraz z Benzemą rozwalają ligę. Taki Antony to "anonimowy" piłkarz w porównaniu do Viniciusa.
0
@jacobFCB ja się wolę nie ekscytować żadnym zawodnikiem do póki nie pokaże swoich umiejętności w lepszych ligach niż holenderska czy portugalska. Wystarczy przypomnieć sobie jak w Ajaxie grali de Jong, de Ligt czy van de Beek, a jak grali później i teraz w lepszych ligach.
0
@Tomix_83 a jaki klub, by dał jakiekolwiek pieniądze za kontuzjowanego piłkarza, który straci pół sezonu?
0
@KrwawiaceoczyVEB a ja mam nadzieję, że nawet jeśli odejdzie to da z siebie wszystko przez te pół roku, a Barcelona będzie wygrywać.
0
@Tom_Sta ale po co ten Depay? To nie jest piłkarz z TOPu, a skoro na "9" grać nie potrafi to na LS zamiast niego wolę Ansu i Abde.
0
@Cobra303 w lecie zostanie mu tylko rok kontraktu, którego nie chce przedłużyć więc Valencia będzie musiała go sprzedać i te 20-30mln jest bardzo realne.
@TonySoprano jeszcze nikogo z nich nie mamy podpisanego więc wszystko może się wydarzyć.
2
@dzefrej234 za klauzule niech idzie ;)
0
@macio_944 taa na pewno się dowiemy wszystkiego i nic nie zataja przed szarakami :)
2
@mientusek1407 ja już zapomniałem jak to jest mieć wszystkich zawodników dostępnych do gry.
4
@DonAndrzejos świetny pomysł.. na jeszcze większe zrujnowanie klubu..
0
Taki troche Griezmann z tego opisu wychodzi ;)
1
@kaamil1910 chciał pokazać Barcelonie, że źle zrobiła skreślając go to się na chwilę wziął za siebie i coś tam grał. Gdyby został u nas to byłoby tylko gorzej.
0
@Criss18Barca Funaki w sezonie 97/98 jest zaliczany do tego grona, ale jak widać w tabeli jest tam napisane, że było bez KO, także jak dla mnie tylko 3 skoczków dokonało tej rzeczy, że wygrali kwali + wygrali konkurs z systemem KO.
0
@Mow_mi_Douglas aktualnie na jego pozycje (PO, ŚP, PP) to mamy innego wielozadaniowca, którym jest Dani Alves. I to Brazylijczyk jest idealny do takiej roli - doświadczony, zarabia malutko, a i nie ma problemu, że siedzi na ławce.
4
@Mjksk a dla Ciebie kiedy się zaczął?
18
"Skrzydłowy zadebiutował w lidze 16 grudnia 2017 roku. Został tym samym pierwszym graczem urodzonym w XXI wieku, który zagrał w LaLidze."
Tyle, że Ferran urodził się 29.02.2000, a XXI wiek zaczął się 01.01.2001.
Chyba coś poszło nie tak :)
2
@Wychowanek a dla mnie jednym z najgorszych
31
Czytam te komentarze o Araujo, że gość byłby głupi gdyby nie stawiał warunków nowej umowy.
I te same osoby piszą o Umtitim że jest parodysta i co za debil dał mu taką pensje, bo już chyba zapomnieli że Samu prezentował się nawet lepiej od Urugwajczyka swego czasu.
10
@DonMatteo901 gość spędza święta pod stołem a niby to wujek jest debilem xD
0
@koksik2700 a ilu z tych zapomnianych wychowanków zrobiło kariery?
1
@Huck no nie wiem. Piszą że samej podstawy ma 14.5 mln funtów a z bonusami może zarobić nawet 21.7 mln.
Lengleta pobiera ok 5 mln funtów.
0
@PIWOSZ89 no tak, teraz jak czytam komentarze to sobie przypomniałem :)
0
@PIWOSZ89 nie wiem czemu, ale pasuje mi to do roli Czarka z 13. posterunku ;) tyle że to serial, a nie film :)
4
@sfinks1975 chodzi właśnie o te kontuzje. Gdy Dembele gra to przeważnie pokazuje się z do tej strony, tyle że przez kontuzji nie może osiągnąć najwyższego poziomu. Jeśli kontuzje by go omijały to Barca może mieć z niego pożytek przez wiele lat. Nie raz pokazał, że ma ogromne umiejętności.
5
@1899Seba1899 ja kilka dni temu napisałem podobnie, że np akcja bramkowa Gaviego nie miała by miejsca gdyby był Leo na boisku. To od razu zostałem wyśmiany za to.
Także w 100% się z Tobą zgadzam
0
@Luccas niby jakim sposobem skoro ten PO z Ajaxu ma jeszcze pół roku ważny kontrakt i w lecie może odejść za darmo?
0
@pioz123 niestety ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc dyskusja z Tobą nie ma sensu. Szkoda czasu.
Wesolych Świąt