Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kacper1432 dawno nie widziałem meczu w którym był tak pewny jak dziś
0
@Pogba mógł równie dobrze przebić jak Drzyzga i śliwka o byłoby marudzenie że bez ryzyka
1
Brawo dla osób które czuwają nad challenge, ciężko było dostrzec że clevenot dotknął
1
@Survier rywalizacja byłaby zacięta, ale jednak Roberto bo on przynajmniej do tyłu umie grać
2
@FCB24 dobre zawody? Co najwyżej 1 set gdzie też nie ułatwiał gry naszym środkowym pakując ich na minę
0
@jedrek7000 nie potrafi rozegrać bo to nie rozgrywający tylko wystawiający co najwyżej a to spora różnica
0
@kulek22 tak jeśli by się prezentował jak w Modenie a nie w zenicie
0
@Colon tak, siatkówka potrafi być bardzo męcząca szczególnie przy szybkim tempie meczu i długich wymianach
0
@Michael24 Simon, Hernandez, hierezuello
0
@clyde skakałem w Warszawie super uczucie chętnie skoczyłbym jeszcze raz chociaż nie zrobiłem tego ze swojej woli bo dostałem skok w prezencie
1
@MesQueUnClub96 mam taką cichą nadzieję że zrobi to nasza reprezentacja skoro ma się wszystko w historii zgadzać
0
@Kubix93 być może ale w takiej drużynie na przykład jak Polska w maore dokładne granie wystarczy w przeciwieństwie do prób "rozegrania" przez naszego fabianka. Ja dzielę rozgrywających na kreatorów i sumiennych dokładnych grających taktycznie rzemieślnikow. Najgorzej jak ten drugi proboje udawać kreatora wtedy nic z tego nie wyjdzie
0
@Kubix93 to też prawda chociaż drugi rozgrywający Włochów nie grał źle tylko brakowało tego czegoś
0
@lucca87 więc wypada że teraz będzie 2
2
@FCB24 mylisz się, zobacz Serbów genialny atak, genialny środek dobre przyjęcie a na rozegraniu "świetny" inaczej jovovic i oprócz mistrzostwa Europy żadnych sukcesów bo nie ma kto tym dobrym atakującym rozegrać,
0
@Kubix93 ja bym się nie zgodził do końca gianelli jeśli ma przyjęcie dobre to nie odstaje w rezegraniu ale jak musi grać z 3-4 metra to wiele traci choćby do christensona
1
@bixmix kiedyś był kubański rozgrywający leworęczny bodaj hierezuello i on strasznie często to robił, dodatkowo tervaporti potrafi uderzyć z drugiej piłki bo jest leworęczny a to wiele ułatwia
0
@Encore włosi bez zaytseva będą osłabieni bo vettori to nie to samo, sam juantorena tej drużyny nie pociągnie
1
@Tomo1989 kwalifikacje pokazały że fajdek nie jest pewniakiem a głównym kandydatem jest Nowicki i to on będzie faworytem właśnie przez swoją pewność i powtarzalność bo fajdek może wygrać ale równie dobrze może spalić wszystkie próby
1
@Criss18Barca zgadza się sarkazm i kultura u niego bardzo są widoczne w wypowiedziach
4
@Comentateiro w polskim sporcie kojarzy mi się stoch jako oaza spokoju i pewności siebie
2
@AmigoBlancos ja bym medalu z góry nie rozdawał bo różnie może być co już nie raz obserowalismy na tych igrzyskach
4
@Deviler Nowicki jest bardzo mocny psychicznie co pokazuje w kolejnych zawodach wysokiej rangi. Niegdy nikt na niego nie stawia jako faworyta a on zawsze z medalem wraca. Myślę że między nim a fajdkien jeśli złapie luz rozstrzygnie się walka o złoto
2
@zadafcb mercedes jest traktowany ostatnio jak święte krowy, wszystko im wolno. Jak znów Hamilton oraz mercedes wygra mistrzostwa to sędziom musza mocno podziękować bo ewidentnie są w stawce równi i równiejsi
1
Brawo dla Polaków bramo też dla Dominikany na którą mało kto liczył no i szkoda ze jednak holandia nie utarła nosa Amerykanom
1
Złoto tak jest brawo
0
To musi być medal
0
Myszka odpada przez falstart
0
@zadafcb już oficjalnie Włoch popełnił błąd
0
Prawdopodobnie medal dla myszki będzie Włoch falstart popełnił